Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aquaparki, baseny, zjeżdżalnie w Chorwacji?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 04.02.2010 19:14

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Aqua parki buduje się (lub budować będzie) raczej z daleka od morza.. w okolicach Zagrzebia, w Lice, w Hr środkowej .. W tym roku jednak mają otworzyć w Dugopolju (w okolicach Splitu, w pobliżu zjazdu z autostrady do miasta). Szukaj w necie "aquapark dalmatia Dugopolje".
Pozdrawiam


Witam
A może orientujesz się gdzie jest najbliższy basen kryty w okolicach Gradac'a?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 04.02.2010 20:15

RafałSC napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Aqua parki buduje się (lub budować będzie) raczej z daleka od morza.. w okolicach Zagrzebia, w Lice, w Hr środkowej .. W tym roku jednak mają otworzyć w Dugopolju (w okolicach Splitu, w pobliżu zjazdu z autostrady do miasta). Szukaj w necie "aquapark dalmatia Dugopolje".
Pozdrawiam


Witam
A może orientujesz się gdzie jest najbliższy basen kryty w okolicach Gradac'a?


Myślę, że w Makarskiej
Gradski Sportski Centar Makarska

cennik

Pozdrawiam
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 04.02.2010 21:45

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
RafałSC napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Aqua parki buduje się (lub budować będzie) raczej z daleka od morza.. w okolicach Zagrzebia, w Lice, w Hr środkowej .. W tym roku jednak mają otworzyć w Dugopolju (w okolicach Splitu, w pobliżu zjazdu z autostrady do miasta). Szukaj w necie "aquapark dalmatia Dugopolje".
Pozdrawiam


Witam
A może orientujesz się gdzie jest najbliższy basen kryty w okolicach Gradac'a?


Myślę, że w Makarskiej
Gradski Sportski Centar Makarska

cennik

Pozdrawiam

dzieki, o to mi chodzilo
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 04.02.2010 22:22

RafałSC napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
RafałSC napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Aqua parki buduje się (lub budować będzie) raczej z daleka od morza.. w okolicach Zagrzebia, w Lice, w Hr środkowej .. W tym roku jednak mają otworzyć w Dugopolju (w okolicach Splitu, w pobliżu zjazdu z autostrady do miasta). Szukaj w necie "aquapark dalmatia Dugopolje".
Pozdrawiam


Witam
A może orientujesz się gdzie jest najbliższy basen kryty w okolicach Gradac'a?


Myślę, że w Makarskiej
Gradski Sportski Centar Makarska

cennik

Pozdrawiam

dzieki, o to mi chodzilo


Jeśli dobrze przetłumaczyłem z wersji angielskiej, jest to basen sportowy, ze sporą widownią. Raczej bez zjeżdżalni, sztucznej rzeki, etc...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 04.02.2010 22:29

RafałSC nie pytał o aquapark tylko o basen kryty (nie wspominał, że niezbędne są zjeżdzalnie i tym podobne "rozrywki").. zatem obiekt sportowy jaki zaproponowałam, chyba go interesuje.
Pozdrawiam
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 04.02.2010 22:33

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):RafałSC nie pytał o aquapark tylko o basen kryty (nie wspominał, że niezbędne są zjeżdzalnie i tym podobne "rozrywki").. zatem obiekt sportowy jaki zaproponowałam, chyba go interesuje.
Pozdrawiam


Zgadza się 8) Mysle ze za 2 tyg. mogę się tam pojawić :twisted:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.02.2010 12:10

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):... "aquapark dalmatia Dugopolje".

http://dugopolje.com/portal/vijesti-mai ... polju.html
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.02.2010 12:15

pasażer napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):... "aquapark dalmatia Dugopolje".

http://dugopolje.com/portal/vijesti-mai ... polju.html

Czyli jednak otwarcie latem ale dopiero 2011 r...
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 07.02.2010 23:52

czyli jednak coś mają w planach, szkoda tylko ze dopiero 2011. Troszeczkę przypomina ten w którym bylem w Bulgarii w Nessebar, kolo Sunny Beach

http://www.utazasok.com/files/aquaparadise3_800.jpg
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 08.02.2010 16:41

co sie z tą Chorwacją dzieje 8O ...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.02.2010 16:50

new1984 napisał(a):Może to głupio zabrzmi, ale... to tak jakby szukać w zimie w Alpach sztucznych stoków narciarskich... :twisted:

Potrzebne są, oczywiście. Ale dla tubylców w zimie.


Mnie sie dziwli ze szukamy w cro campow ze slodka woda. Moze i dziwne ale co ja na to poradze, ze moja zona nie lubi plywac w morzu na dodatek z dosc mocna slona woda. Dobrze jest wiec znalezc jakis kompromis. Sam zreszta po kilku godzinach nurkowania i szukania "skarbow" chetnie uwale sie na basenie. Corka tez lepiej i bezpieczniej sie czuje na wykafelkowanym basnie niz skalistej plazy :D

Tak wiec atrakcji nigdy za wiele :D

Piotr
wielbiciel parkow wodnych :wink:
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 08.02.2010 23:28

ejejej hola hola.. :?

Rozumie, Chorwacja jest piękna, ale nie wiem czy byliście na otwartych obiektach, aqua parki w pełnym słoneczku. Skałki nie daja takiej radochy jak hardkorowe zjeżdżalnie;p tym bardziej że nie są to zamknięte obiekty, przecież trzeba sobie w jakiś sposób urozmaicac wypoczynek.
Jeden pójdzie szukac jaskiń a drugi woli poszalec w aqua parku :twisted: :twisted:

Pozdrawiam wielbiciela parków, oczywiście też z Toruniaa :P :P :P
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.02.2010 09:33

germinal88 napisał(a):ejejej hola hola.. :?

Rozumie, Chorwacja jest piękna, ale nie wiem czy byliście na otwartych obiektach, aqua parki w pełnym słoneczku. Skałki nie daja takiej radochy jak hardkorowe zjeżdżalnie;p tym bardziej że nie są to zamknięte obiekty, przecież trzeba sobie w jakiś sposób urozmaicac wypoczynek.
Jeden pójdzie szukac jaskiń a drugi woli poszalec w aqua parku :twisted: :twisted:

Pozdrawiam wielbiciela parków, oczywiście też z Toruniaa :P :P :P


aaaaaaaaaa

no witam, witam zioma :D
Sisar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sisar » 12.05.2010 10:59

Pewnie nie chodzi nam o typowy aqua park pod dachem ale jakieś zjeżdżalnie dla dzieci (i nie tylko). Takie coś jak np. przy hotelu Jakov.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 21.05.2010 10:17

W Chorwacji to najpiękniejsze jest morze i ta cudownie ciepła unosząca woda. Ale w drodze do Cro mozna zatrzymać się w Słowenii miejscowość Ptuj - fenomenalny aqapark na powietrzu. My w tym roku w drodze powrotnej zatrzymamy się na 2-3 dni koniecznie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
Aquaparki, baseny, zjeżdżalnie w Chorwacji? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone