Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 15.02.2011 11:55

Ano nie :D Jakby co to namiar GG mam pod awatarkiem. W jakim składzie jedziecie i co pijecie :lol: :wink:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 16.02.2011 20:44

A ja dziękuję za namiary i za zachętę, udało nam się zarezerwować domek w Bosanie ;-)
agako
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agako » 18.02.2011 19:05

Witam,
ja też wybieram się w tym roku do Metajny tzn. chciałabym bardzo ale mam kłopot ze znalezieniem tam lokum w przyzwoitej cenie i stąd moja prośba do Rysia, może mógłbyś podrzucić gdzie znalazłeś swoje?
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 04.08.2011 15:56

armar napisał(a):Wspomniana wyżej agencja ma bardzo fajnie zrobiona stronkę i niezłe domki w ofercie ale niestety bardzo się ceni.... :?

Domek który chce tu opisać w stosunku do wspomnianych Vilca czy Koseka ma tę przewagę że ma własną prywatną plażę , żeby do niej dojść trzeba przejść przez prywatny teren !

Drugi plus to dużo miejsca wkoło domu ! Piękne roślinki , czysto i przyjemnie .

Trzeci plus - w odległości ok 200-300m znajduje się cicha knajpka z rewelacyjnymi kalmarami w cenie o połowę mniejszej niż w normalnej restauracji ( 35kN w Pagu ok. 70kN ) .

A dalej już się ciągną tego typu zatoczki - jednak w sezonie zawsze jest tam trochę plażowiczów przyjeżdżających z Pag-u Mandre czy Nowaliji bo w Dubrawie to w zasadzie tylko z miejscowych domów :D


poproszę o namiary

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 11.06.2013 21:15

Odświeżam wątek, czy ktoś w tym roku wybiera się do Bosany, do Katicy (domek powyżej) , my wybieramy się w lipcu już trzeci raz ;-)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.06.2013 21:54

My będziemy w sierpniu, ale po drugiej stronie czyli w Metajnie :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.06.2013 22:03

Bardzo dziekuje za odpowiedź na moje PW i mail.

:roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.06.2013 17:57

Persa napisał(a):Odświeżam wątek, czy ktoś w tym roku wybiera się do Bosany, do Katicy (domek powyżej) , my wybieramy się w lipcu już trzeci raz ;-)


My będziemy troszkę dalej w Sv. Marko u Marko 17-24.07. :D
Jeśli jedziecie w podobnym terminie, może się spotkamy przypadkiem w Bosanie w knajpie u rybaka :wink:
ROBROY1
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 22.07.2006
Sprawdzone kwatery na wyspie PAG, miasto PAG??

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROBROY1 » 17.01.2014 10:22

Zwracam się z prośbą o info na sprawdzone kwatery/apartamenty z kawałkiem zielonego (mam na myśli "ogródka" lub wydzielonej części gdzie dzieciaki mogą się bawić) i miejsca do grilowania. Lokalizacja miasto Pag raczej strona zachodnia gdzie spokojniej. Ilość osób 2-3 dorosłe i 2 dzieci (3 i 5 lat). Z góry dzięki.
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 30.05.2014 21:27

wyciągam bo znajoma szuka namiarów na sprawdzone apartamenty w Metajnie:).
Oczywiście wątki sprawdzone, zapytania powysyłane ale albo zajęte albo nie odpisują...

Może ktoś ma jeszcze jakiś fajny apartament do polecenia w Metajnie ( opcja 2+2):)

Będę wdzięczna:)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.05.2014 21:35

Troszkę juź późno na rezewrację w necie. :?
Poza tym, oni nie wszyscy tam, że tak powiem są na bieżąco z pocztą...przynajmniej w Metajnie.

W jakim terminie to potrzebują?
baban
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) baban » 30.05.2014 21:51

Rezerwacje najlepiej robić z dużym wyprzedzeniem.
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 30.05.2014 22:24

to wiemy ale pomysł wyszedł teraz więc szukamy teraz:)

termin 07-14 lipiec
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 12.07.2014 22:23

Domek u Katicy w Bosanie jest wolny od 2 sierpnia tzn duzy apartament, w atrakcyjnej cenie last minut ;-)
widze własnie promocje u niej na stronie na facebooku, jeśli ktoś jest zainteresowany to ja Wam polecam, byliśmy tam już 3 razy
Kasianowa2
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasianowa2 » 07.10.2014 13:12

Rysiu..... poproszę o namiary na twoją kwaterę w Metajnie.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam, to Wy mnie przekonaliście do Pagu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone