Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarem do Baśka Voda

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aliali22b
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.03.2016
Autokarem do Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 23.06.2016 12:38

Cześć,

Chyba potrzebuję Waszej pomocy :(
Razem z mężem mieliśmy jechać od 30.06 do 14.07 do Baśka Voda własnym samochodem. Wszystko załatwione etc. etc. - ale samochód trafił ostatnio do serwisu i raczej szybko stamtąd nie wyjedzie.

W związku z tym na szybko rozglądamy się za alternatywnym dojazdem. Wybór padł na autokar. Sprawdziałam Gandalf. Retmanm, Fun Club. Przeszperałam forum. Jednak wszystkie te firmy albo nie jadą w tygodniu (tylko piątki) albo nie dojeżdżają do Baśki.

I tu pytanie do Was, drodzy Forumowicze - czy macie jakiś pomysł? Jak możemy dojechać do Baśka Voda i stamtąd wrócić w terminie naszych urlopów?

Pozdrawiam serdecznie,
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.06.2016 12:48

Poszło PW
aliali22b
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 23.06.2016 12:55

Dzięki wielkie za wiadomość! Ich też podglądałam. Niestety nie mają wolnych miejsc.

Mikromir napisał(a):Poszło PW
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 23.06.2016 12:59

Biuro podróży Oskar ?
wysłałam również e-maila z innym linkiem,
autokarowe-rozklady-jazdy-do-cro-t6267-210.html tutaj też warto zaglądnąć :)
aliali22b
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 23.06.2016 19:15

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście czytałam cały ten wątek i sprawdziłam wszystkich wspomnianych przewoźników.

Asiaa90 napisał(a):Biuro podróży Oskar ?
wysłałam również e-maila z innym linkiem,
autokarowe-rozklady-jazdy-do-cro-t6267-210.html tutaj też warto zaglądnąć :)



Na chwilę obecną chyba udało nam się znaleźć połączenie Elabusem (dopiero po rozmowie telefonicznej okazało się, że mieli jakąś blokadę na wyszukiwarce i wcześniej nie było widać połączeń).
Wyjazd o 6. rano 30 czerwca, nie z Warszawy ale z Katowic i na miejscu 24 godziny później. Trasa przez Czarnogórę...
Chyba czas poszukać informacji czy jest potrzebny paszport ;)
Dzięki wielkie za pomoc!
JedrzeJ
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JedrzeJ » 27.06.2016 13:53

Ja 2gi raz w tym roku jadę z ElaBus. Poszukaj u nich :(

UPDATE:
Nie widziałem twojego postu że już sobie poradziłaś.

Dziwny ten kurs 24 godzinny... weź pod uwagę to że na miejscu możesz być 3-6 godzin wcześniej.

Gdzieś w połowie drogi jest przesiadka, niektórzy jadą do Rumunii, Bułgarii a reszta do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji.

Słyszeliśmy że niektórzy na przesiadkę czekali 6 godzin.

My mieliśmy przyjechać o 4 rano do splitu a przyjechaliśmy o 23...
Ale ogólnie podróż bez problemów, na miejscu pilot wycieczki i dwóch kierowców.
Autobusy mega wygodne (mam 190cm wzrostu) trochę za zimno w nich bo klima ostro daje :)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Autokarem do Baśka Voda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone