Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Mladen - Sućuraj - Hvar - Był ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grundfos
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.01.2011
Apartamenty Mladen - Sućuraj - Hvar - Był ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 17.01.2011 14:51

Witam! W tym roku zamierzam jechać do chorwacji po raz pierwszy. Mam do was pytanie : Czy był ktoś może na sucuraju? Albo konkretnie w tych apartamentach? Bo nie chce jechać w ciemno , chciałbym się upewnić ,że na pewno są takie warunki i ,że taki budynek stoi :P.
Proszę o szybką odpowiedź

Tutaj Link:zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

P.s Dodam ,że jadę z 3 osobami, czyli chodzi mi o apartament a2+2
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 17.01.2011 15:26

Tez się zastanawiałam bo dostaliśmy bardzo cenowo korzystną ofertę z tej miejscowości apartamani ida ale w końcu zarezerwowałam kwatery w Slatine koło Trogiru. Naczytałam się na forum i dlatego zmiana planów.
grundfos
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 17.01.2011 15:38

Dzięki za odpowiedzi.
Nie chce śmiecić na forum więc się tutaj spytam.
Mam jeszcze 3 oferty. Z Senj i ze Śv. Juraju oraz Z Lokvy Rogoznicy . Wiem ,że obie te miejscowości (Senj,Sv.Juraj) są bardzo blisko siebie a Lokva Rogoznica dalej,ale które byście bardziej polecili na pierwsze wakacje w chorwacji?

P.s tu macie linki do tych 3 apartamentów :

Lokva zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Senj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sv.Juraj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
grundfos
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 17.01.2011 17:27

an121 napisał(a):Sucuraj sobie odpuść to miasto z przystanią promową - tam się dopływ i jedzie dalej - na wypoczynek szukaj miejscowości od Jelsy, aż po samą stolicę Hvar - Sucuraj stanowczo odradzam. :D



Sory za post pod postem ,ale nie miałem jak tego zrobić :)

Ok nie polecasz sucuraju ale dlaczego? Wyjaśniłeś mi tylko ,że jest tam przystań promowa - to wiem , wiem tez ze platna, ale mógłbyś rozszerzyć nieco bardziej swoją opinię? Bo przystań promowa mnie nie zniechęca
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.01.2011 07:24

Co do Sucuraja - piszesz że to wasz pierwszy pobyt w Chorwacji. Planujecie lezeć tylko plackiem na plaży czy coś pozwiedziać? Jeśli pozwiedzać na Hvarze to Sucuraj nie jest dobrym punktem wypadowym. Na drugi koniec wyspy gdzie sa własnie 4 miasteczka do zwiedzania, do tgo piękna widokowo stara droga Stari Grad-Hvar, czy na wpół opuszczone wioski macie w jedną stronę około 1,5h raczej wąską drogą. W przypadku chęci do zwiedzania wyspy bardzo męczące i na starcie za każdym razem traci się 3 godziny na podróżowanie samochodem.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 18.01.2011 11:27

Może na początek nie wyspa a ląd?
Może urzekająca i łatwiej dostępna riwiera Makarska począwszy od urokliwej małej miejscowości Marusici tu link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link po przez Pisak stromizna extremalnie urzekająca jeden z doskonalszych apartamentów położonych nad samą wodą i z własną plażą tu link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Brela jedna z piękniejszych miejscowości na tym wybrzeżu rozciągnięta tu jest w czym wybierać super promenada nadmorska co ważne !!! Co 100m prysznice, dziesiątki plaż i zatoczek bajkowa kraina pod wodą jeśli nurkujecie. Tu link do paru fotek zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a tu link do ich strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link dlaje na południe Baska Voda zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Makarska itd itd wszystko masz w necie
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 18.01.2011 12:49

grundfos napisał(a):
an121 napisał(a):Sucuraj sobie odpuść to miasto z przystanią promową - tam się dopływ i jedzie dalej - na wypoczynek szukaj miejscowości od Jelsy, aż po samą stolicę Hvar - Sucuraj stanowczo odradzam. :D



Sory za post pod postem ,ale nie miałem jak tego zrobić :)

Ok nie polecasz sucuraju ale dlaczego? Wyjaśniłeś mi tylko ,że jest tam przystań promowa - to wiem , wiem tez ze platna, ale mógłbyś rozszerzyć nieco bardziej swoją opinię? Bo przystań promowa mnie nie zniechęca

poleć do Krakowa i zamieszkaj w Balicach :lol:
grundfos
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 18.01.2011 13:01

Dzięki wszystkim za odpowiedzi , muszę się poważnie zastanowić co wybrać.
Co do postu CinnamonGirl , oczywiście trochę leżenia na plaży jak to każdy ale też zwiedzanie - to są 2 rzeczy które lubię robić najbardziej.
Mam do was ostatnie pytanie ile kosztuje prom na wyspę Hhvar bo nigdzie nie mogę znaleźć ?, jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.01.2011 13:24

grundfos napisał(a):Dzięki wszystkim za odpowiedzi , muszę się poważnie zastanowić co wybrać.
Co do postu CinnamonGirl , oczywiście trochę leżenia na plaży jak to każdy ale też zwiedzanie - to są 2 rzeczy które lubię robić najbardziej.
Mam do was ostatnie pytanie ile kosztuje prom na wyspę Hhvar bo nigdzie nie mogę znaleźć ?, jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi :)


Najłatwiej poszukać na stronie przewoźnika...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
P.S. Aktualnie na stronie ceny zimowe.. letnie są wyższe o jakieś 20%.
Aby uprzedzić kolejne pytanie... W cenę przeprawy auta nie jest wliczony kierowca. Zatem bilety kupujemy dla pojazdu i każdej osoby ( każdego pasażera oraz kierowcy).
Pozdrawiam
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.01.2011 14:32

grundfos napisał(a):Dzięki wszystkim za odpowiedzi , muszę się poważnie zastanowić co wybrać.
Co do postu CinnamonGirl , oczywiście trochę leżenia na plaży jak to każdy ale też zwiedzanie - to są 2 rzeczy które lubię robić najbardziej.


No to tym bardziej Susuraj to chybione miejsce jeśli lubicie zwiedzać.
Oczywiscie można raz pojechać na drugi koniec wyspy i każde miasteczko przebiec w godzinę. Ale czy to jest zwiedzanie czy tylko odhaczenie pozycji?
A gdyby chcieć przeznaczyć:
1- wyjazd na Jelsę i Vrboskę
2- wyjazd na Stari Grad
3- wyjazd - na przejazd starą drogą do miasta Hvar i zwiedzanie tego pięknego miasta
4- dzien na pospacerowanie po wiosce Pitve i zwiedzanie części wyspy za tunelem
5- aby zdobyć szczy sw Nikola
to kazda taka jazda tą trasą łaczącą Sucuraj z drugą stronę wyspy (a droga przez niektórych szczególnie tych mieszkajacych na codzień na nizinach uznawana za trudną i podnoszącą adrenalinę) będzie wg mnie męczaca i stratą każdego z tych dni 3 godzin na jej pokonanie. Może was zniechęcic do poznania wyspy.
krzzag
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzzag » 19.01.2011 22:08

W 2009r. mieszkałem w tym apartamencie na piętrze - mieliśmy ze znajomymi dwa apartamenty (A2+2 i A4). Warunki naprawdę super, cena też niezła. Rok później tez byliśmy w Sucuraj ale mieszkaliśmy w domu na 10 osób (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link). My byliśmy z małymi dziećmi i siedzieliśmy na miejscu, w miasteczku cisza spokój , ożywa na chwilę jak przypływa prom. Nam się bardzo podobało. Wszystko zależy czego oczekujecie od tego miejsca.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.01.2011 22:21

byłem w Sucuraju, spędziłem tam 4albo 5 dni, o jakieś 4 za długo..apartament miałem bardzo ładny i w atrakcyjnej cenie,,,,jakbyś się upierał to mogę poszukać w adresach, ale mam nadzieję, że się nie będziesz upierać:) samo miasteczko nie ma do zaoferowania nic co nie dałoby się zobaczyć w 3 godziny, cywilizacja i lepsza droga zaczyna się od Jelsy na zachód. a z Sucuraja do Jelsy same wąskie serpentyny, częściowo bez barierek:) ja byłem we wrześniu, był luz, ale jak ktoś mi mówi, że w sezonie na tej drodze mijają się kampery albo autobusy to im szczerze współczuję, trzeba mieć nerwy ze stali. Zachodnia część wyspy ciekawa i piękna, ale na Waszym miejscu na pierwszy raz wybrałbym coś na lądzie. Sucuraj pewnie wpadł Wam w oko ze względu na cenę noclegu...
agiza
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 11.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agiza » 20.01.2011 00:05

Polecam Jelsa na Hvarze, apartamenty Ivo Marić. Bardzo fajne małżenstwo, posiadaja w centrum pizzerie i czasami nie liczą nic dla swoich gości. Na powitanie czekało na nas wino w apartamencie...bardzo polecam. Bylismy z dzieciakami i było bardzo przyjemnie. Do plazy 5 minut spacerkiem , do centrum 15-20 minut spacerkiem.

W tym roku wybieramy sie do środkowej dlamacji, Primosten, moze Brela... może ktos polecić?? można wózkiem dojechac do plazy? chodzi o to żeby nie było schodów i innych przeszkód;-)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 20.01.2011 07:30

Co do Primostenu/Breli - Primosten jak najbardziej dostępny dla wózków - pod obie duże plaże (miejską i na płw Raduca) dojedziesz wózkiem. Na tej którą polecam - na półwyspie Raduca- są tez obszary zacienione przez drzewa.
Co do Breli to wybierajac sie tam znajdz apartament jak najblizej morza. Połozona jest na nazwijmy to stoku i poruszanie sie wózkiem po stromych uliczkach moze być męczące (100m moze czasami wykończyć - taki obrazek widziąłm jak młoda mama obładowana plażowym ekwipunkiem pchała ostatkami sił pod stromą uliczkę wózek z dzieckiem).
agiza
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 11.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agiza » 20.01.2011 20:01

OOO dzieki za pomoc (widze ze tez z BB:-). Masz może jakieś sprawdzone lokum w Primosten???
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Mladen - Sućuraj - Hvar - Był ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone