Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Ivanac Brela Put Luke

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012
Apartamenty Ivanac Brela Put Luke

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 03.02.2012 21:10

Witam;) Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z szanownych forumowiczów korzystał z tych apartamentów??Jeżeli tak, to jakie wrażenia?jaka plaża?może ktoś wypoczywał w tych okolicach...prosze o informacje...
podaje linka zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 03.02.2012 21:53

Wiem właściwie wszystko jeśli chodzi o okolicę przebywałem pod nr 20.
Co cie interesuje po za tym co już napisałem tu forum/viewtopic.php?t=29201
Na ostatnim zdjęciu z linku który dałeś widać wyraźnie wieże kościółka o którym wspominam w swoim opisie jak dojechać. Oni piszą że 150m od morza od razu wyjaśniam widać przy domu wąska drogę którą będziesz musiał iść do plaży zapewniam Cię że na pewno nie jest to 150 m nawet licząc w poziomie to jest około 200m do plaży znacznie dalej, ale nie przerażaj się taka jest Brela za to piękna :D Dalej to znaczy że musisz sie poruszać drogą lub jakąś ścieżką a ona będzie się wiła. Na dowód tego zdjęcie w moim temacie mówi samo za siebie ja ze swojego apartamentu widziałem plażę ty tylko wodę. Jedyny plus masz bliżej do sklepu niż ja miałem ale za to wyżej licząc od plaży. Co do plaż cały asortyment jedna koło drugiej oddzielone mniejszymi większymi skałkami o różnym podłożu.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 03.02.2012 23:02

Ok ciekawiło mnie gdzie ten budynek się znajduje i już wiem :D
Mam nagrany film z powrotu z Omisia i córka nagrywała naszą wijącą się drogę do apartamentu znam dokładnie lokalizację i wiem który to dom na mapie google ale nie wiem ja Tobie to przekazać. W temacie tym który dałem wcześniej jest tam fragment o ciasnym zakręcie ze skałką to dokładnie w tym miejscu jest. Jedyne co mogę na te chwilę to te foto
Na czerwono Twój apartament niestety za drzewami
Na fioletowo ślepa uliczka czy jest z niej dalej dojście do morza raczej nie ale głowy nie położę.
Na żółto Twoja ewentualna droga do plaży
<script src='http://img21.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr3004.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>
kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 04.02.2012 08:57

Dziękuje ''consett0805'' za dokładny opis tego miejsca i okolic,bardzo pomoglo mi to w podjeciu decyzji:) raczej będe szukał czegoś bliżej centrum Breli,tym bardziej że pierwszy raz sie wybieram z rodzinką do Chorwacji,może posiadasz jakiś sprawdzony namiar bliżej centrum Breli? to prosze o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub gg 8856781 Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuje P.s. Dla zainteresowanych tym apartamentem i miejscem to pani woła 60E za dobe w sierpniu...
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 04.02.2012 09:13

proponuje poszukać tutaj


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
(polecam apartament Nede)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 04.02.2012 11:55

kuzii napisał(a):Dziękuje ''consett0805'' za dokładny opis tego miejsca i okolic,bardzo pomoglo mi to w podjeciu decyzji:) raczej będe szukał czegoś bliżej centrum Breli,tym bardziej że pierwszy raz sie wybieram z rodzinką do Chorwacji,może posiadasz jakiś sprawdzony namiar bliżej centrum Breli? to prosze o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub gg 8856781 Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuje P.s. Dla zainteresowanych tym apartamentem i miejscem to pani woła 60E za dobe w sierpniu...

Bliżej centrum nie oznacza lepiej bo niby co ma być lepszego? Podejrzewam że wielu mi przyzna rację, co najwyżej drożej ciaśniej i gwarniej i podobnie stromo. Cena którą wołają muszę powiedzieć że jest bardzo dobra, fakt wysoko ale nie wiem czy wiesz można zjechać autem do samego dołu a tam jest parking w cieniu - zbawiennym cieniu płatny ale bez szaleństw a i między czasie może jakiś skrót do plaż znajdziesz. Miejsce piękne super plaże i dla Was i dzieci. Zrób jak uważasz
kakusia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 05.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakusia » 04.02.2012 23:18

"Na fioletowo ślepa uliczka czy jest z niej dalej dojście do morza raczej nie ale głowy nie położę. "
Tą zaznaczoną na fioletowo uliczką jest dojście na samą plażę, jakieś 170 schodków. Może komuś się ta informacja przyda :) pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 04.02.2012 23:26

Bliżej centrum jeszcze Ok, ale nie centrum. Podraće , Ścit jak najbardziej. Słuchaj Consett'a bo mądrze prawi.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 05.02.2012 01:13

kakusia napisał(a):"Na fioletowo ślepa uliczka czy jest z niej dalej dojście do morza raczej nie ale głowy nie położę. "
Tą zaznaczoną na fioletowo uliczką jest dojście na samą plażę, jakieś 170 schodków. Może komuś się ta informacja przyda :) pozdrawiam


Faktycznie jak się teraz przyjrzeć zdjęciu na zbliżeniu są schody (zaznaczone na żółto) Nie zwracałem uwagi na nie przekonany że to tylko do tego apartamentu, zresztą nie było mi zupełnie po drodze do mojego? :)
Czyli nie tak strasznie są ławeczki można spocząć. No nic mi okolica, plaże, klimat, woda kryształek, odpowiadało w 100% i wysokością się nie przejmowałem.
Super jest ta plaża przy tej większej skałce.
A ty gdzie bazowałeś?

<script src='http://img864.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr2012.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>
kakusia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 05.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakusia » 05.02.2012 12:50

Ja bazowałam w tym domku po prawej- na Twoim zdjęciu załapał się we "fioletowej pętli". Nam też miejsce bardzo się podobało, plażowaliśmy na tej samej plaży co wy ( zaglądnęłam do Twojej relacji :) ).Dla dzieci i dla nas to był raj. Zupełnie nie przeszkadzała nam duża odległość do centrum. Pozdrawiam :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 05.02.2012 15:41

:D
Betinka73
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.04.2014
Apartamenty Nada Raos Brela ul. Put Luke 9

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betinka73 » 21.05.2014 09:55

Czy ktoś tam był i może napisać parę słów o miejscu i apartamentach? :?:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Ivanac Brela Put Luke
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone