Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Archiwalne dane pogodowe

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzysztof1956
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 24.11.2011
Archiwalne dane pogodowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof1956 » 09.01.2012 12:17

...czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, gdzie w necie można znaleźć informacje nt. archiwalnych danych pogodowych w Chorwacji, interesuje mnie druga połowa czerwca szczegłonie rejon koło Zadaru, Biogradu - zamierzam wybtać się kajakiem od 16 do 31 czerwca w rejon Pasman, Ugljan, Dugi Otok...
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof1956
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 24.11.2011
skąd wziął mi się 31 czerwiec???!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof1956 » 09.01.2012 12:19

...no właśnie, sam nie wiem.....
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 09.01.2012 13:05

może to?

Datę można zmieniać, ale miejsce najbliższe togo co szukasz to Zagrzeb.I wykresy takie sobie.Kiedyś na forum podane były linki ,dokładnie dotyczące regionów o które pytasz ,ale nie działają już.
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 09.01.2012 13:54

Wiem tylko Cres - od 2 000 roku: http://www.nykar.cz/historie-pocasi.html

I webcamera Cres - 9.1.2012: http://www.nykar.cz/webkamera
Krzysztof1956
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 24.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof1956 » 09.01.2012 20:01

Dzięki za te linki...do wyjazdu - i oczywiście do pływania kajakiem po Adriatyku - pozostało mi jeszcze ponad 5 miesięcy ale już się interesuję wszelkimi aspektami związanymi z terenem około Biogradu i Zadaru... nie będzie to w końcu wyjazd wczasowy a prawdziwa włóczęga w bezpośrednim kontakcie z naturą, która przecież bywa kapryśna...
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010
Północ vs południe

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 02.05.2012 11:58

Jakie temperatury panują to łatwo sprawdzić ale mnie generalnie chodzi o organoleptyczne wrażenia.
I tutaj pytanie kieruję do wyjadaczy którzy zwiedzili Chorwację od góry aż po sam dół (bądź odwrotnie :P ).
Czy różnice ciepła w sierpniu są odczuwalne między np. Dubrownikiem a Pulą ?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: Północ vs południe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 02.05.2012 14:02

kaeres napisał(a):Jakie temperatury panują to łatwo sprawdzić ale mnie generalnie chodzi o organoleptyczne wrażenia.
I tutaj pytanie kieruję do wyjadaczy którzy zwiedzili Chorwację od góry aż po sam dół (bądź odwrotnie :P ).
Czy różnice ciepła w sierpniu są odczuwalne między np. Dubrownikiem a Pulą ?


Spocisz się i Dubrovnku i Puli.. to Ci powiem.
Pozdrawiam
killer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) killer » 01.07.2012 20:37

Witam. Orientuje się ktoś jak jest z pogodą,na Pagu w 2-giej poł.września Urlop mi się przesunął i nie wiem czy zostać "przy Pagu" , czy może zamienić na Cres lub Losnij ? Ponoć na Pagu zaczyna wiać i robi się chłodno...? Pozdrawiam :oops:

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Archiwalne dane pogodowe
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone