Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarowe rozkłady jazdy do cro.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 08.02.2016 10:16

W tym terminie na pewno jeździ Retman.
A poza tym poczytaj kolego dokładnie ten temat, bo jest w nim wymienione co najmniej kilka linii autokarowych i za pomocą google można wszystko znaleźć.
daw7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw7 » 16.03.2016 01:50

Czy macie już znaleziony środek transportu do Chorwacji???

Jeżei nie, zapraszam do kontaktu .....wysłałem też e-mail !!!!

pozdrav


lazan napisał(a):Witam

Mam zakwaterowanie w Tucepi 30.04.2016 r, goraca prosba o informacje czy w tym terminie jezdzi jakis przewoznik autokarowy? Dzieki za pomoc.

Pzdr

Adam
Krzysztof1956
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 24.11.2011
Przejazd autokarem w czerwcu do Biogradu...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof1956 » 27.03.2016 17:12

...witam...czy ktoś może mi podpowiedzieć jakieś biuro organizujące skuteczny transport dla osób z większym bagażem - zamierzam zabrać kajak składany i sprzęt biwakowy...
daw7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.08.2009
Re: Przejazd autokarem w czerwcu do Biogradu...

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw7 » 13.04.2016 22:15

Krzysztof1956 napisał(a):...witam...czy ktoś może mi podpowiedzieć jakieś biuro organizujące skuteczny transport dla osób z większym bagażem - zamierzam zabrać kajak składany i sprzęt biwakowy...


Jak duży ma Pan bagaż i w jakim terminie planowany jest wyjazd ???!!!
Krzysztof1956
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 24.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof1956 » 18.04.2016 15:27

...no trochę tego będzie - kajak składany: plecak (70x40x25 cm (plecak), 125x25x25cm (dłużyce) oraz dwa worki fi 3- x 60 cm...łączna masa około 40 kg...czerwiec...
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 21.04.2016 13:48

Moi znajomi jechali autokarem Elabus. Trafili na jakąś promocję na stronie:
http://www.biletyonline.com.pl
Byli zadowoleni i twierdzą, że już więcej autem nie pojadą bo dla nich to zbyt męczące a w autokarze odpoczywają. Aktualne rozkłady i ceny są na ww. stronie więc może komuś się przyda
KumaBuru
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 29.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumaBuru » 27.06.2016 11:36

Wspomniany wyżej Elabus ma teraz promocję.
W każdy czwartek bilety są od 99zł.
szewamewa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szewamewa » 29.03.2017 20:06

Witam

Widze że temat od dawna nie odwiedzany, mam nadzieję że dobrze piszę bo nie jestem z forum obeznany.

Chciałem się zapytać o powrót z Chorwacji (Fazana, koło Puli) do Polski (najlepiej Katowice, ale może być coś w pobliżu np Kraków). Wiem , że da się z Zagrzebu przez Budapeszt, lub przez Wiedeń ale nie umiem znaleźć konkretnych połączeń, słabo znam ich języki. Wyjazd by był 5 lub 6 maja, chodzi o to żeby 7 już być na miejscu w Polsce. Orientuje się ktoś gdzie dokładnie szukać biletów pociągowych czy to autobusowych i sprawdzić ich ceny, co jest bardzo ważne ?

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc, jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
Safanti
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Safanti » 29.03.2017 22:40

Swojego czasu szukałam takiego rozwiązania i z tego co sama się orientuję połączenie przez Wiedeń wydaję się być o wiele elastyczniejsze i korzystniejsze jeśli chodzi o ceny (można znaleźć promocje od polskich przewoźników na trasie do Wiednia). Jeśli chodzi o chorwackich przewoźników to większość dostępnych przez internet znajdziesz na tej stronie https://getbybus.com/pl/chorwacja-autobusem i tu od razu można kupić bilet przez internet(chociaż wydaję mi się, że tylko w ich walucie), często również z niewielkimi promocjami :) Jeśli o Budapeszt chodzi to jest chyba tylko jedno albo 2 połączenia dziennie.

Na marginesie, czytałam dość dużo opinii i komentarzy na temat różnych chorwackich przewoźników, a potem pytałam o to również znajomego Chorwata (dla niego było to całkiem logiczne i normalne). Chodzi tu o jedno dość nietypowe zjawisko, a mianowicie część firm pobiera opłatę za bagaż w momencie wsiadania do autokaru, która jest standardowo niewliczona w opłatę za bilet i płacona w kunach, także warto na wszelki wypadek nie zamieniać wszystkich kun przy powrocie do polski chorwackimi autobusami :)
A no i podobno nadal zdarza się, że żaden z kierowców nie mówi po angielsku w chorwackich autobusach(nawet na liniach międzynarodowych) więc jeśli nie byłbyś w stanie się z nimi wcale dogadać to jakiś słowniczek/rozmówki mogą się przydać na wszelki wypadek :)
szewamewa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szewamewa » 29.03.2017 23:05

A czy autokary z tej strony są pewne że odjadą ? :D Znalazłem zachęcającą opcje ale po wcześniejszych długich poszukiwaniach mam wrażenie że za łatwo mi poszło teraz haha :D
Safanti
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Safanti » 29.03.2017 23:31

Gwarancji nigdy nie ma, zawsze mogą coś odwołać, zmienić, itp. Mogę natomiast powiedzieć, że tydzień temu strona została wypróbowana do zakupu biletu Split-Zagrzeb w obie strony i wszystko było w porządku.
Warto też sprawdzić na stronie internetowej dworca autobusowego w mieście, z którego się odjeżdża/przyjeżdża czy dany kurs istnieje lub ewentualnie na stronie przewoźnika obsługującego kurs:) Ja tak przynajmniej zrobiłam :)
Alores
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alores » 26.05.2017 15:51

Dzięki za informację!
IrminaP
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.11.2017
Z Trójmiasta do Splitu/Trogiru czerwiec 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) IrminaP » 05.11.2017 20:36

witam wszystkich bardzo serdecznie
wybieram się w czerwcu po raz n-ty do Cro na łódki, zazwyczaj lecieliśmy samolotem ale tym razem zabieramy naszych dwóch synów i koszty przelotu trochę nas przytłaczają. Szukam połączeń autobusowych ale najbliższe są z Warszawy. Czy ktoś z Was ma wiedzę, czy z Trójmiasta są organizowane przejazdy do Chorwacji? My jedziemy w 9 albo 11 osób, może jak ktoś wybiera się w okresie 16-23 czerwca ( chcielibyśmy wyjechać 15 i możemy wrócić 24 ) to zorganizujemy wspólny wyjazd?

pozdrawiam
Irmina
johny1412
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny1412 » 10.12.2017 00:06

Szukam połączeń autobusowych, busowych na Istrie. Pomoze ktoś?
danoto
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) danoto » 26.02.2018 17:06

Cześć, macie jakieś pojęcie czy da się tylko wrócić z Chorwacji do PL, miejsce wyjazdu w zasadzie nie ma znaczenia, a przedział czasowy powrotu to 4-6.05.2018
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Autokarowe rozkłady jazdy do cro. - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone