Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Arbuzy...winogrona, pomidorki i inne...

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 27.07.2012 22:57

Takie mogą być :)
Obrazek

Obrazek

Mnie smakowały.
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 08.08.2012 21:59

o mogą , mogą :D
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 08.08.2012 22:01

jomarijo napisał(a):Czy po 20 sierpnia mozna liczyć na owoce prosto z drzewa?Np u gospodarza?Marzy mi sie apartament u gospodarza z własnym sadem :lol: :D



Po 20 jak najbardziej! figi i winogrona na pewno :D
Student22
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Student22 » 09.08.2012 06:50

A mi poza arbuzem nie smakowały tamtejsze pomidory i inne specjały, uważam że w Polsce smak jest bardziej wyrazisty i przyjemny a spodziewałem się odmiennej sytuacji.
Nawet kupione w Mostarze na targu pomidory czy brzoskwinie były słabszej jakości niż nasze choć figi były wyborne.
Ponadto ceny: powalają i niech nikt nie pisze że jest 20% drożej bo chyba inne procenty wspomina albo nie robi zakupów , to jak z naszymi politykami na pytanie ile kosztuje chleb padały odpowiedzi że 20zł :evil: .

Ziemniaki 300% droższe i na pewno gorsze w smaku niż nasze, arbuzy 200%, banany 200%, pomidory 200%, brzoskwinie 200%.
Koszmarne też mają ceny ryb, 80KN za byle rybę to przesada nawet jak na sezon gdyż za tyle to kupuję wędzonego łososia.
Ale może jak spadnie im popyt i mniej turystów będzie to i ceny spadną.
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 13.08.2012 08:04

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja trafiłam na bardzo pyszne pomidory i brzoskwinie też, a kupowaliśmy codziennie. Co do cen też się nie zgodzę, bo arbuza np. kupowaliśmy po 5 kn, a u mnie w warzywniaku przed domem jest też po 2,5 zł więc gdzie te 200 pr.? Więc co do tych cen to mam inne zdanie i doświadczenia. :D
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Arbuzy...winogrona, pomidorki i inne... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone