Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartmani Luka - Makarska był ktoś , jakieś opinie?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
flyke
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 23.03.2010
Apartmani Luka - Makarska był ktoś , jakieś opinie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) flyke » 15.03.2011 19:02

Witam , był ktoś w tym apartmanie?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Właśnie mamy wpłacić zaliczkę i chcemy się jeszcze upewnić :D
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 15.03.2011 19:24

Widzę że bardzo daleko do plaży ....
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 15.03.2011 19:24

Widać z okna,że to morza jest STRASZNIE daleko,pół kilometra do morza w linii prostej !!! Jak dla mnie to za daleko,no i ta Makarska w szczycie........nawet za darmo bym nie pojechał.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 15.03.2011 19:41

Nie dość że bardzo daleko do morza to jeszcze pod górę.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.03.2011 09:09

Krzysiekm napisał(a):Widać z okna,że to morza jest STRASZNIE daleko,pół kilometra do morza w linii prostej !!! Jak dla mnie to za daleko,no i ta Makarska w szczycie........nawet za darmo bym nie pojechał.


Ja bym tam nie pojechał nawet jakby mi zapłacili. Szkoda urlopu 8)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 16.03.2011 10:04

Osobiście odradzam.
Poniżej mapa Makarskiej, możecie zobaczyć lokalizację:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Moim skromnym zdaniem jeśli Makarska to rejon ul.Maslinarskiej.
Pozdrawiam.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 16.03.2011 13:52

No to fest dostałeś opinie hhhhhee.
Poszukaj czegoś w bezpośrednim sąsiedztwie Makarskiej która zawsze będziesz mógł odwiedzić skoro właśnie ta mieścina Cię interesuje.
No chyba że lubisz takie klimaty długie dojścia do zatłoczonej plaży i z powrotem tłumik i klimacik kurortu, to nie pytaj o opinie tylko bierz.
flyke
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 23.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) flyke » 16.03.2011 16:23

ok , dzieki wszystkim szukamy czegoś innego ale dalej zostaje Makarska, chcemy jechać do miejscowości która tętni życiem, taki kurorcik :D W zeszłym roku byłem w blace - wiocha zabita dechami nic totalnie tam się nie działo i baardzo nam tego brakowało chociaż musze przyznać że było dość sympatycznie
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 16.03.2011 18:48

m@rek napisał(a):Osobiście odradzam.
Poniżej mapa Makarskiej, możecie zobaczyć lokalizację:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Moim skromnym zdaniem jeśli Makarska to rejon ul.Maslinarskiej.
Pozdrawiam.


Ja na tej ulicy mam kwaterkę w tym roku :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 17.03.2011 12:07

flyke napisał(a):ok , dzieki wszystkim szukamy czegoś innego ale dalej zostaje Makarska, chcemy jechać do miejscowości która tętni życiem, taki kurorcik :D W zeszłym roku byłem w blace - wiocha zabita dechami nic totalnie tam się nie działo i baardzo nam tego brakowało chociaż musze przyznać że było dość sympatycznie

Swoją droga jeśli chodzi o Makarską tam śmiało można jechać i wybrać sobie na miejscu. Już na samym wjeździe kręcą się naganiacze, nie sposób ich nie zauważyć każdy z nich ma przynajmniej 2 apartamenty do zaoferowania, a i na mieście widywałem ludzi z karkami. Jeśli Makarska można śmiało jechać w ciemno, a i na miejscu wybierzesz co wam się spodoba no i negocjacja ceny. :D
Ps. Warto tam się zjawić przed południem większe widełki do negocjacji
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 17.03.2011 21:52

consett0805 napisał(a):Swoją droga jeśli chodzi o Makarską tam śmiało można jechać i wybrać sobie na miejscu. Już na samym wjeździe kręcą się naganiacze ...


Polecam stację INA na wlocie do Makarskiej od strony Splitu.
Za każdym razem jak tam tankuję zjawia się jakiś miejscowy na skuterku i oferuje apartamenty.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartmani Luka - Makarska był ktoś , jakieś opinie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone