Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

AUTO CAMP LABADUSA (okolice Trogiru, wyspa Ciovo)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arkadzki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 20.08.2012
AUTO CAMP LABADUSA (okolice Trogiru, wyspa Ciovo)

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadzki » 20.08.2012 13:24

Camping, który raczej bym odradzał. Bardzo ciasno, większość miejsc nie jest ocieniona, bardzo się kurzy, stan toalet jest marny (np. nie ma desek sedesowych!), plaża nie posiada płytkiej wody co może być problemem dla ludzi z dziećmi.

Na domiar złego ceny mają wysokie na poziomie trzy gwiazdkowego campingu.

pozdrawiam, Arkadzki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 13:27

Każdy kemping będziesz odradzał i polecał w osobnym temacie :?: :?:
Są do tego odpowiednio założone tematy :idea: :idea:
arkadzki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadzki » 20.08.2012 13:36

Zapewniam, że szukałem tematów dedykowanych do campingów o których napisałem i takowych nie znalazłem.

Pojawiały się one tylko w ramach jakiś dyskusji, zdecydowałem się wiec na odrębne tematy.. w końcu to dział o kampingach :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 13:40

arkadzki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadzki » 20.08.2012 14:09

Janusz, jestem tu nowy i nie chcę proponować rewolucji, niemniej rozwiązanie jednego tematu na kemping wydaje się być bardzo dobre. Nie tylko umożliwi to osobie zainteresowanej określonym kempingiem odnalezienie pełnej informacji to jeszcze ułatwi dyskusję na temat konkretnego kempingu.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.08.2012 14:41

Czy wiesz ile w Chorwacji jest kempingów?
arkadzki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadzki » 20.08.2012 15:32

Jacku, im ich więcej tym ważniejsze aby były opisywane/polecane w przyjazny, ustrukturyzowany sposób.

Niemniej ja ze swojej strony kończę dyskusję, nie mi tu decydować, a i interesu nie mam aby Was usilnie przekonywać :)
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 20.08.2012 20:40

arkadzki napisał(a):Janusz, jestem tu nowy i nie chcę proponować rewolucji, niemniej rozwiązanie jednego tematu na kemping wydaje się być bardzo dobre. Nie tylko umożliwi to osobie zainteresowanej określonym kempingiem odnalezienie pełnej informacji to jeszcze ułatwi dyskusję na temat konkretnego kempingu.


Osobiście popieram, uważam że spostrzeżenia kolegi mogą być przydatne, akurat o tym campie nie ma dużo informacji. Aczkolwiek nie odmawiam moderatorowi prawa do oceny.
"arkadzki" nie zniechęcaj się, pisz o campach , wyrażaj swoje zdanie... w końcu to forum.
Pozdrawiam Gajus.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 20:53

Są informacje o Campie Labadusa, dzięki Jackowi całkiem sporo (o innych też)

informacje-o-kempingach-w-rejonie-zadar-split-t31716-30.html#p806612
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 22.09.2012 20:34

No to ja musze wrocic do meritum tego tematu i stanac w obronie labadusy bo mam dokladnie odwrotne odczucia od kolegi krytykujacego
3 razy bylem na labadusie i zawsze bylo rewelacyjnie i to bylem z dziecmi dla ktorych plaza z kamykami jest obok,
Miejsce jest urokliwe, na uboczu ale jednoczesnie tylko ok 6 od trogiru, ktory dla mnie jest lepszy od dubrownika
Sa miejsca zacienione i takie z widokiem na morze ale troche odkryte
Niewiem oco chodzi z tymi kiblami by zawsze jak ja tam bylem bylo czysciutko i pachnaco

Smialo moge polecic wszystkim lubiacym male kempingi w urokliwych miejscach

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
AUTO CAMP LABADUSA (okolice Trogiru, wyspa Ciovo)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone