Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty IRMING na wyspe Hvar / Sveta Nedjelja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartolomeo30
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.05.2006
Apartamenty IRMING na wyspe Hvar / Sveta Nedjelja

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartolomeo30 » 29.06.2009 09:15

Był ktoś może w domku IRMING na Hvarze? W miejscowości Sveta Nedjelja.
Bardzo proszę o opinie osób które tam były. Jadę z zoną i dzieckiem, chciałem mieć pewność że to dobry wybór.

z góry dziękuje za wszelkie informacje
pozdarwiam
jkowal
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jkowal » 29.06.2009 17:46

Nie znajdziesz lepszego miejsca na poludniowej stronie Hvaru zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bartolomeo30
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartolomeo30 » 29.06.2009 18:01

Dziękuje, czyli wybrałem dobrze. Ciesze się. A przepraszam ale mógłbym się czegoś więcej dowiedzieć. widzę że Pan/Pani faktycznie zachwala na tutejszym forum to miejsce.

Prośba o kilka szczegółów - nigdzie nie ma żadnych wypowedzi odnośnie tego miejsca.

Czy faktycznie najbliższa plaża aby się z dzieckiem małym wykąpać to jest Exotic Beach - ok. 400m od domu. Ponoć jest tam często bardzo tłocznie. Ta plaża przy budy nku chyba jest etonowa i nie ma zejścia łagodnego?

i Jeszcze pytanko odnosnie cen wyżywienia w tamtejszych 2 restauracjach. Ile trzeba liczyc na odobę dorosłą za obiad (gospodarz wyczytałem że chce 20 EUR - to b. drogo)

I jak z zakupami - aby coś kupic na sniadanie/kolacje - lepiej jechać do jelsy i zroić zakupy na kilka dni?

PS. jedynie obawiam się z lekka tego tunelu z Pitve - ale jakoś przeżyjemy

z góry dziękuje za wszelkie informacje

pozdrawiam
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 04.07.2009 00:12

Też mam pytanie odnośnie tej miejscowości, był ktoś w Villi Perka? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, wiecie jak się rozkłada cenowo pod koniec sierpnia? Nie wynajmują chyba dla dwóch osób tylko min. 4 :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.07.2009 00:29

bartolomeo30 napisał(a):Dziękuje, czyli wybrałem dobrze. Ciesze się. A przepraszam ale mógłbym się czegoś więcej dowiedzieć. widzę że Pan/Pani faktycznie zachwala na tutejszym forum to miejsce.

Prośba o kilka szczegółów - nigdzie nie ma żadnych wypowedzi odnośnie tego miejsca.

Czy faktycznie najbliższa plaża aby się z dzieckiem małym wykąpać to jest Exotic Beach - ok. 400m od domu. Ponoć jest tam często bardzo tłocznie. Ta plaża przy budy nku chyba jest etonowa i nie ma zejścia łagodnego?

i Jeszcze pytanko odnosnie cen wyżywienia w tamtejszych 2 restauracjach. Ile trzeba liczyc na odobę dorosłą za obiad (gospodarz wyczytałem że chce 20 EUR - to b. drogo)

I jak z zakupami - aby coś kupic na sniadanie/kolacje - lepiej jechać do jelsy i zroić zakupy na kilka dni?

PS. jedynie obawiam się z lekka tego tunelu z Pitve - ale jakoś przeżyjemy

z góry dziękuje za wszelkie informacje

pozdrawiam

A nie lepiej było się zapytać przed dokonaniem rezerwacji? A gdybym napisał: byłem tam i był totalny syf, odradzam. Co byś zrobił?
jkowal
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jkowal » 07.07.2009 17:27

Rzeczywiście zachwalam Villa Irming bo jest tam przyjazna atmosfera, gospodarze integrują się z gośćmi i byłem tam dwa razy. Przed willą jest zacieniony ogród w którym są hamaki, krzesła, stoliki, leżaki, stół do ping-ponga, no i widok na samo morze.

Cena obiadu to 18EUR za osobę ale zawiera ona zupę, drugie danie (ryba np. Zubatac), deser, wino. Można wybrać tańszą opcję, np. pizzę.

Tunelu Pitve nie ma co się bać. Jest alternatywna szutrowa droga do Hvaru, miejscowi jeżdzą nią też do Stari Gradu. Niestety w tym roku w czasie burzy wysiadła sygnalizacja świetlna, w ciągu dnia po obu stronach tunelu stoją "sterowacze ręczni".

Przy budynku jest kamienista plaża, gdzie chodzą ludzie również z małymi dziećmi, ale woda w morzu jest od razu głęboka - ponad 2m. Jest jednak miejsce odgrodzone od morza do którego napływa woda i ma głębokość około 30cm.

Gdyby ktoś chciał jeszcze o coś zapytać to proszę pisać śmiało, może nawet jakieś zdięcia by się znalazły.

PS. A kiedy się tam wybierasz
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 07.07.2009 17:44

Ja bym miała prośbę, gdyby ktoś miał zdjęcie apartamentów z dołu wioski, chciałabym wiedzieć mniej więcej na jakiej wysokości położona jest Villa Perka :wink:
jkowal
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jkowal » 07.07.2009 17:56

A nie wiesz przypadkiem gdzie znajduje się Villa Perka, czy nie przypadkiem w okolicy restauracji Tamaris?
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 07.07.2009 22:15

Wiem tylko tyle że znajduje się w wiosce Sveta Nedjelja :lol: a restauracji nie znam bo jadę tam pierwszy raz :wink:
jkowal
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jkowal » 08.07.2009 12:21

Jak tak patrze na zdjęcia zamieszczone na stronie tej willi to do morza jest kawałek. Z drugiej strony wioska nie jest wielka i tam nic nie ma w odległości większej niż 500m od morza
jkowal
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jkowal » 09.07.2009 23:37

Mniej więcej tak wygląda Sveta Nedjelja od morza
Obrazek[/img]

Po prawej nie ma takiego "muru" tylko jest skalista plaża, ale domy wyglądają tak samo.
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006
też jestem ciekawy

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 17.08.2009 20:18

Alita napisał(a):Ja bym miała prośbę, gdyby ktoś miał zdjęcie apartamentów z dołu wioski, chciałabym wiedzieć mniej więcej na jakiej wysokości położona jest Villa Perka :wink:



hmmmm znalazłem przypadkiem ten poscik :)

jedziemy do willa Perka 20 sierpnia 2009 - do tego nawiekszego apartamentu 120m2 . Jesli byłaśjuz tam w tym roku to chetnie zadam pare trudnych pytań :)
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 18.08.2009 20:34

Nie byłam, jedziemy 24.08 ale narazie nie wiemy gdzie bo Villa Perka ma zajęty ten termin , niestety :cry: Może pojawimy się 27 na 3 noce jeśli nadal będzie wolne...
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 22.08.2009 00:20

my jestesmy w willa perka - gospodarze ok:) apartament super 120 m2 2 tarasy z widokiem na morze na południową stronę.
Aha z tymi drogami hvaru to wielka sciema , mijanki i ciasne odcinki są do zniesiemia , i nie ma co panikować, wino z konoby z nedjelji wyśmienite, aha jesli chodzi o prom split - hvar to nie ma potrzeby kombinowac z kupowaniem biletu w kasie , wjeżdzamy na prom ( zabierają paszport kierowcy potem na promie kupuje sie bilet) bezpośrednio.wINKO DOBRE: :) :p
fafikdog
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafikdog » 25.07.2010 12:33

jkowal napisał(a):Nie znajdziesz lepszego miejsca na poludniowej stronie Hvaru zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Strona bardzo "biedna".
Jest tam cemping czy tylko apartamenty?
Jakieś ceny?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty IRMING na wyspe Hvar / Sveta Nedjelja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone