Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Riwiera Makarska 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 27.05.2013 22:31

ODSTĄPIE

Bardzo prawdopodobnie odstąpię fajny apartament w Breli, 2+2 z pełnym wyposażeniem, w bardzo dobrej lokalizacji, termin 10.06-20.06.2013. Więcej szczegółów na email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Gabriela Kielce
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 19.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabriela Kielce » 16.06.2013 11:22

Witam
Proszę o namiary na apartament 2+2( dzieci 16lat i 9lat) lub 3+1 w Makarskiej lub Baśka Voda ... Wcześniej planowaliśmy wyjazd w ciemno.... Ale coraz bardziej jesteśmy skłonni coś wcześniej zarezerwować... Interesuje nas apartament z wi-fi klimatyzacja i aby lokalizacja była bardzo blisko morza ... Najlepiej w pierwszej lini brzegowej... A i zapomniałem o parkingu ma być :). Namiary proszę na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuje .
tecza1210
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tecza1210 » 03.07.2013 15:36

Witam wszystkim forumowiczów. Jak większość tu planuję wyjazd z rodzinką i znajomymi do Chorwacji właśnie okolice Makarskiej...Niestety, jak wielu obytych, wiecie jakie są ceny przez pośredników, dlatego zwracam się do Was, może macie jakieś sprawdzone namiary. Jedziemy od 2.08.13 do myślę, 10-11. 08.13 My 2+2, druga rodzinka 2+1. A i zaznaczam, że to nasz pierwszy wyjazd samodzielny i troszkę mamy obawy czy się uda itd:) Stąd moja prośba o jakieś namiary. Mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.
wionio
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wionio » 16.07.2013 18:22

Cześć,
Szukam czegoś w makarskiej 7-10 dni w terminie 12-22 sierpnia dla 3 dorosłych osób (2+1). Jeśli ktoś mógłby mi coś polecić będę bardzo wdzięczny. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
JKM1986
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JKM1986 » 16.07.2013 22:29

Witam,
szanownych kolegów i koleżanki na forum. Czytam to forum od dawna, jest skarbnicą wiedzy ale teraz i ja potrzebuje pomocy. A właściwie porady.

Poszukuje noclegów w Baska Voda lub Brela na 3 lub 4 noce od 12 sierpnia. Moze ktos cos doradzi. Cenowo do 60 euro,najlepiej z widokiem na morze. Chociaz sie nie upieram:)

w razie czego moj adres mailowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

serdecznie pozdrawiam
esebes
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) esebes » 20.07.2013 14:06

witam..szukam apartamentu dla dwóch osób w Makarskiej od 22 -30 lipca z góry dziekuje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
justyska.k1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyska.k1 » 20.07.2013 22:08

witam. szukam apartamentu dla 6 dorosłych i 2 dzieci. blisko morza max 80 m, widok na morze. termin 9-23 sierpien, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
MaciekBB2014
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekBB2014 » 24.03.2014 08:54

piekara114 napisał(a):Witam serdecznie wszystkich Cromaniaków,

jako że ferie w trakcie, a raczej już ich koniec się zbliża :( a do lipca coraz bliżej, to konieczność szukania app. na wakacje czas zacząć było... W ciemno nie wchodzi w rachubę, już próbowaliśmy, ale to nie dla nas :(

Wyjazd 13-24 lipca, ewentualnie tydzień wcześniej wyjazd

Wymagania: app. z klimą, dwa małe app ewentualnie jeden większy, nie za daleko do plazy (do 10 min) i żeby z wózkiem było się łatwo tam dostać.

Wytypowałam Bratuś (koło Promajnej), bo.... jest nie duży z fajną plażą, lodziarnia w zasięgu spaceru i dość płasko, bo będzie z nami szwagier z roczną córką, czyli skład 2+1 (syn 10 lat) i 2+1 (1 rok w czerwcu)... i na Riwierze nie byliśmy i pora zobaczyć skałkę, słynną tablicę i ponownie odwiedzić Split :D
Emaile rozesłane (ale namiarów bezpośrednio do właścicieli bardzo mało, dane z forum też wykorzystane) i albo zajęte albo ceny 8O 80 eur za 2+1, przez agencje ceny od 1000 eur za 11 nocy za apartament 8O 8O 8O

No to szukam w pobliskiej Baska Voda na jej południu, aby nie być w samym centrum i tym samym wymyśliłam, że i plaża będzie mniej zaludniona :)
I sytuacja podobna: ceny ok 70, 80 eur, jak jest coś za 50 eur to bez balkonu, albo 20 metrów kw.

Do tej pory bylismy na Istrii*2, Starigrad-Paklenica, Rogoznica i Mlini i nie płaciliśmy więcej jak 47 eur (za wszystko, app 2+1).

Powiedzcie mi czy Riwiera jest taka droga czy ta zbliżająca się UE tak podniosła ceny :?: Jaką inną miejscowość wziąść na tapetę? aby było jak na początku...

Jeśli ktoś ma sprawdzony namiar i chciałby się podzielić, to proszę na mój priv podesłać (adres w profilu)

Z góry dziękuję za odpowiedź i ewentualne namiary, z przyjemnością przekażę swoje :D


Cześć,

Szukamy jakiegoś w miarę niedrogiego ,ładnie połozonego app (2+1 lub 2+2) i tak się zastanawiamy nad Rogoznicą -mógłbym prosić podesłanie namiarów na apartamenty w Rogoznicy?;) Poprosze na maila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Maciek
Saia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 26.04.2014 11:16

Witam
Proszę o namiary na apartament 2+2( dzieci 17lat i 5lat) lub 3+1 lub 2+1 w Makarskiej lub Baśka Voda. Szukam juz około 3 tyg. i nie jest łatwo. Pobyt na 13 noclegow od 5.07.14 r. Interesuje mnie apartament z wi-fi klimatyzacja i lokalizacja blisko morza do 200, mkas 300m. i z jakims fajnym tarasem lub ogrodem.
Z góry dziękuje
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Riwiera Makarska 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone