Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartamenty z basenami na Istri

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009
apartamenty z basenami na Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 19.11.2009 16:44

Napiszcie proszę, czy oprócz kompleksu basenów w Laterne k/Porec na Istii znacie jakieś ośrodki z basenami ? Może basen przy jakimś hotelu z którego można korzystać. Jadę z rodzinką (2+3) w lipcu 2010 pierwszy raz (ja już w HR byłem 2 x) i moim "szkodnikom" oprócz słonawego Adriatyku zależy również na popływaniu bez fal i w "słodkim" basenie.
Pewnie na forum, które śledzę i sie wczytuję od kilku tygodni w każdej wolnej chwili ten temat był juz pewnikiem poruszany, ale wskażcie mi proszę jakieś namiary, linki, .... będę bardzo wdzięczny 8) :P :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.11.2009 17:16

Baseny hotelowe przeważnie napełniane są morską wodą...
Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 19.11.2009 17:19

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
RAUL
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAUL » 20.11.2009 00:12

Niestety, wszystkie baseny w Istrii, po³o¿one wzd³u¿ wybrze¿a s± nape³niane wod± z zasobów mora.Samo, które s± trochê dalej od morza wype³nione s± slaktom wody.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 20.11.2009 07:28

Wpisz na:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

smještaj na Istri sa bazenom sa slatkom vodom

:wink:
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 20.11.2009 10:05

jorgus111 napisał(a):http://www.holidaycheck.pl/detail-Zdjecia_Hotel+Albona+Basen-ch_ub-id_1156792109.html

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Jorgus wieeeelkie dzieki za linki :) Juz się przekonałem, że na Ciebie mogę liczyć. Mam jeszcze banalne pytanie - czy w Rezidencji Skiper w Uamg czy w hotelu Albona w Rabac można skorzystać z basenu nie będąc gościem ? Pewnie zważywszy na wielkość hotelu Albona nie ma większego problemu z wejściem ? A może posiadasz jakies informacje nt. ewentualnej odpałatności za wejście ? - wiadomo chęc bezstresowego korzystania 8)
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 20.11.2009 10:20

mirko napisał(a):Wpisz na:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

smještaj na Istri sa bazenom sa slatkom vodom

:wink:


Mirko - bardzo Ci dziękuję za ten namiar :) i za wiernie językowe tłumaczenie wpisu - mam teraz istną kopalnię wiedzy nt. "słodkich basenów". Pozdrawiam serdecznie 8)
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 11.12.2009 14:50

Mam pytanie - czy ktoś był na basenie w hotelu/apartamecie powyżej Karigador (kilka km na północ od Novigradu) ???
Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje :lol:
stefan.skupien
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 17.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stefan.skupien » 17.12.2009 23:48

Ja mam wrażenie, że generalnie w Chorwacji apartamentowców z basenami jest stosunkowo mało i nie przeżyła ona jeszcze budowy nowych kompleksów na tę skalę co niedawno np. Bułgaria. Swoją drogą przy obecnym klimacie inwestycyjnym nic nie wskazuje na to aby w najbliższym czasie coś takiego miało się zdarzyć. Może to i dobrze bo na Bułgarii i kupowaniu tamtejszych apartamentów nad morzem wielu Polaków naprawdę boleśnie się przejechało. Miał być interes życia, a jest 40% wartości "w plecy" i brak jakichkolwiek perspektyw na odsprzedaż nawet z tak dużą stratą... Przepraszam za off topic, ale tak jakoś wyszło. Z jednej strony Chorwacja dzięki temu, że nie ma tam kompleksu na kompleksie zachowuje swój urok, z drugiej brak chyba trochę nowej bazy noclegowej.
krzys182
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 10.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzys182 » 18.12.2009 00:21

Porec - Zielona laguna hotel Delfin nad samym morzem basen w 100% ze slodka woda polecam plaze bylem 2 razy, odleglosc basenu od morza 10metrow :D
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 21.12.2009 15:21

krzys182 napisał(a):Porec - Zielona laguna hotel Delfin nad samym morzem basen w 100% ze slodka woda polecam plaze bylem 2 razy, odleglosc basenu od morza 10metrow :D


... a napisz proszę, czy "nie goście" hotelowi mogą korzystac z kompleksu basenów ? czy mozna wejśc bezproblemowo na baseny ? czy są jakieś opłaty za korzystanie z tych "słodkich przyjemności" i za ile ? - ja planuje z żona i dziećmi byc w apartementach, ale tez chcemy skorzystać (oczywiście legalnie) z tych basenów
Będę wdzięczny za informacje :)
krzys182
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 10.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzys182 » 21.12.2009 15:39

wchodzisz bezproblemowo prosto z plazy my mieszkalismy w Porec tam jezdzilismy sie plazowac, tylko ze jest jeden basen mozesz zobaczyc go na stronie hotelu Delfin Zielona Laguna Poreć

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
apartamenty z basenami na Istri
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone