Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Autokarowe rozkłady jazdy do cro.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004
Autokarowe rozkłady jazdy do cro.

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.01.2005 11:07

Rozkłady jazdy do cro na 2005.
Ostatnio edytowano 06.04.2005 15:30 przez platon, łącznie edytowano 3 razy
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
Uwaga

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 28.01.2005 14:51

Zwracam uwagę, że na razie tylko Glob-Tourist opublikował ofertę na 2005 r.

Pinior i Jordan ofertę na tegoroczny sezon będą mieli pewno w kwietniu.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.01.2005 15:06

Ok.Dzięki.To się ją wtedy uaktualni.A jakiś zarys już jest.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 16.02.2005 15:13

Skarpa .W dwie strony 300zł,w jedną 200zł.
Od 13.05 z Polski do 22.10. ostatni wyjazd z Chorwacji.
Z Warszawy
Łodzi
Pabianic
Częstochowy
Katowic
Wrocławia
Opola
Gliwic
Lublin
Radom
Kielce
Kraków
do
Murter
Szybenik
Primosten
Split
Makarska
Podgora
wyjazdy w piątki z Polski ,przyjazd do cro w sobotę ,powroty- wyjazd z cro sobotę ,przyjazd w niedzielę do Polski.
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
Pinior

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 30.03.2005 18:10

Witam,

Dostałem już ofertę na ten rok z Piniora - będą jeździć od 10 czerwca do końca września.

Trasy będą takie:

Warszawa-Łódź-Piotrków Tryb.-Częstochowa-Kraków-Katowice-Zagrzeb-Karlovac--Zadar-Vodice-Sibenik-Primosten-Split-Baska Voda-Makarska-Tucepi-Podgora-Dubrownik;

Poznań-Wrocław-Opole-Gliwice-Rybnik-Wodzisław Śl.-Jastrzębie Zdrój-Zagrzeb-Karlovac-Zadar-Vodice-Sibenik-Primosten-Split-Baska Voda-Makarska-Tucepi-Podgora-Dubrownik;

Pinior niestety wycofuje się z połączeń na Istrię.

Czekamy jeszcze na ofertę z Jordana.

Jeśli ktoś chciałby otrzymać rozkłady jazdy i cenniki, to chętnie wyślę - kontakt ze mną przez www.wikel.pl

Pozdrawiam
Lastovo
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 06.04.2005 10:43

PRZEWOŹNIK: GLOB TOURIST
Linia obsługiwana autokarem, wyposażonym w 49 miejsc pasażerskich, klimatyzację, toaletę, barek i video.
Wyjazd z Polski: piątek
Pierwszy wyjazd 29 IV 2005
Ostatni wyjazd 14 X 2005 przyjazd do Polski: niedziela
21.45 (czwartek)
SŁUPSK 03.15 (poniedziałek)
22.10 (czwartek) KOŁOBRZEG 02.50 (poniedziałek)

22.50 (czwartek) KOSZALIN 02.10 (poniedziałek)
23.00 (czwartek) GDYNIA 01.20 (poniedziałek)
23.40 (czwartek) GDAŃSK 00.40 (poniedziałek)
02.00 (piątek) BYDGOSZCZ 23.00
02.40 TORUŃ 22.20
03.20 WŁOCŁAWEK 21.40
04.10 PŁOCK 20.50
06.00 WARSZAWA 19.00
08.30 ŁÓDŹ 18.00
09.20 CZĘSTOCHOWA 14.00
09.30 KRAKÓW 14.00
11.00 KATOWICE 12.30
01.00 KARLOVAC 24.00 – 01.00
(noc z soboty na niedzielę)
09.00 ZADAR 20.00
09.10 SUKOSAN 19.45
11.00 SIBENIK 18.30
13.00 SPLIT 17.00
przyjazd do Chorwacji: sobota wyjazd z Chorwacji: sobota
Pierwszy wyjazd 30 IV 2005
Ostatni wyjazd 15 X 2005

CENY BILETÓW w zł:
bilet 1-stronny bilet 2-stronny
BYDGOSZCZ, GDAŃSK, GDYNIA, KOŁOBRZEG, KOSZALIN, SŁUPSK 400 550
ŁÓDŹ 320 460
PŁOCK, TORUŃ, WARSZAWA, WŁOCŁAWEK 340 490
CZĘSTOCHOWA, KATOWICE, KRAKÓW 240 340

dostałem od Lastovo - www.wikel.pl
Ostatnio edytowano 06.04.2005 10:47 przez platon, łącznie edytowano 1 raz
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 06.04.2005 10:45

PRZEWOŹNIK: EURO-FAVORIT-PINIOR
Linia obsługiwana autokarem, wyposażonym w klimatyzację, toaletę, barek i video. Ze względu na fakt, że przewoźnik obsługuje dwa połączenia w Polsce i w Chorwacji, na trasie może mieć miejsce zorganizowana zmiana autokaru.
Linia obsługiwana od 10 czerwca do 2 października 2005
wyjazd z Polski: piątek przyjazd do Polski: niedziela
00.30
WARSZAWA 23.30

02.45 ŁÓDŹ 21.45
03.30 PIOTRKÓW TRYB. 21.00
05.15 CZĘSTOCHOWA 19.30
05.30 KRAKÓW 19.00
06.45 KATOWICE 18.00

00.30
POZNAŃ 22.45
03.15 WROCŁAW 20.10
04.30 OPOLE 19.00
05.45 GLIWICE 18.00
07.45 RYBNIK 17.00
08.15 WODZISŁAW ŚL. 16.30
08.40 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 16.00

23.00 (przyjazd piątek)
ZAGRZEB 04.45 (wyjazd niedziela)
23.30 (przyjazd piątek) KARLOVAC 04.00 (wyjazd niedziela)
04.30 (przyjazd sobota) ZADAR 01.35 (wyjazd niedziela)

05.30 (przyjazd sobota) VODICE 00.35 (wyjazd niedziela)
05.45 (przyjazd sobota) SIBENIK 00.15 (wyjazd niedziela)
06.00 (przyjazd sobota) PRIMOSTEN 23.45 (wyjazd sobota)
07.15 (przyjazd sobota) SPLIT 22.45 (wyjazd sobota)
08.15 (przyjazd sobota) BASKA VODA 21.45 (wyjazd sobota)
08.30 (przyjazd sobota) MAKARSKA 21.30 (wyjazd sobota)
08.40 (przyjazd sobota) TUCEPI 21.15 (wyjazd sobota)
08.45 (przyjazd sobota) PODGORA 21.00 (wyjazd sobota)
11.00 (przyjazd sobota) DUBROWNIK 18.00 (wyjazd sobota)
przyjazd do Chorwacji: sobota wyjazd z Chorwacji: sobota/niedziela

W przypadku biletów firmy Euro-favorit wpłacacie Państwo w naszym biurze zaliczkę w wys. ok. 10 % ceny, pozostałą kwotę należy dopłacić kierowcy autokaru w chwili wyjazdu.
do miast:

Zagrzeb, Karlovac, Zadar, Vodice, Sibenik, Primosten, Split Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Dubrownik
1-
stronne 2-
stronne 1-
stronne 2-
stronne 1-
stronne 2-
stronne
Warszawa, Poznań 315 450 375 510 378 540
Łódź, Piotrków Tr., Wrocław 287 410 329 470 350 500
Częstochowa, Kraków, Opole 259 370 301 430 322 460
Katowice, Gliwice, Rybnik,
Wodzisław, Jastrzębie 203 290 245 350 266 380
zniżki: dzieci do 4 lat płacą 30% ceny; dzieci do 12 lat – 50% ceny

dostałem od Lastovo - www.wikel.pl
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 13.04.2005 15:26

Rozkład jazdy autokarów POLBUS-PKS Sp. z o. o. z Polski do Chorwacji.
Wyjazdy we wtorki oraz piątki. Cena biletu: 280 zł w dwie strony, 200 zł w jedną stronę. Bus z Zadaru (lub z Posedarje) - 10 euro w jedną stronę.
Wyjazdy z Polski
Rozkład jazdy
od 29. 04.2005
Przyjazdy
09.00
Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS 20.15
10.15
Świebodzin Dworzec PKS 18.00
11.00
Zielona Góra Dworzec PKS 17.15
11.45
Nowa Sól 16.30
13.15
Lubin Dworzec PKS 15.00
14.00
Legnica Dworzec PKS 14.30
15.30
Wrocław Dworzec PKS 13.30
16.45
Kłodzko Dworzec PKS 12.00
17.30
Przejście graniczne PL - CZ
Boboszów - Dolni Lipka 11.00
21.00
Przejście graniczne CZ - SK
Breclaw - Kuty 07.30
22.30
Przejście graniczne SK - HUN
Bratysława - Rajka 06.30
01.30
Przejście graniczne HUN - SLO
Redic - Lendava 02.30
02.00
Przejście graniczne SLO - HR
Lendawa - Cakowiec 02.00
02.30
Varażdin 01.30
07.00
Posedarje 21.00
07.30
Zadar 20.00
Przyjazdy
Wyjazdy z Chorwacji

,,Oprócz Polbus - PKS do Chorwacji kursują także autokary Pinior, jednakże bardziej polecamy korzystanie z oferty Polbus - PKS ze względu na znacznie krótszy czas przejazdu (np. trasa Wrocław - Zadar: Polbus -16 godzin, Pinior - 25 godzin).''
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 29.04.2005 17:24

....
Ostatnio edytowano 23.04.2007 13:43 przez Lastovo, łącznie edytowano 1 raz
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 29.04.2005 17:25

platon napisał(a):[b]

,,Oprócz Polbus - PKS do Chorwacji kursują także autokary Pinior, jednakże bardziej polecamy korzystanie z oferty Polbus - PKS ze względu na znacznie krótszy czas przejazdu (np. trasa Wrocław - Zadar: Polbus -16 godzin, Pinior - 25 godzin).''


Hmm, nie znam PPKS - Polbus, ale jako fachowiec od transportu mogę powiedzieć, że z PPKS-ami pracuje się raczej się ciężko. Pasażerowie korzystający z ich linii autokarowych narzekają na obsługę w autokarach. Kierowcy PPKS czasem na liniach międzynarodowych traktują pasażerów tak samo, jak tych jadących parę kilometrów do miasta na jarmark... Te uwagi nie dotyczą Pekaes Bus i PPKS Warszawa.

Agencja, w której pracuję, raczej unika sprzedaży biletów na linie międzynarodowe prowadzone przez różne PKS.
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 06.05.2005 15:07

Czy ktoś z Was może jechał z Polbusem? Niekoniecznie do Chorwacji. Chodzi mi o to żeby podzielił się swoimi wrażeniami. W porównaniu do innych przewoźników, cena biletu jest naprawdę atrakcyjna.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.05.2005 10:20

AUTOKAR DO CHORWACJI

Wyjazdy w piątki, powroty w niedziele

od 27 maja

Z POZNANIA

WROCŁAWIA

GORZOWA

LUBINA

ZIELONEJ GÓRY

LESZNA

LEGNICY

ŚWIEBODZINA

NOWEJ SOLI

KŁODZKA

OD 280 PLN


DZIECI DO 4 LAT 50% ZA PRZEJAZD, DO 12 LAT 20% ZNIŻKI, EMERYCI I RENCIŚCI 10% ZNIŻKI


W Chorwacji jedziemy do Dalmacji, do Splitu
dostępne miejscowości:
ZADAR

BIOGRAD

PAKOSTANE

VODICE

SIBENIK - SOLARIS

PRIMOSTEN

TROGIR - SEGET- CIOVO

SPLIT

w Splicie możliwość przesiadki na prom

na Brać i Hvar


WAKACYJNA LINIA DO CHORWACJI
PRZEJAZD DO CHORWACJI I POWRÓT OD 280 ZŁ:

AUTOKAR - PRZEJAZD W DWIE STRONY :


OD POZNANIA, LESZNA I GORZOWA, ŚWIEBODZINA - 340 PLN

OD ZIELONEJ GÓRY , NOWEJ SOLI, LUBINA, LEGNICY - 320 PLN

OD WROCŁAWIA, KŁODZKA - 280 PLN

DZIECI DO 4 LAT 50% ZA PRZEJAZD,
DO 12 LAT 20% ZNIŻKI, EMERYCI I RENCIŚCI 10% ZNIŻKI

Pobyt w Chorwacji + przejazd = turnus 10 dniowy (8 dni - 7 nocy w Chorwacji)

POBYT OD SOBOTY DO SOBOTY (zakwaterowanie płatne dodatkowo)

WYJAZDY Z POLSKI W PIĄTKI, PRZYJAZD DO CHORWACJI W SOBOTĘ
WYJAZDY Z CHORWACJI W SOBOTY, POWRÓT DO POLSKI W NIEDZIELĘ

SPRZEDAŻ BILETÓW NA AUTOKAR :
BIURO TRAPER W POZNANIU
tel.(061) 876 88 94, 855 75 48
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 14.05.2005 20:20

platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 20.05.2005 09:02

WAKACYJNA LINIA RETMANPolska - Chorwacja - Polska
45-072 Opole, ul. Reymonta 51
(tel./fax) 4547535, 4426300, 4426301
4513930, 4513931, 4544768

Bilet jednostronny 150 zł
Bilet dwustronny 250 PLN

Godziny przyjazdu oraz wyjazdu do/z Chorwacji

TRASA "A" - Wyspa Pag
wyjazd z Polski w każdy poniedziałek od 06.06.2005 do 19.09.2005

Miejsca przyjazdu i wyjazdu
Godzina
przyjazdu
Godzina
wyjazdu

Zadar - dworzec autobusowy 8:00
21:00

Petrćane - parking przy hotelu "Pinija" 8:30
20:30

Punta Skala - parking przy hotelu "Makija" 9:00
20:00

Pag - parking przy posterunku policji 10:00
19:00

TRASA "B" - Riviera Trogir
wyjazd z Polski w każdy piątek od 03.06 do 23.09.2005

Miejsca przyjazdu i wyjazdu
Godzina
przyjazdu
Godzina
wyjazdu

Biograd na Moru - parking przy hotelu "Ilrija" 7:45
21:15

Vodice - parking przy pensjonacie "Sirena" 8:30
20:30

Śibenik - dworzec autobusowy 9:00
20:00

Trogir - parking przy hotelu "Medena" 10:00
19:00



GODZINY WYJAZDÓW Z POLSKI
(Z DOPŁATAMI W PLN DO POŁĄCZEŃ ANTENOWYCH)


MIASTO A Dopł B Dopł C Dopł D Dopł E Dopł F Dopł G Dopł
Bielsko-Biała
16:30 - - - - - - - - - - - -
Brzeg
12:00 - - - - - - - - - - - - -
Bytom
15:00 - - - - - - - - - - - - -
Cieszyn
17:00 - - - - - - - - - - - -
Czechow-Dz.
- - - - - - - - - - - - -
Częstochowa
14:00 +50 - - - - - - - - - - -
Gliwice
14:15 - - - - - - - - - - - -
Katowice
15:30 - - - - - - - - - - - -
Kraków
13:30 +100 - - - - - - - - - - -
Leszno
09:30 +100 - - - - - - - - - -
Łódź
11:00 +100 - - - - - - - - - - -
Oława
11:30 - - - - - - - - - - - - -
Opole
12:45 - - - - - - - - - - - -
Piotrków Try.
12:30 +80 - - - - - - - - - - - -
Poznań
08:00 +100 - - - - - - - - - -
Rawicz
10:00 +100 - - - - - - - - - -
Strzelce Op.
13:30 - - - - - - - - - - - - -
Warszawa
09:00 +100 - - - - - - - - - - -
Wrocław
11:00 - - - - - - - - - - - -











MIEJSCA ZBIÓRKI W POSZCZEGÓLNYCH MIASTACH
Bielsko-Biała ul. Warszawska, stacja dolna dworca PKS
Brzeg zajazd "U Rybiarza"
Bytom Plac Sobieskiego
Cieszyn przejście graniczne
Czechowice Dziedzice stacja Jet, Mc Donald's
Częstochowa motel "Orbis", na trasie Warszawa-Katowice
Gliwice ul. Toszecka, dworzec PKS, stanowisko międzynarodowe
Katowice ul. olimpijska, parking za Spodkiem
Kraków ul. Powiśle, parking pod Wawelem
Leszno ul. 17 Stycznia, parking pod stadionem
Łódź Plac Dąbrowskiego
Oława dworzec PKS
Opole ul. 1 Maja/Dubois, parking za "Biedronką"
Piotrków Trybunalski Polichno, zajazd "U Górala"
Poznań dworzec PKS stanowisko międzynarodowe
Rawicz dworzec PKS
Strzelce Opolskie parking pod motelem "Leśnym'
Warszawa Dworzec Zachodni
Wrocław ul. Ślężna, naprzeciw Akademii Ekonomicznej
»Zobacz rozkład jazdy autokarów«
Terminy wyjazdu Wczasy sezon letni autokar
Cena za osobę
KOD Druk Wyjazd z Termin Posiłki Specjalne Cena w 2 strony Cena w 1 stronę Rez.
11 Trasa "B" 3.06.05 - 12.06.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 6.06.05 - 15.06.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 10.06.05 - 19.06.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 13.06.05 - 22.06.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 17.06.05 - 26.06.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 20.06.05 - 29.06.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 24.06.05 - 3.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 27.06.05 - 6.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 1.07.05 - 10.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 4.07.05 - 13.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 8.07.05 - 17.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 11.07.05 - 20.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 15.07.05 - 24.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 18.07.05 - 27.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 22.07.05 - 31.07.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 25.07.05 - 3.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 29.07.05 - 7.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 1.08.05 - 10.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 5.08.05 - 14.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 8.08.05 - 17.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 12.08.05 - 21.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 15.08.05 - 24.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 19.08.05 - 28.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 22.08.05 - 31.08.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 26.08.05 - 4.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 29.08.05 - 7.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 2.09.05 - 11.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 5.09.05 - 14.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 9.09.05 - 18.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 12.09.05 - 21.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 16.09.05 - 25.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "A" 19.09.05 - 28.09.05 brak 250 PLN 150 PLN
11 Trasa "B" 23.09.05 - 2.10.05 brak 250 PLN 150 PLN
Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 24.05.2005 19:37

Taniocha! W zeszłym roku ciężko było o taką ofertę, a w tym wysyp jak grzybów po deszczu. Poradźcie ufać im czy nie?
Następna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



Autokarowe rozkłady jazdy do cro.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018