Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Riwiera Makarska 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.02.2013 19:03

pasażer napisał(a):Podgorę wskazałem jako ostatnią ale gdyby co, obwinisz mnie :wink:


Nic się nie martw, Panu M i synowi bardzo się spodobała promenada więc będzie ok :smo:

pasażer napisał(a):Ps. Prześlij mi na e-maila link do kwatery, którą wybrałaś.

To jutro, bo mam to na innym kompie
A zdjęcia od strony morza - super
:papa:
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 03.02.2013 19:52

piekara114 jeśli interesują Cię Drasnice w pierwszej linii brzegowej z balkonem na morze, sprawdzona przeze mnie kwatera w 2012 r. za 50euro (2+1), to wyślę Ci namiary
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.02.2013 20:23

piekara114 napisał(a):A zdjęcia od strony morza - super :papa:

No powiedzmy, że tak :wink: W większej rozdzielczości mogę na e-maila podesłać.

Jeszcze jedno zdjęcie - widok na centrum.
Obrazek

Jak widać, Podgorę obejrzałem tylko z wody. Rano podpłynęliśmy do jej brzegu - krótki przystanek w porcie. Po południu oglądałem z dalszej odległości ale była w Podgorze moja rodzinka z dzieciakami. Pozytywne opinie. :oczko_usmiech:
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 04.02.2013 08:49

Miken77
jeżeli możesz to zapodaj namiary na apartman w Drasnicach adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i jakieś fotki jeśli można prosić
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2013 09:06

Miken77 napisał(a):piekara114 jeśli interesują Cię Drasnice w pierwszej linii brzegowej z balkonem na morze, sprawdzona przeze mnie kwatera w 2012 r. za 50euro (2+1), to wyślę Ci namiary


Dzięki, ja już przelałam zaliczkę, więc już odliczanie przede mną.... 136 DDW :D :D :D
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 04.02.2013 15:47

Witam!
Czy mógłbym prosić o namiary na kwaterę w Podgora.
Wybieramy się tam na rodzinne wakacje (2+2) od 22-go lipca.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuję 8)
Madzia13
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzia13 » 04.02.2013 19:34

Witam!
Czy ja te mogę prosić o jakieś namiary na kwaterę na Riwierze Makarskiej
Wybieramy się tam na rodzinne wakacje (2+1) od 14-go lipca - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 05.02.2013 10:24

Madzia13 napisał(a):Witam!
Czy ja te mogę prosić o jakieś namiary na kwaterę na Riwierze Makarskiej
Wybieramy się tam na rodzinne wakacje (2+1) od 14-go lipca - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Hej! My również "startujemy" 14-go lipca, po raz trzeci, tym razem chcemy właśnie jechać w okol. Makarskiej, jeżeli masz jakiś namiar, napisz proszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdr.
bulczas
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bulczas » 05.02.2013 17:00

dave.pl napisał(a):Witam!
Czy mógłbym prosić o namiary na kwaterę w Podgora.
Wybieramy się tam na rodzinne wakacje (2+2) od 22-go lipca.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuję 8)


Witam,
ja również zamierzam pojechać do tej miejscowości. Poszukuję czegoś dla 3 rodzin [2+2(11,13);2+2(0,8);2]
na miejscu 18.08-31.08

Jakby coś ktoś miał to chętnie na priv przyjme...

Pozdrawiam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.02.2013 19:12

Witam,

szukałam kwatery 2+1 i 2+0,5 i w bardzo konkretnym terminie, więc pomóc nie bardzo mogę... inne terminy mnie po prostu nie interesowały i moje "wytyczne" pisałam w emilu do właścicieli
....cóż polecam wysyłanie email (wysłałam ok. 200, zmieniając miejscowości od wytypowanego na początku Bratusa, dopiero 4 miejcowość to Podgora :D ), aż znalazłam oferty właściwe, co do ceny, miejscowości, lokalizacji oraz wielkości i wyposażenia apartamentu i po kontakcie ze współtowarzyszami wybraliśmy naszą tegoroczną miejscówkę.

Namiary brałam ze stron zawierających kontakty bezpośrednio do właścicieli. Na forum jest bardzo długa i pomocna lista linków.
Inny sposób podany przez forumową Kasię (bardzo skuteczny) to wpisać w wujka goo.... nazwę miejscowości+tz

Powodzenia i cierpliwości, w moim terminie było bardzo dużo zajętych kwater, co mnie mocno zaskoczyło, gdyż 2012 roku szukałam dopiero w marcu, a wcześniej nawet dopiero w kwietniu i zawsze znalazłam miejscówkę :D
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 08.02.2013 10:23

Miken77 napisał(a):piekara114 jeśli interesują Cię Drasnice w pierwszej linii brzegowej z balkonem na morze, sprawdzona przeze mnie kwatera w 2012 r. za 50euro (2+1), to wyślę Ci namiary

poproszę o namiary

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dzięki
wyso
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyso » 08.02.2013 13:00

Miken77 napisał(a):piekara114 jeśli interesują Cię Drasnice w pierwszej linii brzegowej z balkonem na morze, sprawdzona przeze mnie kwatera w 2012 r. za 50euro (2+1), to wyślę Ci namiary


to jako że również poszukuje namiarów też bym poprosił adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
janusz s
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 22.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz s » 09.02.2013 20:36

Miken77 wybieram sie w czerwcu i jestem zainteresowany kwatera w Drasnice.Bardzo prosze o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl/ z podziekowaniem janusz s.
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 11.02.2013 14:04

nie wiem ale odnoszę wrażenie że moje posty są niewidzialne
dwa razy prosiłem o namiary i bez odzewu
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 13.02.2013 18:43

ati7 napisał(a):nie wiem ale odnoszę wrażenie że moje posty są niewidzialne
dwa razy prosiłem o namiary i bez odzewu

Ja Tobie powiem jak to czasem od drugiej strony wygląda. Dwa razy (ostatnio, bo i wcześniej też...) wysłałem komuś namiary, szczegółowy opis miejsca uwzględniający plusy i minusy, zdjęcia i zwykłe dziękuję w odpowiedzi nie wróciło. Nie zależy mi na wielkich podziękowaniach, bo nie ma szczególnie za co, choć sporo czasu przy pisaniu takiego e-maila się traci, ale takie "dziękuję" jest przynajmniej informacją, że e-mail doszedł.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Riwiera Makarska 2013 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone