Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Białystok -> okolice Makarskiej

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
koziakaka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.07.2011
Białystok -> okolice Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) koziakaka » 02.08.2013 13:27

Witam
Chcialbym dowiedziec sie, jaka trasa na dzien dzisiejszy z Bialegostoku bylaby najszybsza?
Najlepiej poprosilbym o linki do google maps itp, abym mogl dokladnie wszystko obejrzec i spisac sobie trase.
2 lata temu mialem podobny problem i polecono mi taka trase:
https://maps.google.pl/maps?saddr=Bia%C ... ls&t=h&z=6
Nie pamietam nawet jak sie jechalo, bo osobiscie wsiadam i jade gdzie mi osoba ogarniajaca trase kaze. Ale chyba bylo ok.
Zalezy mi glownie na jak najszybszym dojechaniu na miejsce.
Czy to dalej dobre rozwiazanie? Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 02.08.2013 15:09 przez koziakaka, łącznie edytowano 1 raz
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Baiłystok -> okolice Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.08.2013 13:42

Nie wiem kiedy jedziesz a to ma duże znaczenie, ja Ci dam taką propozycję:
http://goo.gl/maps/h2uJ9
Bo jeśli kupujesz już winiety na Słowenii to lepiej je wykorzystać na ich autostradach. a mijasz dwa korkujące się miejsca czyli granice Slo/Hr w Macelj i bramki w Lucko.
koziakaka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.07.2011
Re: Baiłystok -> okolice Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) koziakaka » 02.08.2013 13:44

Jade we wtorek lub srode 06.08 lub 07.08.
Tak czy siak w tygodniu.
Autostrade w slowenii planuje ominac

EDIT:
Aha - i tak jak w temacie, planuje leciec do Makarskiej. Trasa z mojego linku prowadzi do Rijeki bo wtedy kiedy mi ja polecono celowalem w Rijeke, w tym roku nie.
koziakaka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) koziakaka » 04.08.2013 10:29

Prosze jeszcze o jakies sugestie.
Pozdrawiam

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Białystok -> okolice Makarskiej
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone