Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Nada i Jakirusa w Breli - prośba o opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 17.05.2012 16:10

_chudy_ napisał(a):
krispinus napisał(a):Oczywiście ten wybór byłby najlepszy.

Jeśli chodzi o cenę to ,biorąc pod uwagę lokalizację, pewnie trzeba się liczyć z wydatkiem około 45-50 E.

Szczerze mówiąc i tak mało prawdopodobne, żeby był jakiś apartament wolny.
Pierwsza linia brzegowa w Breli sprzedaje się w poprzednim roku.Zazwyczaj.


Mylisz się - pytam bo miejsca (na czerwiec) są wolne.


Napisałem "zazwyczaj".

Pytałeś o cenę?
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 17.05.2012 16:21

r00x napisał(a):
_chudy_ napisał(a):Dzięki wielkie za opinie. Jedziemy bez wózka, za to z nosidłem a że po górach trochę chodzimy myślę że i tej skarpie dalibyśmy radę icon_wink.gif No ale w sumie potwierdzacie nasze obawy choć ten ogród trochę kusi... Mamy jeszcze trzecią opcję "wszystko mającą", nad morzem ale bliżej centrum Breli musimy się tylko zastanowić czy w naszym zasięgu cenowym:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pomijając cenę - które miejsce byłoby waszym zdaniem lepsze na wczasy z małym dzieckiem?

Pozdrawiam.


Ja mam zarezerwowane w Rade dwa apartamenty 2+1 od 25.06 do 04.07. W tamtym roku mieszkałem w Stomaricy 200 m od plaży i było sporo dreptania. Rade to dobry wybór :)

Ja mam zarezerwowane w Rade dwa apartamenty 2+1 od 25.06
Jaka cena :?:
_chudy_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 17.05.2012 17:07

krispinus napisał(a):
_chudy_ napisał(a):
krispinus napisał(a):Oczywiście ten wybór byłby najlepszy.

Jeśli chodzi o cenę to ,biorąc pod uwagę lokalizację, pewnie trzeba się liczyć z wydatkiem około 45-50 E.

Szczerze mówiąc i tak mało prawdopodobne, żeby był jakiś apartament wolny.
Pierwsza linia brzegowa w Breli sprzedaje się w poprzednim roku.Zazwyczaj.


Mylisz się - pytam bo miejsca (na czerwiec) są wolne.


Napisałem "zazwyczaj".

Pytałeś o cenę?


Tak, ze wszystkimi właścicielami jestem w kontakcie, nie pytałbym na forum o niedostępne apartamenty. Konkretnych cen podanych w prywatnej korespondencji wolałbym otwarcie nie podawać ale jeśli Ciebie lub kogokolwiek innego ciekawią odpowiem mailem (w moim profilu jest dostępny).
_chudy_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 18.05.2012 07:01

Witam,

ostatecznie wybraliśmy Nada ze względu na nieco większy rozmiar apartamentu i większe możliwości zagospodarowania małego na miejscu bo przecież cały dzień na plaży siedzieć nie będziemy zwłaszcza że to czerwiec i mamy świadomość że temperatura wody jest taka sobie (Bałtyk w szczycie sezonu ;-)). Poza tym z dwulatkiem jakoś wolimy mieszkać na parterze... A schodków się nie boimy :D

Zapraszam do kontaktu osoby, które jadą do Breli w podobnym terminie (9-23 czerwca) z małym dzieckiem/dziećmi w podobnym wieku (2-3 lata) - nasz mały jest bardzo towarzyski ;-)

Jako że przy okazji rozglądania się za apartamentami udało nam się zebrać parę generalnych informacji (pewnie mało odkrywczych) wrzucam je poniżej:

- wolnych w tym terminie apartamentów 2+1 jest bardzo dużo, na pewno też można było jechać w ciemno ale nam po jeździe nocnej nie uśmiecha się bieganie z małym dzieckiem po całej Breli
- ceny (ofertowe) 25-50E w zależności od rozmiarów apartamentu, położenia i ambicji właściciela
- można się oczywiście targować ale tu też skrajności - albo ktoś nie chce spuścić nic albo np. nie pytany proponuje nagle 10E mniej...

Pozdrowienia.
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 18.05.2012 12:55

kamil1929 napisał(a):Jaka cena ?


55 euro za apartament/doba
mkcine
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkcine » 22.05.2015 23:57

Odgrzewam temat, czy ktoś miał doczynienia z apartamentem Jakirusa (właściciel Matko Ursić)? Nigdzie nie mogę doszukać się opinii i zastanawiam się wszystko będzie w porządku...
german73
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) german73 » 01.06.2015 22:40

Także przyłączam się do prośby o jakieś informacje lub jakieś fotki domu Jakirusa :-)
jazzy
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jazzy » 27.02.2016 21:55

Pewnie już nie aktualne to pytanie. Jeśli ktoś szuka informacji o tym apartamencie służę pomocą.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Nada i Jakirusa w Breli - prośba o opinie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone