Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarowe rozkłady jazdy do cro.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 19.04.2006 21:18

mi29 napisał(a):
Biuro Podróży Europol z Katowic jako jedno z niewielu jeśli nie jako jedyne ma w ofercie przejazdy na płw. Istria.

Ale na ile można im zaufać,Czy ktoś korzystał już z ich usług.Na stronie internetowej nie znazłem żadnych bliższych danych,dotyczących np.taboru.
m-29


dziwnie cytujesz migu29 :wink:
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006
Autokarowe rozkłady jazdy do Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 19.04.2006 22:03

W zeszłym roku jechaliśmy z opolskim "Retmanem" do Biogradu na Moru, którego ofertę też znalazłam dzięki Cro.pl . Byłam pod wrażeniem , a tak baliśmy się długiego przejazdu autobusem. Obsługa super , przejazd bez problemów , nawet dość szybko , a komfortu jazdy do dziś nie możemy się nachwalić - klimatyzacja działała bez zarzutu , po drodze serwowano mnóstwo informacji na temat różnych miejscowości .
lester1
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lester1 » 19.04.2006 22:38

Ale na ile można im zaufać,Czy ktoś korzystał już z ich usług


Tego nie wiem ale jedziemy z Europol-em do Poreć na przełomie czerwca i lipca, tak więc po powrocie pozwolę sobie ich zarekomendować - lub nie :wink:
mi29
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 07.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mi29 » 20.04.2006 08:10

TO idealnie ponieważ my planujemy wyjazd dopiero we wrześniu.
Mi-29
zianek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 30.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zianek » 30.04.2006 16:38

hello moj pierwszy post na tym zacnym forum:) co sie naczytalem to sie naczytalem... troszke podupadly moje relacje rodzinne ale bylo warto bo sporo przydatnych informacji znalazlem:)

mieszkam w lodzi, w sierpniu jade do chorwacji samochodem w 5 osob i niestety zabraklo nam miejsca dla jednego czlowieczka... postanowilismy go wyslac autokarem... jakie linie autokarowe mozecie polecic bu bylo TANIO i BEZPIECZNIE (trasa lodz - split)
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 26.05.2006 20:41

Miał ktoś może jakieś doświadczenia z biurem Pinior?? jade do Dubrovnika w sierpniu i niestety tylko ten przewoźnik oferuje właśnie Dubrovnik:)) gdzieś tam czytałam różne czasami sprzeczne informacje...
W sumie samolot kosztuje w obie strony tylko 80zł więcej ale to zawsze 80zł plus dojazd na camp to wychodzi prawie połowa pobytu na campie... :wink: :lol: A pozatym licze na ładne widoczki mam nadzieje, że sie nie przelicze... mało osób podróżuje autokarami raczej samochodami więc każda informacja bedzie cenna... Z góry DZIĘKI!! :)
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 26.05.2006 21:44

Jechałem z Piniorem z Warszawy do Splitu jakieś trzy albo cztery lata temu. Na trasie Warszawa - Katowice był bus, potem autokar. Mimo drobnej awarii na trasie byliśmy na miejscu przed czasem. W drodze powrotnej od razu w Cieszynie zrobili przesiadkę na busa, dzięki czemu nie kluczyłem po Śląsku i w Warszawie też byłem sporo wcześniej. Drobnym minusem są pilotki, które pracę traktują rutynowo, na zasadzie "cztery tysiące osiemset pięćdziesiąty trzeci kurs", ale to minus niewielki. Poprosiłem na postoju o herbatę z barku, dostałem odpowiedź, że za pare godzin, bo muszą barek uruchomić a to trwa. No a za pięć minut panienka zrobiła kawę kierowcy..... Ale to drobiazgi. Najważniejsze, że zawieźli, przywieźli.... Zdarzają się skargi na Pibniora, to fakt, ale jakoś nie mam powodów do narzekań.
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 27.05.2006 22:29

Dzięki wielkie za info ja natomiast słyszałam, że jazda autokarem z nimi to niezła adrenalina :oops: :P 8O :D no ale raczej wielkiego wyboru nie mam bo to monopolista pod względem dojazdu do Dubrovnika... A jeśli ktoś wie to jak wygląda sprawa z widokami w czasie jazdy?? wiem głupie pytanie ale wszystko sie przyda... :lol:

Pozdrawiam :!:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 29.05.2006 23:03

Data wyjazdy
z Polski
31.05
09.06
18.06
27.06
06.07
15.07
24.07
02.08
11.08
20.08
29.08
07.09
16.09
25.09
do Kaśteli koło Splitu -Rego Bis Katowice -300 zł w dwie strony
marliza
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marliza » 31.05.2006 20:09

Witam wszystkich! Do Cro wybieram sie po raz pierwszy dlatego proszę o pomoc.Docelowo chcę dostać sie na wyspę Hvar.Wiem,że najlepiej byłoby promem ze Splitu-dlatego mam pytanie:czy ktoś mógłby udzielić mi informacji nt połączenia autokarowego z Wrocławia do Splitu?Jacy przewoźnicy,jakie ceny itd.Może być też inne miasto,niekoniecznie Wrocław(choć tak byłoby mi najwygodniej).Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
marliza
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marliza » 31.05.2006 21:40

Acha!Zapomniałam dodać,że termin rezerwacji apartamentu na Hvarze to 5-19.08.Ależ ze mnie gapa.. :oops: :D
furzyk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 27.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) furzyk » 20.06.2006 09:52

ja z kolei jade (4 osoby) do Czarnogory ale przez Chorwacje wiec interesowalby mnie najtanszy dojazd do Dubrovnika. Nie wiem jeszcze czy bede mial auto wiec czy nie ma jakis organizowanych busow, ktore by kosztowaly mniej niz autobusy ?
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 29.06.2006 13:42

marliza napisał(a):Witam wszystkich! Do Cro wybieram sie po raz pierwszy dlatego proszę o pomoc.Docelowo chcę dostać sie na wyspę Hvar.Wiem,że najlepiej byłoby promem ze Splitu-dlatego mam pytanie:czy ktoś mógłby udzielić mi informacji nt połączenia autokarowego z Wrocławia do Splitu?Jacy przewoźnicy,jakie ceny itd.Może być też inne miasto,niekoniecznie Wrocław(choć tak byłoby mi najwygodniej).Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!


Zadaj zapytanie mailem do adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl to dostaniesz cennik i rozklad. W Splicie łapiesz promy:

1/ albo Split - Hvar (i wtedy w starym mieście wysiadasz),
albo
2/ Split - Stari Grad (i wtedy wysiadasz w Starim Gradzie, gdzie czeka autobus do Hvaru). Niestety, od kilku lat jest nowa droga ze Stari Gradu do Hvaru i już się nie jedzie takimi serpentynami, że hej! Stara cesta to była droga aj aj aj! :-) Jechałem nią w 1999 r.
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 29.06.2006 13:51

Podaję też link do strony z połączeniami autobusowymi ze Splitu, może komuś się przyda

http://www.ak-split.hr/EN/vozni.red/Voz ... azaka.aspx



http://www.lastovo.prv.pl - zapomniana wyspa Chorwacji (strony dawno nie aktualizowałem, ale wyspa i tak ciekawa).
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 02.07.2006 23:51

Hej!! orientuje się ktoś może ile kosztuje autobus split-Dubrovnik?? Pozdrawiam!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Autokarowe rozkłady jazdy do cro. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone