Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Riwiera Makarska 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 14.02.2013 22:08

ati7 napisał(a):nie wiem ale odnoszę wrażenie że moje posty są niewidzialne
dwa razy prosiłem o namiary i bez odzewu


a może sam poszukasz ot choćby w relacjach cromaniaków? ja tak zrobiłam.. dzięki podforum "nasze relacje" znalazłam mój apratament, oprócz tego wysłałam też kilkadziesiąt innych maili żeby mieć porównanie...ale najłatwiej napisać jedno zdanie zakończone mailem :? a potem jeszcze mieć pretensję, że nikt się nie odezwał :|
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 17.02.2013 10:06

ja nie prosiłem o relację czy zdjęcia a wyłącznie aby ktoś podrzucił stronkę z kwaterką sprawdzoną przez siebie,
wysłałem ze 100 e-maili do chorwatów i w końcu znalazłem apartament dla siebie


ania.i
po to jest to forum aby udzielać sobie podpowiedzi a moja prośba o kwaterki miała mi pomóc w znalezieniu sprawdzonego miejsca
zastanawiające jest tylko to że znalazłaś czas aby napisać posta a kliknąć e-maila nie ???

ale tak jak już pisałem wcześniej kwaterkę znalazłem sam czytając relacje innych
pozdrawiam
Artur
Dotka*
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dotka* » 17.02.2013 11:41

Podepnę się pod temat, aby nie tworzyć kolejnego.
Nie wiedziałam że znalezienie apartamentu w Chorwacji bedzie takie trudne.

Od 3 tygodni szukam apartamentów dla dwóch rodzin (2+2). Dzieci jeszcze nie duże bo w wieku 3-8 lat.
Kilka osób z forum próbowało już mi pomóc, ale niestety albo okazało sie ze już zajęte, albo nie zmieścilibyśmy się wszyscy. Sama też już wysłałam dość dużo zapytań przez polecane przez Was różne strony z apartamentami, ale na razie mało skutecznie. Wprawdzie jest kilka ofert, które można by wziąć pod uwagę ale ....
No właśnie, jest to ale.... :(

Każdy z nas ma inne wymagania co do apartamentów. I w tym właśnie problem.
Najpierw miała być cicha okolica, bez sklepów, straganów i takich tam do wydawania pieniędzy aby dzieci nie naciągały, no i fajnie jakby był jeden apartament dla wszystkich - w końcu jedziemy ze znajomymi, to fajnie byłoby być razem. To zaczęłam szukać w Marusici, ale pojawił sie pierwszy problem, ze takie apartamenty maja jedną łazienkę, a jak juz maja dwie to są drogie, tzn. pow. 120euro. A więc jak już mamy zapłacić 120euro, to jednak zapadła decyzja że szukamy dwóch osobnych apartamentów ale w jednym domu. No i tu pojawił się problem, bo w cenie do 60 euro trudno coś znaleść.
Jak tym co sie mniej interesowali szukaniem - czyli mojemu mężowi - zaczełam pokazywać te apartamenty które znalazłam i miejscowości - Stanici, Marusici, to pojawił się problem inny - jednak może poszukamy czegoś z bardziej płaską plażą i bardziej płaskim, łagodniejszym wejściem do wody. No to znowu moje poszukiwania poszły na marne - a czas ucieka :(
Zaczełam szukać w Tucepi (ale poczytałam forum i tam w sezonie tłoczno, ale może jakoś byśmy wytrzymali), i w Podgora.
Ale na prawdę trudno jest coś teraz znaleść. Albo ja trafiam tylko na takie co są daleko od morza, co juz chyba bym zniosła tylko chciałabym mieć widok na morze a nie na parking, czy inny budynek.

Wydawało mi sie ze jak zaczęłam szukać to nie miałam zbyt dużych oczekiwań, bo ja chciałam mieć taras lub balkon z widokiem na morze. A potem próbując zaspokoić oczekiwania moich współurlopowiczów tak sie zaplątałam ze już nic nie umiem znaleść ani wybrać.

Chyba potrzebuję Waszej pomocy.
Niestety jesteśmy uwięzieni terminem. Nie możemy być w Chorwacji wcześniej niż 12. sierpnia i dłużej niż do 23, no może 24 sierpnia. Ze względów finansowych postawiliśmy granicę do 60 euro od apartamentu.
Ja bardzo chciałabym mieć widok na morze.
NIe musi być to pierwsza linia, bo wiem ze to nie za taką cenę w sezonie.
Riwiera Makarska lub Omiś, ale ze wzgledu na oczekiwania co do plaży i łagodne wejścia do morza to raczej riwiera Makarska.
No i okolice tych dwóch riwier to chyba najlepsze miejsca wypadowe aby pozwiedzać. Przynajmniej takie odniosłam wrażenia czytajac Wasze relacje.
Dodam że są to nasze pierwsze wakacje w Chorwacji i nie wiadomo kiedy będą następne.
Proszę o pomoc.
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 17.02.2013 11:58

poszukaj w Igrane
jeśli chcesz podaj e-maila a dam Ci namiar na kwaterkę którą ja znalazłem
jest w miarę tania oraz blisko morza
Artur
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.02.2013 12:03

ati7 napisał(a):poszukaj w Igrane
jeśli chcesz podaj e-maila a dam Ci namiar na kwaterkę którą ja znalazłem
jest w miarę tania oraz blisko morza
Artur

Dotka ma widoczną kopertę, to jest jej kontakt mailowy :idea:
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 17.02.2013 12:05

ok
rzeczywiście:)
dzięki
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 17.02.2013 12:47

Miasteczko Igrane ma swoją własną stronę internetową. Można też spróbować w Drveniku bo to nie tylko przystań promowa :wink: i nie tylko ta jedna plaża.
My też chcielibyśmy czasem pojechać ze znajomymi ale z powodów wymienionych wyżej tego nie robimy. Bo trudno dopasować terminy, miejsca, wymagania co do apartamentów, ceny. A jak coś nie wyjdzie albo się nie spodoba to na kogo spadnie odium winy? Na wybierającego. Mało kto lubi spędzać wakacje w całkowicie odludnej zatoce, tak jak my :)
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 18.02.2013 14:56

apartmani zarezerwowany:)
przelew za granicę masakra - najdroższe 100euro w moim życiu
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15535
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.02.2013 17:05

ati7 napisał(a):apartmani zarezerwowany:)
przelew za granicę masakra - najdroższe 100euro w moim życiu


ja za 100 euro przelewu zapłaciłam 25 zł (iPKO) :papa:
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 18.02.2013 17:34

no to mnie PKO skasowało na kursie 4,29 a potem opłata za przelew 130pln
ja również mam iPKO tylko nie mogłem zapłacić w euro!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.02.2013 17:46

ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 18.02.2013 20:04

całe życie trzeba się uczyć:)
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 18.02.2013 20:39

ati7 nie wysłałam Ci swojego namiaru bo po pierwsze nie jest on jeszcze sprawdzony przeze mnie osobiście, a po drugie nie podobał mi się sposób w jaki "prosiłeś" o post :roll:

a ja za przekaz zapłaciłam 23 zł..korzystając z zamówionego postu

Dotka jak macie jechać razem, to musicie pójść na jakieś kompromisy.. my jedziemy na 3 samochody i udało nam się znaleźć apartament, ale lekko nie było.. nie wiem też czy koniec końców wszyscy będą w 100% zadowoleni, ale jak mawia stare dobre powiedzenie: jeszcze się taki nie urodził co by wszyskim dogodził :mrgreen: nie ma też miejsc idealnych, więc albo strony pójdą na ustępstwa, albo niech każdy jedzie tam gdzie mu się podoba, a widywać się będziecie gdzieś "na mieście".. co prawda trochę obawiam się, czy mnie jako głównemu poszukiwaczowi i znalazcy się nie oberwie już na miejscu, ale sory, wszyscy widzieli i się zdecydowali.. jak im się nie podoba, to nie ma problemu, mogą znaleźć coś lepszego na miejscu, to się przeniesiemy :)

jeśli chodzi o miejscowości to popatrz na Igrane, Zigvosce, Drasnice... na początku szukałam w Baska Voda lub Brela, ale tam ciężko było znaleźć coś w tej cenie o której piszesz.. lepiej więc poszukać w małej mieścince, a po zakupy zawsze można podjechać samochodem :)

EDIT: wysłałam Ci kilka namiarów, na mój i na noclegi, które były fajne, ale nie były dostępne w naszym terminie
Ostatnio edytowano 18.02.2013 20:51 przez ania.i, łącznie edytowano 1 raz
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 18.02.2013 20:47

ati7 napisał(a):
Miken77 napisał(a):piekara114 jeśli interesują Cię Drasnice w pierwszej linii brzegowej z balkonem na morze, sprawdzona przeze mnie kwatera w 2012 r. za 50euro (2+1), to wyślę Ci namiary

poproszę o namiary

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dzięki



nie rozumiem ???
poprosiłem i podziękowałem
co jeszcze trzeba zrobić aby dostać kontakt??
jeśli nie pasowała Ci moja prośba to po co komentarz?
zostawmy to bo robi się jałowa dyskusja, tak jak pisałem wcześniej nie ma już tematu
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 18.02.2013 20:53

nie chodziło mi o ten post tylko o te upominanie się, że niby jesteś niewidzialny.. a poza tym niektórzy prosząc wysilają się trochę bardziej (patrz Dotka) pisząc ot choćby o tym co preferuje i za ile
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Riwiera Makarska 2013 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone