Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Awaria auta w Chorwacji-prosba o pomoc, pilne !!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.07.2012 16:29

olciap6 napisał(a):nie bardzo rozumiem co ma nasz prywatny bank do reperacji auta? auto nie jest nasze jest pozyczone z fundacji-ale to nie problem, bo ubezpieczenie Autopomoc nas objelo, bez wzlgedu czy to nasze auto czy nie. Jesli mozna to napisz o co chodzi z tym bankiem?
Az boimy sie uslyszec rachunku.... :|



Dobry zwyczaj nie pożyczaj.
walczy
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 23.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walczy » 09.07.2012 16:57

darek1 napisał(a):Dobry zwyczaj nie pożyczaj.


Darek, widze że niczym Przywódcy i Autorytety masz prostą i łatwo przyswajalną odpowiedź na wszystkie problemy jakie mogą obywatela w życiu spotkać.
Spisz je wszystkie w Czerwonej Książeczce, szkoda zaprzepaścić takie mądrości.
:) :)
daw2309
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 13.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw2309 » 09.07.2012 18:10

....Hmmmmm...może zamiasta ...czerwonej książeczki niech zacznie spisywać wszystkow ....BIAŁEJ KSIĘDZE....? :D
Będzie wyraziściej,..... :)
DonFrogg
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 04.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) DonFrogg » 03.08.2014 08:00

witam, tak na szybko przeglądam sobie temacik, jestem zaraz po powrocie z Chorwacji i musiałem skorzystać z wykupionego assistance w Gothaer (dawne PTU) wersja LUX 30 dniowa do wiadomosci dla przyszłych klientów wersja LUX NIE POKRYWA KOSZTÓW NAPRAWY SAMOCHODU
pozdr
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 03.08.2014 08:32

DonFrogg napisał(a):witam, tak na szybko przeglądam sobie temacik, jestem zaraz po powrocie z Chorwacji i musiałem skorzystać z wykupionego assistance w Gothaer (dawne PTU) wersja LUX 30 dniowa do wiadomosci dla przyszłych klientów wersja LUX NIE POKRYWA KOSZTÓW NAPRAWY SAMOCHODU
pozdr

a jak kontakt z nimi i obsługa zdarzenia?
olciap6
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) olciap6 » 03.08.2014 09:28

żadna wersja nie pokrywa kosztów naprawy samochodu-to jest oczywiste :) pokrywają koszty transportu osób,noclegi, lawete itp ale za naprawę trzeba sobie płacić samemu w każdej wersji lux.
Teraz się juz z perspektywy czasu smiejemy z tej sytuacji i wspomianmy miło,ale wtedy niestety szkoda było wyjąc tyle kaski nieplanowanej z portfela...
DonFrogg
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 04.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) DonFrogg » 03.08.2014 18:53

Idziol napisał(a):
DonFrogg napisał(a):witam, tak na szybko przeglądam sobie temacik, jestem zaraz po powrocie z Chorwacji i musiałem skorzystać z wykupionego assistance w Gothaer (dawne PTU) wersja LUX 30 dniowa do wiadomosci dla przyszłych klientów wersja LUX NIE POKRYWA KOSZTÓW NAPRAWY SAMOCHODU
pozdr

a jak kontakt z nimi i obsługa zdarzenia?

Ogólnie bezproblemowo, trochę czekałem na lawetę.
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 05.08.2014 21:02

olciap6 napisał(a):żadna wersja nie pokrywa kosztów naprawy samochodu-to jest oczywiste :) pokrywają koszty transportu osób,noclegi, lawete itp ale za naprawę trzeba sobie płacić samemu w każdej wersji lux.
Teraz się juz z perspektywy czasu smiejemy z tej sytuacji i wspomianmy miło,ale wtedy niestety szkoda było wyjąc tyle kaski nieplanowanej z portfela...




Widze ze potrzebne bylu dwa lata aby zrozumiec ze assistance nie obejmuje kosztow napraw.
A na 13 stronie byly nawet zapewnienia brokerki. Jak widac agent powie wszystko co chce uslyszec kupujacy aby sprzedac polise.
olciap6
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) olciap6 » 05.08.2014 21:58

mylisz się-wtedy to dodatkowe ubezpieczenie ktore dokupilismy obejmowalo naprawe do 500euro (pierwsze nie obejmowalo, to podstawowe, ktore mielismy wyjezdzajac do Chorwacji) , w tym roku pytalam-takiego ubezpieczenia juz nie ma w ofercie przynajmniej w tych firmach ubezpieczeniowych, ktore nam Pani w ubezpieczenaich sprawdzała. Jesli znajde gdzies tą starą polisę to zeskanuję i wrzucę na dowód tegoż faktu :)
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 05.08.2014 22:46

chodzi pewnie o naprawę na miejscu zdarzenia i prawdopodobnie obejmuje to wyłącznie koszt usługi naprawy...bez części...
Thot
Cromaniak
Posty: 513
Dołączył(a): 13.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thot » 05.08.2014 22:51

butibuma napisał(a):
olciap6 napisał(a):żadna wersja nie pokrywa kosztów naprawy samochodu-to jest oczywiste :) pokrywają koszty transportu osób,noclegi, lawete itp ale za naprawę trzeba sobie płacić samemu w każdej wersji lux.
Teraz się juz z perspektywy czasu smiejemy z tej sytuacji i wspomianmy miło,ale wtedy niestety szkoda było wyjąc tyle kaski nieplanowanej z portfela...




Widze ze potrzebne bylu dwa lata aby zrozumiec ze assistance nie obejmuje kosztow napraw.
A na 13 stronie byly nawet zapewnienia brokerki. Jak widac agent powie wszystko co chce uslyszec kupujacy aby sprzedac polise.


Niektórzy do dzisiaj wierzą, piszą i mówią, że "do BiH trzeba ZK, ale na tranzyt do Dubrownika - nie trzeba! Przejechałem, sprawdziłem - nie trzeba było". :mrgreen: :oczko_usmiech:
sirk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirk » 05.08.2014 23:22

Jestem ciekaw co by było, gdybyś w BiH zaliczył niechcący dzwona ze swojej winy bez ZK. Może dla uwiarygodnienia swych słów dokonasz tego przy okazji następnej przejażdżki? Twe słowa z pewnością będą wtedy bardziej wiarygodne. Chyba, że źle zrozumiałem Twój post i na BiH ZK miałeś.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2014 23:46

sirk napisał(a):Jestem ciekaw co by było, gdybyś w BiH zaliczył niechcący dzwona ze swojej winy bez ZK. Może dla uwiarygodnienia swych słów dokonasz tego przy okazji następnej przejażdżki? Twe słowa z pewnością będą wtedy bardziej wiarygodne. Chyba, że źle zrozumiałem Twój post i na BiH ZK miałeś.


Sądzę, że Sanchopan ironizował...:)
Thot
Cromaniak
Posty: 513
Dołączył(a): 13.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thot » 06.08.2014 08:17

ołowiany napisał(a):
sirk napisał(a):Jestem ciekaw co by było, gdybyś w BiH zaliczył niechcący dzwona ze swojej winy bez ZK. Może dla uwiarygodnienia swych słów dokonasz tego przy okazji następnej przejażdżki? Twe słowa z pewnością będą wtedy bardziej wiarygodne. Chyba, że źle zrozumiałem Twój post i na BiH ZK miałeś.


Sądzę, że Sanchopan ironizował...:)


Oczywiście - ale niektórzy na to... lat wielu potrzebują, żeby "zajarzyć". :mrgreen: :oczko_usmiech:
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 06.08.2014 21:51

sanchopan napisał(a):Niektórzy do dzisiaj wierzą, piszą i mówią, że "do BiH trzeba ZK, ale na tranzyt do Dubrownika - nie trzeba! Przejechałem, sprawdziłem - nie trzeba było". :mrgreen: :oczko_usmiech:

Jak sprawdziłeś? Miałeś szczęście, że Cię nie wywołali do kontroli, czy zatrzymałeś się i zapytałeś policjanta(bo wiesz, to jest różnica)? Mnie wywołali, a ja ZK nie miałem (dwa lata temu). Pot po plecach spłynął (zwłaszcza, że jechałem już z Dubrownika), ale dałem sobie radę. Niemniej jednak ten kawałek BiH do wjazdu do Cro to chyba najgorsza podróż mojego życia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Awaria auta w Chorwacji-prosba o pomoc, pilne !! - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone