Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Vodice, Bristak 7F

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolo.pl
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.06.2012
Apartamenty Vodice, Bristak 7F

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolo.pl » 09.07.2012 07:45

A był ktoś może w tych apartamentach? Jak daleko do morza? I jak ogólne zadowolenie z pobytu? Będę wdzięczny za informację
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 16.07.2012 10:04

Byłem w tym budyneczku w maju 2011, generalnie wyjazd był typowy "zwiedzamy" więc był klasyczną bazą wypadową. I w tej roli sprawdził się idealnie. Do plaży daleko. My mieliśmy rowery, i do centrum Vodic dojeżdżaliśmy w 15 minut w następujący sposób. Z ulicy Bristak w dół do morza, tam jest malutka zatoczka, nawet fajna na kąpiel, dość wąsko, drobne kamyki, dalej w lewo wybetonowaną promenadą, około 2 km, po drodze 2 miejsca do kąpania, w tym jedna duża, bardzo fajna kamienista plaża miejska z knajpkami, zacienionym miejscem ""za murkiem"
Same pokoje zgodne z opisem, bardzo wygodne, C+ działa, internet również, widok z balkonu na Jadran.
My dostaliśmy butelkę wina na powitanie, na miejscu czekała na Nas Pani, której imienia nie pamiętam, Polka która opiekuje się apartamentem.
Kontakt z Nią bezproblemowy, mieliśmy mała awarię w rowerze, rozerwałem tylną oponę, wystarczył jeden telefon i wciągu 5 minut mieliśmy adres serwisu rowerowego.
Generalnie cisza, spokój ale do morza i centrum kawałek jest
Mam gdzieś zdjęcia, podaj maila, mogę Ci przesłać
kocyk
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kocyk » 16.07.2012 21:37

bolo.pl napisał(a):A był ktoś może w tych apartamentach? Jak daleko do morza? I jak ogólne zadowolenie z pobytu? Będę wdzięczny za informację
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Witam
właśnie jestem w tym apartamencie :) tj w dniach 15-27.07.2012

cała organizacja wynajmu i opieka rezydentki p.Basi (Polki) -ok
-do plaży kamienistej (bardzo fajnej i mało zaludnionej ) około 400m - nie ma potrzeby iść na plaże do centrum -sa takie same ale zdecydowanie tłocznej
-wyposażenie apartamentu zgodnie z oferta na stronie
-jeżeli masz pytania pisz na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Darek
bolo.pl
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolo.pl » 17.07.2012 12:01

damianołódź napisał(a):Byłem w tym budyneczku w maju 2011, generalnie wyjazd był typowy "zwiedzamy" więc był klasyczną bazą wypadową. I w tej roli sprawdził się idealnie. Do plaży daleko. My mieliśmy rowery, i do centrum Vodic dojeżdżaliśmy w 15 minut w następujący sposób. Z ulicy Bristak w dół do morza, tam jest malutka zatoczka, nawet fajna na kąpiel, dość wąsko, drobne kamyki, dalej w lewo wybetonowaną promenadą, około 2 km, po drodze 2 miejsca do kąpania, w tym jedna duża, bardzo fajna kamienista plaża miejska z knajpkami, zacienionym miejscem ""za murkiem"
Same pokoje zgodne z opisem, bardzo wygodne, C+ działa, internet również, widok z balkonu na Jadran.
My dostaliśmy butelkę wina na powitanie, na miejscu czekała na Nas Pani, której imienia nie pamiętam, Polka która opiekuje się apartamentem.
Kontakt z Nią bezproblemowy, mieliśmy mała awarię w rowerze, rozerwałem tylną oponę, wystarczył jeden telefon i wciągu 5 minut mieliśmy adres serwisu rowerowego.
Generalnie cisza, spokój ale do morza i centrum kawałek jest
Mam gdzieś zdjęcia, podaj maila, mogę Ci przesłać

OK BĘDĘ WDZIĘCZNY.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
A czy rowery można wypożyczyć na miejscu?
MłodyGSX-R
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MłodyGSX-R » 29.03.2013 00:15

Witam. Mój pierwszy post na forum, mam nadzieje że pomocny...
Korzystaliśmy z żoną i znajomymi z tych apartamentów w zeszłym roku. Od strony organizacyjnej, rezerwacji kontaktu i obsługi rewelacja. Same apartamenty też bardzo ładne, zadbane i czyste. Wyposażone we wszystkie niezbędne do życia przyrządy. Okolica bardzo spokojna, na uboczu, kilkanaście minut drogi od gwarnego centrum. Bardzo blisko do sąsiedniego Tribunj. Jedyne co nam się nie podobało to okoliczne plaże, pełne jeżowców, brudne i przepełnione (byliśmy w sierpniu). Niedaleko Vodic wynaleźliśmy sobie dziko-leśną plażyczkę, oraz rewelacyjną plażę w hotelu Solaris w Sibenik-u na które dojeżdżaliśmy.
Załączam kilka zdjęć apartamentu. Nie chcę Was przerazić porządkiem w sypialni, dlatego pokażę tylko aneks kuchenny :lol:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Widoczek z balkonu, w oddali Tribunj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nasza dzika plaża
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wojtas_gt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas_gt » 18.08.2017 06:12

Jest rok 2017 i sporo sie zmienilo. Tzn jesli chodzi utrzymanie standardu, z kilku apt zostal ostatni, a poprzednie chyba przejedzono bo w tym ostatnim panuje totalne zapuszczenie. Jesli kogos zainteresuja szczegoly prosze o kontakt, nie bede wstawial zdjec i dokladnych opisow, ale przestrzegam, bo znam te kwatery sprzed lat i teraz i jest spadek w utrzymaniu i wyposazeniu totalny, o ktorym solidarnie milczy rowniez rezydentka. Odradzam i zalecam rowniez ostroznosc w apt innego Polaka w tym kompleksie bo jest podobnie. Pisze, bo tegoroczny pobyt strasznie nas zniesmaczyl.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Vodice, Bristak 7F
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone