Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autocamp BOBAN w Zivogosce - proszę o opinie.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.06.2014 08:13

Na Dole sa jeszcze zniżki w sezonie 5% na kartę CCI, do kupienia w PZM, pod warunkiem, że zapłacisz gotówką za pobyt. Zniżka jest na osoby, namiot, samochód. Nie obowiązuje na prąd i klimatyczne.
Sanitariaty nie najnowsze ale czyste, jest ich dużo a wody gorącej pod dostatkiem. nigdy nie brakowało i pod prysznic z marszu bez kolejki.
mariusz_1974
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 29.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_1974 » 11.06.2014 11:08

Dzięki za odpowiedzi.
Poczytam jeszcze trochę o Dole i Bobanie na forum.
Jak tam jest na obu z miejscami na miejscach nieparcelowanych w lipcu?
Ewentualnie warunki sprawdzę po dojeździe na miejsce - są w końcu obok siebie i albo rozbiję się na jednym, albo na drugim. :D
Rozważałem także 2 inne tj. Ciste i Małe Ciste - ale są dużo dalej od centrum Żivogosce.

A może jeszcze inne na Rivierze Makarskiej np. Basko Polje w Baska Voda Voda lub Jure w Makarskiej?
I co tu wybrać? :?: :?: :?:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.06.2014 23:33

Ciste i Male Ciste faktycznie dalej od cywilizacji i jak dla mnie kiepskie plazyczki mają jak dla rodziny z dziećmi. Do Zivogosce nie dojdziesz wzdłuż brzegu jedynie Jadranką. Po jakieś zakupy czy na lody lub spacer to już wyprawa. Na Dole lub Bobanie miejsce powinieneś znaleźć bez problemu, lecz może nie w pierwszej linii od morza. Wszystko na nich masz na miejscu, zakupy zrobisz w każdej chwili, dzieci też na loda skoczą w kąpielówkach
grzesch
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesch » 14.06.2014 16:36

gusia-s napisał(a):Na Dole sa jeszcze zniżki w sezonie 5% na kartę CCI, do kupienia w PZM, pod warunkiem, że zapłacisz gotówką za pobyt. Zniżka jest na osoby, namiot, samochód. Nie obowiązuje na prąd i klimatyczne.
Sanitariaty nie najnowsze ale czyste, jest ich dużo a wody gorącej pod dostatkiem. nigdy nie brakowało i pod prysznic z marszu bez kolejki.


Witam, mam pytanko odnośnie CCI.
Gdzie znalazłaś info, że na Dole dają zniżkę na kartę CCI ?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.06.2014 00:32

grzesch napisał(a):
gusia-s napisał(a):Na Dole sa jeszcze zniżki w sezonie 5% na kartę CCI, do kupienia w PZM, pod warunkiem, że zapłacisz gotówką za pobyt. Zniżka jest na osoby, namiot, samochód. Nie obowiązuje na prąd i klimatyczne.
Sanitariaty nie najnowsze ale czyste, jest ich dużo a wody gorącej pod dostatkiem. nigdy nie brakowało i pod prysznic z marszu bez kolejki.


Witam, mam pytanko odnośnie CCI.
Gdzie znalazłaś info, że na Dole dają zniżkę na kartę CCI ?


W 2012 napewno były, myślę że nic się nie zmieniło. W informatorze wydawanym przez Chorwacką wspólnotę turystyczną również podawali zniżki. dla pewności skrobnij maila do nich czy na 2014 również są. Ze stronki tej wspólnoty można było pobrać taki informator o kempingach ale nie mogę teraz go znaleźć jakoś. :|
grzesch
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesch » 16.06.2014 16:43

Dzięki, ok.
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 19.06.2014 20:09

A ja jadę 04.07 na Lisićine zobaczyć a jak nie będzie miejsca to chyba Boban.Szkoda że nie ma na Bobanie plaży z piaskiem :( Pozdrawiam :papa: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2014 20:31

darek1974 napisał(a):A ja jadę 04.07 na Lisićine zobaczyć a jak nie będzie miejsca to chyba Boban.Szkoda że nie ma na Bobanie plaży z piaskiem :( Pozdrawiam :papa: :papa:

Tam gdzie "piach" - mętna woda :wink:
romanpl
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanpl » 19.06.2014 20:45

Niekoniecznie, np. plaża w Ninie :). O widzę że Pan Janusz zmienił avatara ;) na aktualny "stan"
MaciejK
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciejK » 23.06.2014 18:46

mariusz_1974 napisał(a):Dzięki za odpowiedzi.
Poczytam jeszcze trochę o Dole i Bobanie na forum.
Jak tam jest na obu z miejscami na miejscach nieparcelowanych w lipcu?
Ewentualnie warunki sprawdzę po dojeździe na miejsce - są w końcu obok siebie i albo rozbiję się na jednym, albo na drugim. :D
Rozważałem także 2 inne tj. Ciste i Małe Ciste - ale są dużo dalej od centrum Żivogosce.

A może jeszcze inne na Rivierze Makarskiej np. Basko Polje w Baska Voda Voda lub Jure w Makarskiej?
I co tu wybrać? :?: :?: :?:


Witaj,
Polecam camp Viter w Zaostrogu, będziemy tam z dwojką dzieci w dniach 20.07-01.08.14
pzdr
maciek
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 23.06.2014 22:37

Janusz Bajcer napisał(a):
darek1974 napisał(a):A ja jadę 04.07 na Lisićine zobaczyć a jak nie będzie miejsca to chyba Boban.Szkoda że nie ma na Bobanie plaży z piaskiem :( Pozdrawiam :papa: :papa:

Tam gdzie "piach" - mętna woda :wink:

Panie Januszu ale chyba to nie reguła że tam gdzie piach to mętne morze. Będąc w Grecji na Chalkidiki też mieliśmy piach a morze błękitne (a przecież to też Adriatyk!)Mam nadzieje że plaża i woda przy Lisićinie też będzie ładna bo moja córcia mnie udusi 8O.Jedziemy pierwszy raz do Cro pod namiot :D .(Tak szczerze mówiąc czytam to forum już ze 4 tyg.ale gdzie tu jechać na pierwszy raz??? trudna decyzja :roll: ) Pozdrawiam :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.06.2014 11:26

darek1974 napisał(a):... to nie reguła że tam gdzie piach to mętne morze. Będąc w Grecji na Chalkidiki też mieliśmy piach a morze błękitne (a przecież to też Adriatyk!)


Chyba raczej Morze Egejskie a nie Adriatyk.

Chorwackie plaże "piaszczyste" w niczym nie przypominają naszego piasku nad Bałtykiem więc niektórzy mogą być mocno rozczarowani tym "piachem"
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 24.06.2014 22:03

gusia-s napisał(a):
darek1974 napisał(a):... to nie reguła że tam gdzie piach to mętne morze. Będąc w Grecji na Chalkidiki też mieliśmy piach a morze błękitne (a przecież to też Adriatyk!)


Chyba raczej Morze Egejskie a nie Adriatyk.

Chorwackie plaże "piaszczyste" w niczym nie przypominają naszego piasku nad Bałtykiem więc niektórzy mogą być mocno rozczarowani tym "piachem"

Morze Egejskie tak jak Adriatyk to część tego samego morza jedno na wschodzie a drugie na północy :D (Śródziemnego)ale egal byle woda była ciepła i można było trochę ponurkować :papa:
Mazaq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.07.2014
Damian

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mazaq » 16.07.2014 12:13

Witam. Planuje z zonka jechac na kampdo Boban szczeze mowiac to nasz pierwszy wyjazd. Chcemy udac sie pod namiocik. Myslicie ze nie bedzie. Problemu z miejscami mam zamiar tam dotrzec 30.07 mniej wiecej. A moze ktos jedzie w tym kierunku w podobnym terminie???
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 28.07.2014 11:13

Mazaq smiało możesz jechać. Miejsc dużo. W ostatnim tygodniu sporo osób wyjechało. Przerażała ich chyba nieprzewidywalna ostatnio pogoda. Kemping z całego serca polecam. Wracamy tam co któryś wyjazd do Cro.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Autocamp BOBAN w Zivogosce - proszę o opinie. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone