Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Riwiera Makarska 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cropka51
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropka51 » 19.02.2013 00:04

A ja zastanawiam się, co wybrać: Vinisce (okolice Trogiru), Podaca, czy może Drasnice? Ostatnio w Cro byłam......w 1998 roku na Korculi. Na lądzie krajobraz jeszcze był mocno naznaczony wojną (zaminowane góry, zbombardowane opuszczone wioski). Ale bum turystyczny już się zaczął. Bardzo miło wspomianm tamten pobyt...
cropka51
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropka51 » 19.02.2013 00:11

Korcula była fantastyczna, Dubrownik również (a jak miło było wśród fali głównie niemieckich turystów usłyszeć język polski...). Przypadkiem trafiłam na cro.pl i jak poczytałam i pooglądałm Wasze relacje to odżyły wspomnienia z najpiękniejszego (oprócz Polski) kraju Europy. No i mam zamiar wrócić do Cro. Zaintrygowały mnie opowieści o Drasnice, niestety jeszcze żadnego ciekaweo noclegu tam nie znalazłam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.02.2013 00:40

cropka51 napisał(a):niestety jeszcze żadnego ciekaweo noclegu tam nie znalazłam


Witaj,

a co to znaczy ciekawy nocleg?
cropka51
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropka51 » 19.02.2013 01:10

Wolnego w środku sezonu, dla 4 osób (2+2), za w miarę rozsądną cenę ("rozsądna" cena zalezy od tego co jest w ofercie). Już miałam wybraną opcję w Vinisce, aż tu nagle natknęłam się na relację andy_n i zaczynam się łamać :D
lolek_174
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek_174 » 19.02.2013 01:39

witam wszystkich
jestem tu nowy na chorwacje chcemy jechac po raz pierwszy 4 osoby mlodziez;)
szukam miejsca na riwerze makarskiej bo z tego co wyczytalem to jest najpiekniejsza;D musi to byc miejscowosc w ktorej jest co robic oczywiscie wieczorami kluby itd mozecie mi cos polecic?i gdzie najlepiej szukac apartamentow?
dziekuje za zainteresowanie
cropka51
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropka51 » 19.02.2013 01:59

O Pasażer DZIĘKI, jest wielki. No to zaczynam szukać w Drasnice. (Vinisce na wszelki wypadek jeszcze trzymam) :smo:
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 19.02.2013 09:21

lolek_174 napisał(a):witam wszystkich
jestem tu nowy na chorwacje chcemy jechac po raz pierwszy 4 osoby mlodziez;)
szukam miejsca na riwerze makarskiej bo z tego co wyczytalem to jest najpiekniejsza;D musi to byc miejscowosc w ktorej jest co robic oczywiscie wieczorami kluby itd mozecie mi cos polecic?i gdzie najlepiej szukac apartamentow?
dziekuje za zainteresowanie


z tego co piszesz to chyba Makarska będzie dla Was najlepsza:)
lolek_174
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek_174 » 19.02.2013 12:28

no dzieki ati7 rozejze sie a jakies mniejsze miejscowosci na riwierze? brela baska voda podgora znajde tam cos wolnego jeszcze do max 80euro za apartament?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.02.2013 13:06

lolek_174 napisał(a):no dzieki ati7 rozejze sie a jakies mniejsze miejscowosci na riwierze? brela baska voda podgora znajde tam cos wolnego jeszcze do max 80euro za apartament?


Dla 4 osób czyli 2 sypianie + living room z kuchnią? to może być ciężko, tak wynika z cen, które ja dostawałam dla 5 osób.
Jeśli jedna para spała by w tym living room, a druga w sypialni, to ta cena możliwa, ale dalej od centrum i plaży
Dotka*
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dotka* » 23.02.2013 13:21

Na początek chciałam jeszcze raz podziękować wszystkim którzy podsyłali mi linki do apartamentów.
Mamy zarezerwowany apartament :)
Po długich, bardzo długich poszukiwaniach rozpoczętych od Marusici i Stanici aż do Zivigisce. Brałam po kolei miejscowości (pomijając te większe) i pisałam zapytania. Dużo ich było.
W sumie przypadło nam do gustu Igrane i tam moja znajoma zaczęła też szukać lokum. I trafiliśmy na apartamenty Tonko. Pan zaoferował nam do wyboru dwa apartamenty A6+2, z 3 sypialniami, 2 łazienkami, salonem z aneksem kuchennym po 120euro/dobę.
Jeden w domu 1 - 50m od plaży, drugi w domu 2 - ok. 500m od plaży.
Od innych właścicieli apartamentów czy to w Igrane, czy w innych miejscowościach zaczęły juz przychodzić e-maila że w naszym okresie mają już wszystko zajęte. Albo ceny były bardzo wysokie.
Dlatego sie zdecydowaliśmy na Tonko.
Niestety, albo stety ze wzgledów na wygląd łazienek zdecydowaliśmy się na dom nr 2. A teraz jak popatrzyłam na zdjecia z Igrane i odnalazłam na nich ten nasz dom nr 2 to jest to bardzo daleko od plaży. :(
Tak daleko nie szukałam, nie wiem jak będzie wyglądał powrót naszych dzieci z plaży :(
Mam nadzieję ze to przeżyjemy i nie będą zbytnio marudzić. Przynajmniej do kościoła będzie blisko - czytałam na forum że dotarcie do niego to nie lada wyczyn ;)
No ale nic stało sie, zaliczka zapłacona. Jedziemy w sierpniu do Igrane.
Jeszcze raz wszystkim dziekuję.
Teraz zabieram sie za czytanie informacji nt. dojazdu, walut, i ekwipunku.
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 23.02.2013 20:51

gratuluję wyboru:)
sam się zdecydowałem w tym roku na Igrane i jestem ciekaw jak będzie
jeśli potrzebujesz info to pisz:)
aniasenger
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniasenger » 22.05.2013 14:01

Witam,
Proszę o jakieś sprawdzone namiary na apartamenty 2 osoby dorosłe, + 1 dziecko 12 lat.
Rok temu byliśmy w Breli było super ale warto spróbowac coś innego. Szukam czegoś w Promajna, Bratuś, Baska Voda, Ingrane, Draśnice jeszcze nie zdecydowałam co najbardziej przypadnie mi do gustu.
Narazie wybieram Bratuś i Promajna.

Prosze o poradę i jakieś namiary
Pozdrawiam
Ania
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Hardy
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hardy » 22.05.2013 20:59

Witajcie, planujemy pobyt 1.06-15.06 - wyjazd w ciemno raczej (pierwszy raz w Chorwacji). Dwie rodziny 2+1. Proszę Was o wskazówki gdzie można się zatrzymać - może nie konkretna kwatera ale miejsce.

Zależy nam na:
Dla dzieciaków - bezpieczne miejsce do zabawy, w sumie im bliżej plaży tym fajniej (tu chodzi mi o łagodne zejścia i plażę gdzie da się spuścić "zwierzynę" ze smyczy
Dla nas - miejsce z widokiem na wieczorny odpoczynek, w pobliżu jakieś sklepy, wodopój-jadłodajnia no i dobre miejsce wypadowe do zwiedzania

Pełnią szczęścia były by kwatery za ok. 80E, jeśli możecie coś zaproponować będę wdzięczny. Kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Michał
misiomisiosmisio
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiomisiosmisio » 22.05.2013 22:04

Witam
jak ktoś może polecić jakiś ciekawy apartament w Makarskiej w dobrej lokalizacji to będę wdzięczny.
na 10 dni jakoś w połowie czerwca dla 4 w miarę młodych osób...
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartamenty Riwiera Makarska 2013 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone