Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.01.2015 18:35

Pokazałam mężowi te kamerki,ja się na tym nie znam :) zobaczymy co zadecyduje .
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 19.01.2015 14:12

:D Powiem jedno : MEGA RELACJA - pod każdym względem . pozytywnie zazdroszczę ...miejsc , widoków , pomysłów....część zagarniam dla siebie . pozdrawiam :lol:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.01.2015 15:10

anusiek napisał(a)::D Powiem jedno : MEGA RELACJA - pod każdym względem . pozytywnie zazdroszczę ...miejsc , widoków , pomysłów....część zagarniam dla siebie . pozdrawiam :lol:


cieszę się, że się podobało i bardzo dziękuję :D ,
nic tylko planować i realizować, ta trasa również częściowo wynikała z pomysłów innych oraz nie zaliczonych miejsc przy poprzednim wyjeździe
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.02.2015 22:19

natrafiłem na film (34min HD) naszych rodaków, który w przeważającej mierze pokrywa się w zakresie trasy z naszym wyjazdem opisywanym w relacji, może się komuś przyda jako jej dodatkowe uzupełnienie; dodatkiem są pokazane fajne szutry z Durmitoru i ogólnie MNE (ok. 25min), a dla nas sentymentem jest "przejazd" ulicami Sarajewa, dokładnie tymi ulicami którymi podążaliśmy jakieś 7 m-cy temu

polecam :papa:

andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.02.2015 13:41

Obejrzę filmik w wolnym czasie :)
Ja wczoraj obejrzałam film "W pogoni za zbrodniarzem ",dość ciekawy,można obejrzeć kawałek Sarajewa .polecam i pozdrawiam :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 09.10.2016 12:51

bardzo przyjemnie tu u Ciebie :) też miałam taką refleksję, że w Chorwacji człowiek jakiś spokojnejszy :mrgreen: :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.10.2016 21:50

CroAna napisał(a):bardzo przyjemnie tu u Ciebie :) też miałam taką refleksję, że w Chorwacji człowiek jakiś spokojnejszy :mrgreen: :papa:

toż to stary kotlet :D ale dziękuję,
nawet w bliższej Europie Słowenii nie czuję się tak jak w Chorwacji, jak u siebie

powoli trzeba tworzyć jakąś nową relacyję z teorocznej objazdówki, choć ich wysyp teraz taki, że trudno nadążyć za wszystkimi
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 21.10.2016 13:28

Koniecznie ! tu ludzie czekają :oczko_usmiech:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.12.2016 12:58

te kiero napisał(a):powoli trzeba tworzyć jakąś nową relacyję z teorocznej objazdówki, choć ich wysyp teraz taki, że trudno nadążyć za wszystkimi

andeo napisał(a):Koniecznie ! tu ludzie czekają :oczko_usmiech:


czyli oficjalnie można już śledzić drugą moją relację, tym razem z płn-zach Bałkanów + Wenecja :boss: :wink: :

krysztalowa-objazdowka-slo-hr-i-a-ostatni-raz-taki-wyjazd-t51556.html

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone