Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autobus - ceny

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008
Autobus - ceny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 01.05.2010 05:22

Planuję wybrać się autobusem z Rogoznicy (Sibenik) do Trogiru. Gdzie znaleźć cennik za takie połączenie.
Wrzuciłem w szukajkę i nie znalazłem. :(
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 01.05.2010 10:27

tu
Pozdrawiam
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 01.05.2010 17:06

Dziękuję. Wchodziłem na tą stronę ale nie bardzo wiem jak się tam poruszać. No nic poklikam na tej stronie i na pewno znajdę odpowiedź.
Dzięki. :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 01.05.2010 18:28

ok.. "wędka":
Po lewej stronie jest zakładka "cijene karata". Klikamy; dalej w małe okienko wyszukiwania mniej więcej w połowie strony wpisujemy "Rogoznica" i posypią się wyszukane przykładowe ceny na niektórych trasach (Trogir jest).
Pozdrawiam
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 01.05.2010 20:23

No właśnie w tą zakładkę wlazłem i cenę za bilecik wyczaiłem. No to się przejadę autobusikiem do Trogiru. Dwa lata wstecz z Primosztenu jechałem autobusem do Sibenika i Splitu - fajnie było. Autobusy dobrej klasy. Przed Trogirem jest najczęściej korek więc postanowiłem że skorzystam z autobusu. :D
Pociągu pewnie z Rogoznicy do Trogiru nie ma? Fajnie byłoby spróbować jak się jeździ pociągiem. :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 01.05.2010 21:30

Nie ma.
sieć połączeń kolejowych w HR (po kliknięciu na napis" karta pruga..." otwiera się plik power point)
Hrvatske željeznice

...może się kiedyś przyda.
Pozdrawiam
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 02.05.2010 04:50

Dziękuję za namiar. Może faktycznie się przyda. :D
Tak w ogóle to już się przydało jako uzupełnienie wiedzy. Nie wiedziałem że za Splitem na południe kolei prawie nie ma.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone