Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Podgora

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Apartments Boric-Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 21.07.2016 15:22

rsoltan napisał(a):A jak tam w Podgori dużo turystów? Dziś w nocy mam zamiar wyjechać właśnie tam w ciemno i zastanawiam się czy uda mi się coś ciekawego wynająć :)


Turystów dużo mniej niż w tamtym roku :-) naganiacze z apartamentami stoją na wjeździe do miasteczka, tylko tam lokalizacja kiepska. W centrum jest trochę ofert, zresztą rano nawet obok nas (okolice kościoła ) wystawili kartkę, że są wolne pokoje :-) jeśli przyjedziecie rano, to myślę, że bez problemu coś dorwiecie :-)
zxc1234
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.01.2015
Re: Apartments Boric-Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) zxc1234 » 21.07.2016 15:26

figusek napisał(a):Ciężko zlokalizować to miejsce. Aktualnie jestem w Podgorze, jeśli chcesz, to mogę podejść w okolice Ujevića 33 i sprawdzić. Ale gwarancji, że je znajdę nie dam :-) :D


Naprawde mogłabyś ???? Planuje własnie zarezerwować ten apartament ale mam troche obawy ze względu na to że go nawet nie ma na mapie :( Adres to Biokovska 1 bliski ul. Tina Ujevića 33
Wiadomosc od właściciela:
Apartment Donata is not in Google maps because it is in the street Biokovska 1, and it is a street with stairs. If you have followed the link of the apartment you could find a link to the Instant Street View, but it takes you to the street Tina Ujevica.. to the closest point possible
rsoltan
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.07.2016
Re: Apartments Boric-Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) rsoltan » 21.07.2016 15:44

figusek napisał(a):
Turystów dużo mniej niż w tamtym roku :-) naganiacze z apartamentami stoją na wjeździe do miasteczka, tylko tam lokalizacja kiepska. W centrum jest trochę ofert, zresztą rano nawet obok nas (okolice kościoła ) wystawili kartkę, że są wolne pokoje :-) jeśli przyjedziecie rano, to myślę, że bez problemu coś dorwiecie :-)

Dzięki za odpowiedź. Żonę w pracy mi przytrzymują bo jakaś ważna narada inaczej byśmy już po woli startowali ;) Ale jak tak to będę pchał się w centrum bo do południa powinienem dojechać ;)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Apartments Boric-Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 21.07.2016 20:50

zxc1234 napisał(a):
figusek napisał(a):Ciężko zlokalizować to miejsce. Aktualnie jestem w Podgorze, jeśli chcesz, to mogę podejść w okolice Ujevića 33 i sprawdzić. Ale gwarancji, że je znajdę nie dam :-) :D


Naprawde mogłabyś ???? Planuje własnie zarezerwować ten apartament ale mam troche obawy ze względu na to że go nawet nie ma na mapie :( Adres to Biokovska 1 bliski ul. Tina Ujevića 33
Wiadomosc od właściciela:
Apartment Donata is not in Google maps because it is in the street Biokovska 1, and it is a street with stairs. If you have followed the link of the apartment you could find a link to the Instant Street View, but it takes you to the street Tina Ujevica.. to the closest point possible

Wyślij mi na PW swojego mejla :)
rsoltan napisał(a):
figusek napisał(a):
Turystów dużo mniej niż w tamtym roku :-) naganiacze z apartamentami stoją na wjeździe do miasteczka, tylko tam lokalizacja kiepska. W centrum jest trochę ofert, zresztą rano nawet obok nas (okolice kościoła ) wystawili kartkę, że są wolne pokoje :-) jeśli przyjedziecie rano, to myślę, że bez problemu coś dorwiecie :-)

Dzięki za odpowiedź. Żonę w pracy mi przytrzymują bo jakaś ważna narada inaczej byśmy już po woli startowali ;) Ale jak tak to będę pchał się w centrum bo do południa powinienem dojechać ;)

Znajdziecie coś na pewno :) właśnie wróciłam z Caklje i tam też jest sporo apartamentów (numery 17, 27, 49, 65 - te zapamiętałam; potem im dalej od centrum, tym więcej wolnych) :)
zxc1234
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zxc1234 » 21.07.2016 21:05

A moze ktos ma jakies opinie na temat ap Ante i Diana Vodanovic (Hvarska 7) ??
rsoltan
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rsoltan » 22.07.2016 18:22

I sukces. Przy samej plaży praktycznie udało się znalesc apartament. 55 euro za noc, czy a trochę drogo ale godzinę oglądałem i ciężko dla 2 osób było znalesc w podobnej cenie coś ładnego
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 22.07.2016 19:14

rsoltan napisał(a):I sukces. Przy samej plaży praktycznie udało się znalesc apartament. 55 euro za noc, czy a trochę drogo ale godzinę oglądałem i ciężko dla 2 osób było znalesc w podobnej cenie coś ładnego

A w jakim miejscu jesteście? :-) cena jak na Podgore za 2 osoby przy samej plaży jest jak najbardziej normalna :-) tym bardziej, jeśli macie fajne warunki :-)
rsoltan
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rsoltan » 24.07.2016 20:09

Ul. Ivana Gorana Kovacica blisko agencji turystycznej znaleźliśmy. Od 40 do 70 euro nam proponowali generalnie byle co. Więc stwierdziłem że jadę do samej wody i szukam coś przy morzu i się udało
Mani
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mani » 25.07.2016 20:35

Cześć,

to mój pierwszy post na forum chociaż w Chorwacji byłem już 3 razy :). Mam pytanie gdzie najlepiej szukać jakiś apartamentów w miejscowości Podgora? Są jakieś wolne? Planujemy wynająć coś od 01.08 - 07.08 i zastanawiamy się czy można śmiało jechać w ciemno? W poprzednich latach nie było problemu ze znalezieniem wolnych apartamentów w rozsądnych cenach około 50 euro za noc ale wtedy byliśmy w okolicach wyspy Murter, pod koniec sierpnia. Teraz planujemy znaleźć coś na rywierze Makarskiej od miejscowości Brea do Podgory. Możecie coś polecić i rozwiać obawy, że na miejscu nic nie znajdziemy?

Pozdrowienia ze słonecznej Gdyni
sopranowski
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 17.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopranowski » 27.07.2016 12:37

Cześć, ponawiam pytanie, czy ktoś może coś powiedzieć o kwaterach Niko Podgora Kastel 13 ?
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 28.07.2016 18:56

Ja polecam apartamenty na ul. Ujcevica 13 u Zorana Jakić. Dobra lokalizacja, Pokoje dobrze wyposażone, internet, przemili gospodarze - szczególnie starsza Pani. Byliśmy tam w 2015 o byliśmy zadowoleni.
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 29.07.2016 10:38

doris_ka napisał(a):Ja polecam apartamenty na ul. Ujcevica 13 u Zorana Jakić. Dobra lokalizacja, Pokoje dobrze wyposażone, internet, przemili gospodarze - szczególnie starsza Pani. Byliśmy tam w 2015 o byliśmy zadowoleni.


tylko dosc daleko od plaży - z wózkiem chyba kawał pod górke trzeba iść ? z magistrali hałas nie przeszkadzał ?
Akc3nt
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 10.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akc3nt » 22.08.2016 13:57

sopranowski napisał(a):Cześć, ponawiam pytanie, czy ktoś może coś powiedzieć o kwaterach Niko Podgora Kastel 13 ?


Witaj,
Polecam jak najbardziej, nocowałem u Josipa na Kastel 13. Josip i Andzelko (apartamenty Andzelka nawyzają sie Niko) to bracia, dzielą miedzy sobą jeden budynek. Uprzejmi i pomocni, rozmawiają po ang, ale znają podstawowe zwroty po polsku :D
Apartamenty czyste, schludne, niczego nam nie brakowało. Do plaży bardzo blisko, schodami w dół i wychodzisz obok hotelu Primordia. Ceny przystępne
sopranowski
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 17.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopranowski » 23.08.2016 13:55

Dzięki za informację. Już myślałem że nikt nie odpisze. Za 11 godzin wyruszamy z kujawsko - pomorskiego do Podgory , apartament Niko. Pozdrawiam
sopranowski
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 17.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopranowski » 03.09.2016 07:42

Potwierdzam wpisy poprzedników. Kwatery czyściutkie, wszystko bez zarzutu. Może nie mam porównania z innymi kwaterami, ale tu jest , a w zasadzie było/ bo jutro raniutko wyjeżdżamy / wszytko jak należy i z pełną świadomością tą kwaterę możemy polecić. Z Niko rozmawiamy po polsku i spokojnie się dogadujemy. Podgora Kastel 13. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Podgora - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone