Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Villa TOP w Marusici

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carlito24
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.12.2016
Apartamenty Villa TOP w Marusici

Nieprzeczytany postnapisał(a) carlito24 » 08.01.2017 14:06

Witam
Wybieram się w wakacje do apartamentów Villa TOP w Marusici niedaleko Omis. Nie widzę natomiast na forum jakiś opini na jego temat. Może ktoś był i napisać coś o nim?

Pozdrawiam
Karol
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2017 15:33

Po obejrzeniu stronki i tej informacji: More: 250 m

Oznacza to, że do morza 250 m po schodkach.
No i potem trzeba wrócić :wink:
dph
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dph » 08.01.2017 23:43

Też chętnie się dowiem czegoś na temat tej miejscówki bo biorę ją pod uwagę. Właśnie schody mnie jedynie przerażają ale coś za coś może dzięki temu nie będzie tłumów na plaży?
carlito24
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) carlito24 » 10.01.2017 15:54

Po przejrzeniu forum widzę, że forumowicz "qhrz" był w Villa Top. Tylko nie wiem czy można prywatną wiadomość wysłać do forumowicza?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2017 16:43

carlito24 napisał(a):Po przejrzeniu forum widzę, że forumowicz "qhrz" był w Villa Top. Tylko nie wiem czy można prywatną wiadomość wysłać do forumowicza?

Można po czterech postach.
92kasiak29
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 92kasiak29 » 22.01.2017 18:56

Byłam i polecam ;)
Co prawda schody dają popalić ale coś za coś, widoki super i mniej zaludniona mieścina. Niestety byłam od końca sierpnia i nie wiem jak to wygląda w sezonie.
Jeśli macie jakieś konkretne pytania - pytajcie, chętnie odpowiem :)
pozdrawiam
Kasia
carlito24
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) carlito24 » 26.01.2017 12:23

Dzięki Kasia :)
Ogólnie chciałem coś dowiedzieć się o właścicielach, czy warunki się zgadzają z tymi co oferują. No i te zejście na plaże czy faktycznie jest kłopotliwe. Jadę z dwoma synami 5 i 10 lat i tak zastanawiam się czy nie będzie za stromo tam dla nich?
92kasiak29
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 92kasiak29 » 28.01.2017 21:09

Właściciele w porządku ;) bardzo pomocni. W razie gdybyście nie mogli się dogadać to Pani Janja użyje translatora Google i będzie po sprawie :) warunki takie jak na zdj. Kuchnia posiadała wszystko co było potrzebne, klimatyzacja działała bez zarzutu. Do jakiego apartamentu jedziecie? My byliśmy w tym na samej gorze i jedynym minusem było brak daszku, niestety dwa dni trafily nam się deszczowe i nawet balkon odpadał :(
Co do schodów to niestety taki urok Marusici i okolic. Ale gdyby nie wysokość 250m to widok z balkonu nie był by tak powalający :) Z tego co zauważyłam siedząc na plazy to rodzicom było gorzej wdrapać się na górę jak dzieciom ;) zawsze się zastanawiam skąd one biorą tyle siły i energii..
mam filmik drogi na jedna z plaz, podaj maila to Ci podeśle i sam ocenisz ;)
Do Marusici i Villi Top wracam w tym roku, wiec to chyba coś znaczy ;)
carlito24
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) carlito24 » 30.01.2017 09:17

Jedziemy do apartamentu A1, czyli ten poniżej, więc problemu z deszczem nie powinno być :wink: . Bardzo chętnie zobaczę filmik jak możesz prześlij na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Co do dzieci to mnie trochę uspokoiłaś, obawiałem się najbardziej ich reakcji, że się zniechęcą tymi schodami. Zobaczymy jak będzie w naszym przypadku :lol:
Kiedy będziecie w Marusici? My będziemy od 12 sierpnia.
--gocha--
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) --gocha-- » 01.02.2017 13:06

Witam wszystkich. Też jestem zainteresowana wakacjami w Marusici. Chętnie też zobaczyłabym ten filmik.
Jak ceny w knajpkach i sklepie?
Własnie o to chodzi aby leząc na plaży nie jeździły za plecami samochody, ma być cicho i zielono. Czy dobrze odbieram tę miejscowość? Dopiero zaczynam rozglądać się po necie.
My byliśmy już w kilku miejscowościach, zawsze na jeden pobyt dwie miejscowości po 5 dni. Wtedy można wiele zobaczyć a i nuda nie zagląda.
--gocha--
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) --gocha-- » 01.02.2017 13:12

Może dodam, że wcześniej jeździliśmy sami, teraz mamy małe dziecko ( 1,5 roku będzie miała w czasie zaplanowanego urlopu). Czy z takim dzieckiem warto uderzać na takie miejscówki? Nie chodzi o schodki na plaże bo to pikuś, ale o spacery z wózkiem, deptak? dojście do knajpki czy sklepu? chodniki? pobocze? Mamy w planie i tak popołudniami pojeździć po okolicy. No i rejsik na Brać pewnie.
Co polecacie?
Dwa lata temu byliśmy na Hvarze a potem pojechaliśmy do Slatine na Ciovo. Wielki przestrzał. Ale nie byliśmy sami więc decydowała większość głosów, no i wszyscy żałowali że opuściliśmy tę piękną wyspę.
Więc w tym roku uderzamy sami z dzieckiem. Im większa wiocha tym lepiej. Proszę o podpowiedzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.02.2017 13:29

W Marušici nie ma deptaku.

Obrazek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Villa TOP w Marusici
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone