Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartamenty na Pag-u

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 11.03.2018 22:40

Witam!Jezeli ktos poszukuje jeszcze miejscowki na Pagu, to moja sasiadka w Starej Novalji ma jeszcze wolne terminy latem.Ceny niskie(za mieszkanie na 6 osob 95€,za 4-osobowe-65€Foty i konkrety tutaj-

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 09.06.2018 16:25

Witam
Szukam apartamentu od 21.07 do 28.01 .2018 na wyspie Pag. Warunek klima, plaże żwirowe bo mam małe dzieci i żeby nie było pod górkę.
Może coś polecicie w która miejscowość się wybrać aby były ładne plaże dla dzieci i nie było stromo?

Podziękował z góry.
mauaen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 23.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mauaen » 26.06.2018 07:46

Hello Cromaniacy!!

Poszukuje kwatery na Pag, w miejscowości Pag dla dwóch osób dorosłych + dziecko 6 letnie, w terminie 9.07-27.07 (interesuje nas 10-14 noclegów), może ktoś ma jakiś namiar na kwaterkę nie daleko morza?
Jesli ktoś ma jakieś namiary prosze o przesłanie na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
jac1968
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jac1968 » 30.06.2018 16:23

Wolny dom na Pagu cały LIPIEC,a potem od 12 SIERPNIA.Kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
b_stepien
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) b_stepien » 22.07.2018 13:09

Dzień dobry :) Szukam apartamentu dla 2+1 (12 lat) w terminie 11.08 do 17.08.
konstruktor2
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 06.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) konstruktor2 » 02.02.2019 12:43

Witam wszystkich serdecznie.
W drugiej połowie czerwca wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji.
2+2 córki (11 i 13 lat)
Planujemy wyspę PAG
Poszukujemy niedrogiego sprawdzonego apartamentu.
Nie jesteśmy wymagający.
proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 05.02.2019 11:24

Poszło na maila.
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 14.03.2019 19:40

Witam. Po roku przerwy ponownie ruszamy do Chorwacji. W tym roku mamy zamiar z rodzinką 2+2 pojechać na PAG. Może ktoś coś sprawdzonego podrzucić. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 26.03.2019 20:32

Od 15 maja do 2 lipca jest jeszcze wolny duży apartament (4+1) w Bosanie po fajnych pieniądzach. Można pytać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
konstruktor2
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 06.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) konstruktor2 » 27.03.2019 10:25

Dzięki serdeczne. Zaraz siadam i pisze :smo:
A znasz może nazwę apartamentu? Co by trochę wcześniej obejżeć. :papa:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 27.03.2019 14:19

konstruktor2 napisał(a):A znasz może nazwę apartamentu?


Pytaj na e-mail, chętnie bym podał ale tu nie wolno reklamować. Dodam, że ja spędzę cały rok w drugiej połowie tego domu, więc może będziemy pić rakiję :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107663
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2019 15:08

namo napisał(a):
konstruktor2 napisał(a):A znasz może nazwę apartamentu?


Pytaj na e-mail, chętnie bym podał ale tu nie wolno reklamować. Dodam, że ja spędzę cały rok w drugiej połowie tego domu, więc może będziemy pić rakiję :-)

Reklamować nie mogą właściciele kwater.
Ty możesz polecać, np. w Banku Kwater >>> bank-kwater-f39.html
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 31.03.2019 19:44

konstruktor2 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie.
W drugiej połowie czerwca wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji.
2+2 córki (11 i 13 lat)
Planujemy wyspę PAG
Poszukujemy niedrogiego sprawdzonego apartamentu.
Nie jesteśmy wymagający.
proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Na Pagu byłem 2 razy. Pierwszy raz to było Kustici a za drugim Caska.
Co do Caski to idealne miejsce na spokojne wakacje blisko pięknej plaży zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Apartamenty raczej dla ludzi chcących wypocząć - imprezowych ludzi raczej gospodarze nie tolerują.

Co do Kustici to apartament z widokiem na zatokę, piękny taras ale w nocy po wodzie niesie się muzyka z Zrce. Apartamenty Zdravko Valentin Cindric. Blisko pyszna piekarenka, jest (był) sklep.
Generalnie oba noclegi są blisko siebie. Wg mnie są warte uwagi a sam Pag mimo iż w tym roku po raz 3 jedziemy do Tucepi jest magiczny i na pewno (w przyszłym roku?:)) wrócimy.
rafcioo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 02.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafcioo » 06.06.2019 21:36

sviva napisał(a):Co do Kustici to apartament z widokiem na zatokę, piękny taras ale w nocy po wodzie niesie się muzyka z Zrce


I ten imprezowy statek :) My dwa lata temu byliśmy w Zubovici :)
plati
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) plati » 12.06.2019 23:59

witam wszystkich wiem ze troche pozno ale kontuzja pozbawila mnie szerokich planów. juz teraz wiem ze moge wiec poszukuje cos dla 2 os doroslych i malego 2latka dla niego łóżeczko wezmiemy. chodzi mi o cos z polecenia blisko plazy raczej nie przy dyskotece. nie musi byc luxor z wymagan klima lazienka i czysto zdjec w srodku robil nie bede. od 6-lipca do 20lipca (podaje wiekszy przedzial zeby bylo latwiej cos zaproponowac. interesuje nas max 12-14 dni ale jak bedzie 8 czy 10 to tez nie bedziemy plakac. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
apartamenty na Pag-u - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone