Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarowe rozkłady jazdy do cro.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 27.07.2014 21:08

Lusawik napisał(a):a jechałeś już może z Retmanem?

Ja jechałem w tamtym roku a czego pytasz?
Lusawik
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lusawik » 27.07.2014 22:30

Niedługo będę jechał z nimi z Chorwacji do Polski i jestem ciekawy jak wyglądają ich usługi. Czy mógłbyś się podzielić wrażeniami z przejazdu? Czy spełnili Twoje oczekiwania, czy autokar był w porządku itp. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 27.07.2014 23:48

Lusawik napisał(a):Niedługo będę jechał z nimi z Chorwacji do Polski i jestem ciekawy jak wyglądają ich usługi. Czy mógłbyś się podzielić wrażeniami z przejazdu? Czy spełnili Twoje oczekiwania, czy autokar był w porządku itp. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Wg mnie są w porządku. Trzech kierowców z którymi da się pogadać na postoju. Jadą dobrze, na noc włączają filmy, co jakiś czas proponują chyba za trzy zeta gorąca kawę. Siedzenia, WC i ogólnie autokar jak dla mnie całkiem spoko. Jechaliśmy z tego co pamiętam 22h (Częstochowa-Trogir) w tym dość długie postoje co 4-6h zależy jak się trasa układała. W tym roku jadę samochodem ale gdyby nie to to wybrałbym ich ponownie.
Lusawik
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lusawik » 28.07.2014 10:33

Dziękuję za informacje :)
Mała_Mi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała_Mi » 28.07.2014 11:56

Ja też ich mogę polecić. W zeszłym roku wraz z narzeczonym jechaliśmy z nimi do i z Chormwacji, i byliśmy bardzo zadowoleni. Tak jak pisał stalowy.mis, sensowni piloci i kierowcy. Postoje są wystarczająco często, działała klima, toaleta w autobusie była czysta i czynna przez całą trase.

Przebieg trasy i postoje opisałam na początku roku tu:

autobusem-do-chorwacji-jaka-trasa-t42392-15.html

Może się przyda.

A co do filmów, to osobiście radze zabrać stopery, jak sie jedzie, bo są straszliwie głośne, i puszczane do późna. Podejrzewam, że po to, żeby nikt nie usnął jak kamień przed kontrolą paszportów na granicy Wegry/Cro, bo o dziwo jakoś pare minut po przekroczeniu granicy wyłączyli ;)
Lusawik
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lusawik » 29.07.2014 10:02

Dziękuję za informacje :) mam nadzieję, że i mi podróż przebiegnie bez zarzutów i niespodzianek. Szkoda tylko że tak drogo się cenią za podróż w jedną stronę :(
Vasil1991
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vasil1991 » 30.07.2014 01:16

niestety tak;p w obie strony wychodzi nawet spoko ale w jedna to lipa;p ja nie jechalem retmanem ale czytalem rozne opinie, ogolnie zawsze znajda sie ludzi niezadowoleni ktorym czegos brakowalo. Ja bym smialo jechal retmanem, bez obaw i udanej podrozy a przedewczystkim bezpiecznej.pozdrawiam
Vasil1991
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vasil1991 » 01.09.2014 12:44

Pozwole sobie o skomentowanie mojej podróży Gandalfem, o godzinie 16 wyruszyliśmy busikiem małym z warszawy do łodzi czas jazdy to 3 godziny. o 19 wyjechaliśmy z łodzi w kierunku Makarskiej, przejeżdżaliśmy przez Czechy, Austrię, Słowenię. Na miejsce dotarliśmy o godzinie 15:30 także czas przejazdu niecałe 24 godziny. Powrót był gorszy, mieliśmy wyruszyć o godzinie 13 z Makarskiej lecz wyruszyliśmy 15:30. Dwie i pół godziny czekania na stacji INA przy wjeździe. Zmarnowaliśmy cały dzień przez to gdyż wszystko było robione na biegu a dodatkowe dwie i pół godziny pozwoliły by lepiej pożegnać się z plażą i jeszcze ostatnie kąpiele. Do warszawy dojechaliśmy o godzinie 17:30 także 25 godzin jazdy. Po drodze padał deszcz, w autokarze były popsute wycieraczki a kierowcy nie potrafili tego naprawić i jechaliśmy bez. Miejsca zostały nam przydzielone dosłownie pod nawiewem klimatyzacji a proszenie kierowcy o zmniejszenie nie przyniosło pozytywnych skutków. Kierowcy nie znali trasy, jechali z gps i na ślimakach co chwile zawracali bo źle pojechali, po autostradzie w Chorwacji prowadził jakiś młody chłopak który nie potrafił nawet zaparkować autokarem na stacji benzynowej i robił poprawki z otwartymi drzwiami, droga powrotna to jakaś kpina jednym słowem. Koszt 400 zł w obie strony był dobrą stawką jednak, następnym razem pojadę z Elabusem, koszt połączenia przy wykupieniu tanich biletów z warszawy do Katowic Polskim Busem i potem wyjazdu z Katowic wychodził nie wiele drożej, przyjazd na miejsce planowany jest na godzinę 10 raną a powrót o 22 chyba:) także trochę tego czasu na miejscu można zyskać dopłacając dosłownie kilka dyszek:) Jednakże jak ktoś jest cierpliwy i nie denerwuje się tak szybko jak ja to polecam pojechać, dotarłem i wróciłem za 400 zł:)
JedrzeJ
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JedrzeJ » 24.07.2015 12:30

Szukam transportu do Splitu / Trogiru / Baski Vody obojętnie...

Problem polega na tym, że wyjazd MUSI być w tygodniu tj. 10 lub 11 sierpień.
Z tego co widzę większość przewoźników jeździ w piątku.
Wyjazd może być z Krakowa / Katowic / Gliwic

i jaka jest poprawna strona firmy Romabus / RomaTour ?

Macie jakiś namiar na autobusy w tygodniu ?
Bestini
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bestini » 11.08.2015 17:46

Znacie jakieś firmy przewozowe wyjeżdżające w soboty z Polski ?
daw7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw7 » 26.11.2015 01:14

Jeżeli poszukujecie transportu do Chorwacji, zapraszam do kontaktu. Jeździmy cały rok.
JedrzeJ
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JedrzeJ » 11.12.2015 14:06

jest promocja na Elabus.
Chorwacja, Albania, Czarnogóra, Bułgaria za 150zł w 2 strony za osobę.
W tamtym roku dawałem 550zł za taki bilet
miniek90
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniek90 » 29.12.2015 01:43

Witam
Zna ktoś może jakąś firmę co busem jeździ z trójmiasta bądź okolic do Chorwacji najlepiej do Makarskiej?
Szukam czegoś na wakacje bo w lipcu byłem w Makarskiej z biurem podróży oskar i na kolejne wakacje chce znowu zawitać do Makarskiej:D
lazan
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lazan » 07.02.2016 22:50

daw7 napisał(a):Jeżeli poszukujecie transportu do Chorwacji, zapraszam do kontaktu. Jeździmy cały rok.


Witam

Jaka cena za termin 29.04-07.05.2016 r? 4 osoby dorosle i 3 dzieci.
lazan
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lazan » 07.02.2016 23:03

Witam

Mam zakwaterowanie w Tucepi 30.04.2016 r, goraca prosba o informacje czy w tym terminie jezdzi jakis przewoznik autokarowy? Dzieki za pomoc.

Pzdr

Adam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Autokarowe rozkłady jazdy do cro. - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone