Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarowe rozkłady jazdy do cro.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 11.07.2011 12:32

wojciiech napisał(a):Ale czy to nie jest tak, że warunkiem przewozu jest zamówienie noclegu przez w.w. biura podróży?
Pytam - bo szukam na stronach i do takich wniosków prowadzą moje poszukiwania.

Jeśli jest inaczej - będę wdzięczny za oświecenie mnie :wink:

Nie musisz zamawiać noclegu.
Tu masz to fajnie rozpisane.
http://retman.pl/index.php?go=wyd&sub=6&nort=1
wojciiech
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciiech » 23.07.2011 11:15

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pomocny link.

pozdrawiam
wojciiech
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciiech » 23.07.2011 20:51

Mam jeszcze jedno pytanie - a mianowicie - czy ktoś korzystał kiedyś z agencji turystycznej Megahome z Brodnicy?

Czy to pewna firma?
Może ktoś już jechał?
Jak z komfortem, bezpieczeństwem?
jutik
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jutik » 05.02.2012 10:22

Witam,
poszukuję połączenia do Crikvenicy na kwiecień tego roku. Czy ktoś zna firmy organizujące przewozy do tej miejscowości? Sprawa jest bardzo pilna - z góry ogromne dzięki za pomoc :)
p-o-l-l-y
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) p-o-l-l-y » 09.02.2012 11:27

Hej, do Crikvenicy wiem, że jeździ Ok Service, ale nie wiem czy robią same przejazdy.
majku21
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) majku21 » 27.02.2012 18:27

Witam,
Wybieram się na przełomie sierpnia i września do Chorwacji ( biorę pod uwagę Korcule ostatecznie Muter ). Liczyłem że znajdę jakieś tanie połączenie lotnicze ( Split lub Dubrownik ). Jednak szukam od kilku godzin i najtaniej w dwie strony to za około 1000 -1200 zł.

Dlatego chciałem się was poradzić czy latają jakieś tanie linie z południa polski ? ( wiem ze były problemy z norwegianem , może pojawił się jakiś nowy przewoźnik?)

Gdyby nie znalazło się żadne połączenie lotnicze to czy znacie jakiegoś sprawdzonego przewoźnika autokarowego z którym dojadę ( najlepiej z Krakowa do Dubrownika)? Wujek google zasugerował mi Oaza travel i Globturist jednak oni jeżdżą tylko do Splitu.

Serdecznie pozdrawiam
yolanta
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) yolanta » 01.04.2012 19:17

Witam.
Też poszukuję taniego transportu do Dubrovnika , do tego z północy Polski (Białystok). Znalazłam biuro OIS, które organizuje przejazdy wakacyjne do kilku miast w Chorwacji w atrakcyjnej cenie. Czy ktoś jechał z Nimi?. Pozdrawiam
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 02.04.2012 15:34

majku21 napisał(a):Witam,
Wybieram się na przełomie sierpnia i września do Chorwacji ( biorę pod uwagę Korcule ostatecznie Muter ). Liczyłem że znajdę jakieś tanie połączenie lotnicze ( Split lub Dubrownik ). Jednak szukam od kilku godzin i najtaniej w dwie strony to za około 1000 -1200 zł.

Dlatego chciałem się was poradzić czy latają jakieś tanie linie z południa polski ? ( wiem ze były problemy z norwegianem , może pojawił się jakiś nowy przewoźnik?)

Gdyby nie znalazło się żadne połączenie lotnicze to czy znacie jakiegoś sprawdzonego przewoźnika autokarowego z którym dojadę ( najlepiej z Krakowa do Dubrownika)? Wujek google zasugerował mi Oaza travel i Globturist jednak oni jeżdżą tylko do Splitu.

Serdecznie pozdrawiam


z Krakowa do Dubrovnika tanie loty Eurolot
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 03.04.2012 18:22

Jechałem z Oisem rok temu. Podróż trwała w stronę do Makarskiej 28 godzin, powrót trwał 18 godzin ... ogólnie jak ktoś lubi siedzieć jak śledź ponad dobę to polecam :) ja już się na takie coś nie piszę, tymbardziej że taniej albo niewiele drożej można lecieć 1,5 h samolotem ....
asia17
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia17 » 05.05.2012 08:29

a czy ktos moze poradzic jak autobusem lub busem ,nie taxi ,dostac sie z Sucuraj do Stari Grad? w sobote w sierpniu :)
Kokaima
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kokaima » 02.07.2012 15:46

drodzy moi - poradzicie jak mieszcząc się w kosztach 400 paru złotych przejechać w obie strony i dostać się na wyspę Pag? niestety w tym roku zostawiamy samochód i pragniemy autokaru. Pomożecie??
babel25
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) babel25 » 17.07.2012 16:04

Kokaima napisał(a):drodzy moi - poradzicie jak mieszcząc się w kosztach 400 paru złotych przejechać w obie strony i dostać się na wyspę Pag? niestety w tym roku zostawiamy samochód i pragniemy autokaru. Pomożecie??


z poznania do zadaru sa loty po 450zl od osoby w dwie strony z firmy scandjet a zadar to jakies 50-60 km od pagu. mysle ze z autobusem nie powinno byc problemu
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.07.2012 18:43

babel25 napisał(a):
Kokaima napisał(a):drodzy moi - poradzicie jak mieszcząc się w kosztach 400 paru złotych przejechać w obie strony i dostać się na wyspę Pag? niestety w tym roku zostawiamy samochód i pragniemy autokaru. Pomożecie??


z poznania do zadaru sa loty po 450zl od osoby w dwie strony z firmy scandjet a zadar to jakies 50-60 km od pagu. mysle ze z autobusem nie powinno byc problemu

Dokładnie,odbierałem znajomych w ubiegłym tygodniu z lotniska z Zadaru
gosiaczek8776
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiaczek8776 » 12.08.2012 10:17

a macie może jakis pomysł co do powrotu dla 1 osoby z Chorwacji do Polski 22.08?... czy na miejscu znajde jakiś bus lub autokar?? niestety nie mam rozeznania... za podpowiedzi i odpowiedzi z góry dziekuje...
tommyl
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 20.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommyl » 12.06.2013 13:55

Witam,

orientuje się ktoś gdzie zatrzymują się autokary polskich biur w Czechach na jedzenie (obiad/kolacja)
Dokładnie chodzi mi o FunClub, ale pewnie inne biura jadąc przez Czechy wybiera to samo miejsce.

dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Autokarowe rozkłady jazdy do cro. - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone