Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartments Anita, Zivogosce-Porat - opinie?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Loucipher
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 22.03.2009
Apartments Anita, Zivogosce-Porat - opinie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loucipher » 25.03.2009 15:49

Szukałem na forum, ale tego apartamentu nikt nie opisywał.

Czy ktoś z Cromaniaków ma jakieś doświadczenia związane z pobytem w tym miejscu?
gumisiek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumisiek » 30.03.2009 23:24

Ja jadę do apartamentu obok - Mirjana. 27.06 - 11.07. Ale nie mam pojęcia jak tam jest :)
Loucipher
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loucipher » 02.04.2009 21:21

To będziesz wcześniej ode mnie :)

Jakbyś miał jakieś przemyślenia na temat standardu kwaterki, będę wdzięczny za info :)
bakard
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bakard » 31.01.2013 13:26

Witam,

Nie wiem czy osoby piszące w tym temacie są jeszcze na forum ale spróbuję bo jest to jedyny wątek ( chyba ) w którym pojawia się ten apartament. Jestem dogadany na rezerwację tego apartamentu na najbliższe wakacje , ale profilaktycznie szukam jeszcze jakiś opinii na jego temat. Jeśli nie wypowiadający się tutaj to może ktoś inny był w nim bardzo był bym wdzięczny o jakieś informacje i wrażenia z pobytu w nim.
Ostatnio edytowano 02.02.2013 12:13 przez bakard, łącznie edytowano 1 raz
bakard
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bakard » 02.02.2013 01:19

[quote="bakard"]Witam,

Nie wiem czy osoby piszące w tym temacie są jeszcze na forum ale spróbuję bo jest to jedyny wątek ( chyba ) w którym pojawia się ten apartament. Jestem dogadany na rezerwację tego apartamentu na najbliższe wakacje , ale profilaktycznie szukam jeszcze jakiś opinii na jego temat. Jeśli nie wypowiadający się tutaj to może ktoś inny był w nim bardzo był bym wdzięczny o jakieś informacje i wrażenia z pobytu w nim.



Nikt nic nie wie o tym apartamencie?
Ostatnio edytowano 02.02.2013 12:13 przez bakard, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.02.2013 10:29

Przeczytaj może regulamin tego działu i dostosuj do niego poprzedni post.
bakard
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bakard » 02.02.2013 12:16

Rysio napisał(a):Przeczytaj może regulamin tego działu i dostosuj do niego poprzedni post.



Jeśli chodzi o zamieszczenie linku do apartamentu to nie zrobiłem tego w celu jakiejkolwiek reklamy tylko po to żeby było wiadomo o jaki apartament pytam , ale ok usunąłem go.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartments Anita, Zivogosce-Porat - opinie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone