Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartmani Slavka Žaborić, zbieram opinie POMOCY !!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
glapishon
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2013
Apartmani Slavka Žaborić, zbieram opinie POMOCY !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) glapishon » 21.04.2013 19:36

WITAJCIE! Chyba mam metę na kolejne wakacje w CROati :), ale potrzebuję Waszej pomocy.
Jeśli byliście tam właśnie u Damira lub w okolicy, poproszę o wszelkie info wsparte dokumentacją fotogeniczną :)
czekam na szybką pomoc, eurasy czekają na przelew zaliczki, a ja wciąż się waham. Przypominam e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl POZDRAV !
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 21.04.2013 20:34

Apartamentu nie znam, przez miejscowość tylko "przelecieliśmy" :wink: jadąc z Rogožnicy . Zaraz za ruchliwą jadranką , mało ludzi, wioseczka, plaża żwirkowo- betonowa, ...y nie urywa jak mawia moja młodzież;P. Ale mam znajomego, który pojechał po raz pierwszy do Chorwacji właśnie tam i tak już ma 3 lata pod rząd. Na pewno dobra baza wypadowa do Šibenika Trogiru czy Splitu, a i poplażować w spokoju przyjemnie :D , plusem takich wioseczek jest niższa cena w restauracjach. Zbyt wielu ich tam chyba nie ma , ale jakąś pizzerię widziałam :D .
Mnie tam wszędzie w CRO się podoba :papa:
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 09.06.2013 20:24

Witam,
my też wybieramy się do Zaborić i zarezerwowaliśmy apartament u Damira. Z tego co wcześniej przeczytałam na forum to miejscowość bardzo spokojna i o to mi chodziło. Opinii o samym apartamencie nigdzie nie widziałam. Mam jednak nadzieję, że będzie ok. Już nie możemy się doczekać sierpnia.
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartmani Slavka Žaborić, zbieram opinie POMOCY !!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone