Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartmani Adriatic , Igrane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010
Apartmani Adriatic , Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 27.01.2011 10:02

witam was. nie zakladalbym tematu ale moja sister nie daje mi zyc. ja mam juz zaklepane i bez zadnych obaw, ale jak to ( bez urazy do innych) kobieta musi wszystko wiedziec. boi sie. Juz jej pokazywalem relacje te ktore znalazlem na forum o Igrane ale nic na temat tych apartamentow

wiec prosze w jej imieniu o troche info na temat apartamentow Adriatic w Igrane.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

wszystkie , nawet te najgorsze informacje sa chetnie widziane.
gunsior
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.06.2009
mapa

Nieprzeczytany postnapisał(a) gunsior » 27.01.2011 22:15

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Proszę pokaż mi ten dom na tej mapie może mi się coś uda przypomnieć bo byłem w Igrane, a nie jest ono zbyt duże, zaś tego domu sobie nie przypominam.
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008
Re: mapa

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 28.01.2011 00:31

gunsior napisał(a):...Proszę pokaż mi ten dom na tej mapie ...

Jeśli dobrze kojarzę to ten dom nie jest wyróżniony na mapce - znajduje się mniej więcej naprzeciw domów 37 i 26 (po przeciwnej stronie drogi, na skarpie), ale jest od tej ulicy trochę oddalony.
Jedyne co mogę o nim powiedzieć - z zewnątrz wygląda naprawdę elegancko.

Pzdr.
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 28.01.2011 09:01

niestety na mapce nie ma tego domu :(
cos mi sie wydaje ze nikt mi o nim nic nie powie bo moze zbyt nowy jest, przynajmniej na taki wyglada
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 28.01.2011 19:16

Dom jak dom, ale miejscowosc jest super. Bylem
w Igrane w zeszlym roku i pojechalbym chetnie jeszcze raz. A domek raczej nie bedzie roznil sie od zdjec w internecie.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 30.01.2011 13:52

Miejscowość super a domek chyba też :wink:
JerzyM73
zbanowany
Posty: 28
Dołączył(a): 14.02.2010
Re: mapa

Nieprzeczytany postnapisał(a) JerzyM73 » 30.01.2011 21:58

dychy4 napisał(a):
gunsior napisał(a):...Proszę pokaż mi ten dom na tej mapie ...

Jeśli dobrze kojarzę to ten dom nie jest wyróżniony na mapce - znajduje się mniej więcej naprzeciw domów 37 i 26 (po przeciwnej stronie drogi, na skarpie), ale jest od tej ulicy trochę oddalony.
Jedyne co mogę o nim powiedzieć - z zewnątrz wygląda naprawdę elegancko.

Pzdr.


Dokładnie tak chyba jest, weź tylo pod uwagę że dojście do apartamentu po plazowaniu będzie dosyć ciężkie bo jest dośc stromo aby tam dojść
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010
Re: mapa

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 31.01.2011 20:38

JerzyM73 napisał(a):Dokładnie tak chyba jest, weź tylo pod uwagę że dojście do apartamentu po plazowaniu będzie dosyć ciężkie bo jest dośc stromo aby tam dojść


za cene 70 euro, 70 metrow do plazy w apartamenie 3 klimy , 5 osob w Basce albo Breli zaplacilbym przynajmniej 110 na dzien i tez bym mial z plazy pod gore.
tak wiec nie bede wybredny i czas pokaze
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008
Re: mapa

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 01.02.2011 18:26

andrzej.k napisał(a): ...70 metrow do plazy...


Te 70 metrów pomnóż tak 4-5 razy, ale faktycznie - mimo tego cena jest OK.

pzdr.
magento
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) magento » 15.03.2014 22:28

Witam, przepraszam że odgrzebuję, ale też jestem zainteresowany opiniami na temat apartamentów Adriatic w Igrane. Z góry dziękuje za informacje
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 16.03.2014 18:13

na rok przed sezonem sa przewaznie wszystkie apartamenty w tym domu zarezerwowane !!
wszystko jasne ?
magento
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) magento » 16.03.2014 23:14

Lepszej rekomendacji nie potrzebuję :D dzięki
Hadson1975
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson1975 » 18.08.2017 12:47

Witam, chcę rezerwowac apartament Adriatic w Igrane na przyszłe wakacje, widać po wypowiedziach że strachu raczej nie ma . Czy ktoś jest wstanie mi napisac jak wygląda sprawa z grillem w tym domu , na zdjęciach ciężko coś dostrzec . Czy jest wydzielone miejsce w tym domu aby posiedziec na zewnątrz większa grupą ?? jeśli ktoś ma fotki z pobytu to prosze podesłać , z góry dziękuję :)
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 18.08.2017 15:27

Tydzien temu wróciliśmy z Igrane i jest jeden grill na dole . Dwa tygodnie tam byliśmy i poza nami nikt nie grillował. Grill jest murowany i nawet spory.

Pozdrawiam
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 18.08.2017 15:30

Większa grupa musi krzesła znieść na dół bo są tylko 4.
Ale jak powiesz gospodarzowi ze chcesz więcej krzeseł to na bank załatwi ci. Za dużo miejsca tam nie ma ale wystarczy żeby posiedzieć.
My grilowalismy w 6 osób i było spokojnie.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartmani Adriatic , Igrane
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone