Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Asistans ubezpieczenie starszego samochodu

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 14.05.2017 15:38

Nolo napisał(a):Może ktoś polecić gdzie kupić assistance na auto(takie na 14dni)-dzięki


Sprawdź HDI. Jest wariant na 15 dni z holowaniem za granicą do 400 km.

Pozdrowienia.;)
sanky
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 23.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sanky » 15.05.2017 14:07

Gonzales napisał(a):
Nolo napisał(a):Może ktoś polecić gdzie kupić assistance na auto(takie na 14dni)-dzięki


Sprawdź HDI. Jest wariant na 15 dni z holowaniem za granicą do 400 km.

Pozdrowienia.;)



Sprawdziłem - jest to wariant tylko dla posiadaczy OC w HDI

Polecam porozmawiać ze swoim ubezpieczycielem - ja mam w Aviva i teoretycznie nie powinienem mieć rozszerzonego Assistance do wersji maksymalnej, a jednak się udało.

Co do samego Assistance (bez OC/AC u danego ubezpieczyciela) to znalazłem tylko jedno w AXA - w OWU nie znalazłem ograniczenia wiekowego pojazdu więc lepiej zadzwonić i się dopytać.
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 15.05.2017 20:36

sanky napisał(a):
Gonzales napisał(a):
Nolo napisał(a):Może ktoś polecić gdzie kupić assistance na auto(takie na 14dni)-dzięki


Sprawdź HDI. Jest wariant na 15 dni z holowaniem za granicą do 400 km.

Pozdrowienia.;)



Sprawdziłem - jest to wariant tylko dla posiadaczy OC w HDI

Polecam porozmawiać ze swoim ubezpieczycielem - ja mam w Aviva i teoretycznie nie powinienem mieć rozszerzonego Assistance do wersji maksymalnej, a jednak się udało.

Co do samego Assistance (bez OC/AC u danego ubezpieczyciela) to znalazłem tylko jedno w AXA - w OWU nie znalazłem ograniczenia wiekowego pojazdu więc lepiej zadzwonić i się dopytać.

Kolego sanky podaj coś więcej z Aviva ile dostałeś 200 km holowanie ?
sanky
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 23.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sanky » 16.05.2017 11:57

andywiki napisał(a):
sanky napisał(a):
Gonzales napisał(a):
Nolo napisał(a):Może ktoś polecić gdzie kupić assistance na auto(takie na 14dni)-dzięki


Sprawdź HDI. Jest wariant na 15 dni z holowaniem za granicą do 400 km.

Pozdrowienia.;)



Sprawdziłem - jest to wariant tylko dla posiadaczy OC w HDI

Polecam porozmawiać ze swoim ubezpieczycielem - ja mam w Aviva i teoretycznie nie powinienem mieć rozszerzonego Assistance do wersji maksymalnej, a jednak się udało.

Co do samego Assistance (bez OC/AC u danego ubezpieczyciela) to znalazłem tylko jedno w AXA - w OWU nie znalazłem ograniczenia wiekowego pojazdu więc lepiej zadzwonić i się dopytać.

Kolego sanky podaj coś więcej z Aviva ile dostałeś 200 km holowanie ?


Dostałem wariant najwyższy - nazywa się on "Maksymalny" - w Polsce bez limitu, za granicą 500km
Nolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 19.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 18.05.2017 15:11

sanky napisał(a):
andywiki napisał(a):
sanky napisał(a):
Gonzales napisał(a):
Nolo napisał(a):Może ktoś polecić gdzie kupić assistance na auto(takie na 14dni)-dzięki


Sprawdź HDI. Jest wariant na 15 dni z holowaniem za granicą do 400 km.

Pozdrowienia.;)



Sprawdziłem - jest to wariant tylko dla posiadaczy OC w HDI

Polecam porozmawiać ze swoim ubezpieczycielem - ja mam w Aviva i teoretycznie nie powinienem mieć rozszerzonego Assistance do wersji maksymalnej, a jednak się udało.

Co do samego Assistance (bez OC/AC u danego ubezpieczyciela) to znalazłem tylko jedno w AXA - w OWU nie znalazłem ograniczenia wiekowego pojazdu więc lepiej zadzwonić i się dopytać.

Kolego sanky podaj coś więcej z Aviva ile dostałeś 200 km holowanie ?


Dostałem wariant najwyższy - nazywa się on "Maksymalny" - w Polsce bez limitu, za granicą 500km



Kolego sanky jaka cena tego ubezpieczenia,czy bez zakupu u nich OC/AC?
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 18.05.2017 15:40

Do mojego ubezpieczyciela nijak nie idzie się dodzwonić (a chcę jeszcze od nich zieloną kartę). Byłem w Liberty i teraz jest to AXA. Jedyną propozycję dla aut powyżej 15 lat dostałem w Generali, holowanie do 100km i nocleg do 3 dni.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.05.2017 15:52

Trajgul napisał(a):Do mojego ubezpieczyciela nijak nie idzie się dodzwonić (a chcę jeszcze od nich zieloną kartę). Byłem w Liberty i teraz jest to AXA. Jedyną propozycję dla aut powyżej 15 lat dostałem w Generali, holowanie do 100km i nocleg do 3 dni.

Od kilku lat jestem w Liberty (obecnie AXA) i zawsze jak chciałem ZK to wystarczył mail. Gdzieś po tygodniu ZK była u mnie w domu.
Możliwe że po przejęciu prze AXA coś się zmieniło.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 18.05.2017 15:57

Prosiłem o kontakt z konsultantem. Podałem zarówno telefon jak i e-mail i mam podejrzenie, że się nie doczekam. A w związku z moją małą cierpliwością, dzwoniłem z 5-6 razy i czekałem kilkanaście minut na kontakt, więc dałem sobie spokój. Za karę już się u nich nie ubezpieczę (chyba ;))
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 18.05.2017 16:01

Nie pamiętam jak to u nich załatwiałem, ale chyba zadzwoniłem na infolinię z prośbą o ZK i dostałem pocztą po kilku dniach. Ponieważ nie pamiętam to znaczy że poszło sprawnie. Czyżby coś się zmieniło?
miras5000
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras5000 » 18.05.2017 16:47

Witam panowie jeżeli chodzi o PZU 1000KM wszystko ok ale jak dobrze pamiętam jak rozmawiałem z doradcą o warunkach to jest jeden mały problem.Jeżeli auto ulegnie awari to na miejscu powiedzmy na autostradzie masz podjąć decyzje czy warsztat najbliższy czy do Polski.Jeżeli najbliższy warsztat i powiedzmy stanie się coś poważnego i drogiego to do Polski na własny holowanie na własny koszt.
I to jest chore jak ktoś nie zna się na mechanice ma na miejscu stwierdzić że to coś poważnego czy na przykład może jakiś czyjnik za 200zł.
sanky
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 23.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sanky » 19.05.2017 15:32

Nolo napisał(a):
Kolego sanky jaka cena tego ubezpieczenia,czy bez zakupu u nich OC/AC?


204zł ale musisz mieć u nich OC lub OC/AC.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 12.08.2017 18:43

Właśnie kupiłem Assistance na 15 dni w AXA, auto max 15 lat za 99zł.
Gigi111
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gigi111 » 07.02.2018 19:33

Witam :papa: podpowie ktoś gdzie mogę ubezpieczyć swojego staruszka 16 lat . Asistans 15-30 dni. PZU i Warta z tego co się orientowałam to owszem ale całoroczne a to już trochę duże koszty.
Reszta z tych co udało mi się dodzwonić to tylko do 10-15 lat :/
Z góry dzięki.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 07.02.2018 23:29

Gigi111 napisał(a):Witam :papa: podpowie ktoś gdzie mogę ubezpieczyć swojego staruszka 16 lat . Asistans 15-30 dni. PZU i Warta z tego co się orientowałam to owszem ale całoroczne a to już trochę duże koszty.
Reszta z tych co udało mi się dodzwonić to tylko do 10-15 lat :/
Z góry dzięki.


Max 15 lat. Ja jadę w tym roku bez asistans bo stuknęło 16. Trzeba auto przygotować i być dobrej myśli, a jak coś to na pobocze i spalić :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 08.02.2018 10:20

Zago napisał(a):
Gigi111 napisał(a):Witam :papa: podpowie ktoś gdzie mogę ubezpieczyć swojego staruszka 16 lat . Asistans 15-30 dni. PZU i Warta z tego co się orientowałam to owszem ale całoroczne a to już trochę duże koszty.
Reszta z tych co udało mi się dodzwonić to tylko do 10-15 lat :/
Z góry dzięki.


Max 15 lat. Ja jadę w tym roku bez asistans bo stuknęło 16. Trzeba auto przygotować i być dobrej myśli, a jak coś to na pobocze i spalić :D


a tu: https://pzm.pl/assistance/#info
albo tu: https://www.adac.de/mitgliedschaft/tarife/uebersicht/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Asistans ubezpieczenie starszego samochodu - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone