Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty i hotel Medena w Trigorze, czy ktos tam był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aga_Sebastian
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_Sebastian » 20.05.2009 08:51

Witamy ponownie :D , jeśli chodzi o nas to rzeczywiście wybilismy sobie Medene z głowy, za to teraz mamy inny problem. Po przeczytaniu wielu postów na forum, wstępnie doszlismy do wniosku ze jedziemy w ciemno, jednak w międzyczasie dołaczyli do nas znajomi i w tej chwili obawiam sie czy taką ekipą jadąc w ciemno cos znajdziemy, tymbardziej ze wyjazd zaplanowalismy na 20 lipca. No i tu moja wielka prośba :oops: , o jakieś namiary na apartament 8 os lub moze lepiej coś 6 + 2, poniewaz jedziemy 4 dorosłych i 4 dzieci. Aha nie koniecznie, do jakies cichej miejscowosci :wink: Z góry dziękuję
krzycholu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 04.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzycholu » 20.05.2009 15:23

Witam
Byłem w zeszłym roku w Cro na Ciovo w lokalu na 8 osób w miejscowości Okrug Gornji kwatera w centrum obok kościoła ( dzwony-
:evil: ) ale ogólnie w porzo no icena przystepna 70 euro za dobe
Oto link do kwatery
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
powodzenia -krzycholu
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 20.05.2009 16:09

Pestko Chciałam zapytać o Wasz apartament - na ile osób był ? bo widzę że lodówka jakaś malutka że nawet napojów nie da się schłodzić :(
Aga_Sebastian
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_Sebastian » 20.05.2009 20:06

krzycholu ...dzięki za namiary, wysłałm już maila ale niestety :cry: juz zarezerwowane, no ale cena była rewelacyjna :D , mam nadzieje że coś w podobnej uda mi się znależć, oczywiście nadal liczę na pomoc :wink:
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 20.05.2009 21:22

masmedia napisał(a):Dzięki za odpowiedź i zdjęcia Pestko ( chyba jesteśmy imienniczkami :)
Jakkolwiek by nie było i tak jedziemy - mam nadzieję że na początku czerwca aż takich dzikich tłumów nie będzie. A co do wodospadów to oglądając zdjęcia to jednak mam wielką ochotę zobaczyć Plitvice ale jak napisałaś - jest tam kawałek drogi - chyba że uda się w drodze na lub z wakacji . Wracając jeszcze do grillowania w Medenie - trzeba mieć swojego grilla czy są jakieś na ośrodku ? Pozdrawiam :papa:


Hej! zabierz swojego grilla , nawet zwykły najtańszy byle mało ,iejsca zajmował w bagażniku :lol:
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 20.05.2009 21:26

masmedia napisał(a):Pestko Chciałam zapytać o Wasz apartament - na ile osób był ? bo widzę że lodówka jakaś malutka że nawet napojów nie da się schłodzić :(

my mieliśmy apartament trzyosobowy, fakt że lodówka nie była za duża (ważne by piwo się zmieściło) a napoje trzymaliśmy na szafkach , pokoje mają klimę więc nic im nie dolegało..
ci_Wilk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ci_Wilk » 20.05.2009 22:08

Aga_Sebastian napisał(a):Witamy ponownie :D , jeśli chodzi o nas to rzeczywiście wybilismy sobie Medene z głowy, za to teraz mamy inny problem. Po przeczytaniu wielu postów na forum, wstępnie doszlismy do wniosku ze jedziemy w ciemno, jednak w międzyczasie dołaczyli do nas znajomi i w tej chwili obawiam sie czy taką ekipą jadąc w ciemno cos znajdziemy, tymbardziej ze wyjazd zaplanowalismy na 20 lipca. No i tu moja wielka prośba :oops: , o jakieś namiary na apartament 8 os lub moze lepiej coś 6 + 2, poniewaz jedziemy 4 dorosłych i 4 dzieci. Aha nie koniecznie, do jakies cichej miejscowosci :wink: Z góry dziękuję

Witam!
Chorwację odkryliśmy, jak jeszcze słychać było na Bałkanach odgłosy wojny. Znajomi pukali się w czoło, gdzie my jedziemy!!! Ale było pięknie... Od tego czasu jeszcze kilka razy udało sie nam spedzić wspaniale wakacje w CRO. Niestety tylko nie w sezonie. Od kiedy dzieci poszły do szkoły i odpadły wyjazdy czerwcowe i wrześniowe to nie jest już to. Dlatego zgadzam się z wszystkimi, którzy krytykują Medenę i podobne kombinaty w sezonie. To wszystko racja. I współczuję Wam, że musicie jechać w lipcu. Byliśmy jakiś czas temu w Medenie pod koniec września i wyglądało to wszystko zupełnie inaczej. W szeregowcu tylko my i jeszcze jedna para, pusta plaża (z zatoczek wyszli nawet naturyści), w sklepie hotelowym brak towaru, itd... Było świetnie. Taką Chorwację kochamy i w tym roku jesienią znów taką zobaczymy.
Aga_Sebastian
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_Sebastian » 21.05.2009 08:26

ci_Wilk masz pewnie rację że Chorwacja jest piękniejsza wtedy gdy nie ma tam tłumów...jednak jestesmy zależni od urlopu który wypada akurat w tym roku na lipies, mam jednak nadzieję, że mimo to Chorwacja nas zauroczy :)
krzycholu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 04.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzycholu » 21.05.2009 19:59

Aga_Sebastian napisał(a):krzycholu ...dzięki za namiary, wysłałm już maila ale niestety :cry: juz zarezerwowane, no ale cena była rewelacyjna :D , mam nadzieje że coś w podobnej uda mi się znależć, oczywiście nadal liczę na pomoc :wink:

Szkoda... lokal naprawde przyzwoity , no i cena, w zeszłym roku 70 euro po kursie 3,35 za 8 persons naprawde była rewelka ale cóż poradze szukac szukac i jeszcze raz szukać
pozdro-krzycholu
Aha sam nie jade bo mało ciężarków w tym roku :cry:
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 08.07.2009 22:58

Tak jak obiecałam (choć z poślizgiem z przyczyn technicznych) opiszę po krótce moje wrażenia i opinię o ośrodku i apartamentach Medena w Trogirze.
Byliśmy w czerwcu - 06-20 więc właściwie przed sezonem i co mogę powiedzieć :
Rzeczywiście ośrodek znajduje się spory kawałek od centrum Trogiru - dla nas nie stanowiło to problemu - jeździliśmy samochodem kiedy tylko była potrzeba i kiedy naszła nas ochota. Raz wybraliśmy się do centrum pieszo - większość drogi pokonaliśmy promenadą nadmorską potem kawałek przy ruchliwej ulicy - z postojami na robienie zdjęć, wizytę w sklepie i na poczcie zajęło nam to godzinkę - także chyba nie tak tragicznie. Poza tym przez cały dzień co 1,5 godziny z ośrodka na starówkę do Trogiru i spowrotem kursuje mała taksówka wodna ( 15 Kun, jakieś 20 minut )
Ośrodek duży, łatwy dojazd, w pobliżu hotel Medena. Na terenie sporo zieleni. Plaża głównie żwirowa, niezbyt szeroka, wzdłuż plaży promenada z dużą ilością restauracji, barów, sklepikami, lodziarniami itd. Część budek i restauracji była jeszcze zamknięta, niektóre otwarte zostały w trakcie naszego pobytu gdzieniegdzie trwały jakieś drobne remonty i porządki : dosadzali kwiaty , stawiali parasolki na plaży sprzątali itp.
Na terenie ośrodka recepcja, sklep samoobsługowy, kafejka internetowa, restauracje pizzerie , mini ferma ze zwierzętami, korty tenisowe , kilka boisk do siatkówki, do piłki nożnej, koszykówki, mini golf , wypożyczalnie sprzętu wodnego itp. itd. Dla dzieci (przynajmniej jeszcze w czasie naszego pobytu ) nie było zbyt wiele atrakcji - trampolina, jakieś samochodziki, kilka małych placów zabaw jazda na kucykach zwierzaki na w/w fermie.
Woda w morzu była czysta, plaża też bez zastrzeżeń - w niektórych miejscach w trakcie naszego pobytu dowożono i wysypywano świeży żwirek. Zejścia do wody raczej łagodne , jeżowce spotykaliśmy głównie gdzieś w szczelinach skalnych - nie stanowiły problemu. Na morzu wyznaczone miejsca do pływania, a na plaży ratownicy.
Ludzi na ośrodku i na plaży jeszcze nie było zbyt wielu ( dlatego cenię sobie wyjazdy poza sezonem) ale muszę przyznać że w weekendy przyjeżdżało dużo więcej osób i podejrzewam że w sezonie na plaży są tłumy - dlatego zdecydowanie odradzam osobom które szukają spokoju - sama też chyba nie zdecydowałabym się na przyjazd tam w pełni sezonu.
Same apartamenty trochę nas rozczarowały - Jeździmy do wynajętych mieszkań już od 11 lat i ten na tle poprzednich wypadł blado.
Same domki w porządku - wokół dużo zieleni, dobry dojazd, parkingi obok, wszystko zgodnie z opisem z katalogu ale wyposażenie głównie meble niestety czasy świetności mają już dawno za sobą. W Polsce my na okres z którego pochodzi ten typ umeblowania mówimy " Wczesny Gierek " :) a w Chorwacji hmm.... może ktoś podpowie ?
Łóżka, stół, krzesła były chyba nowsze, ale szafy, toaletki i meble w kuchni prosiły się o wymianę. Sprzęt AGD: klima , lodówka , ekspres do kawy, kuchenka nowe, solidnych firm i sprawnie działające . Ale jeżeli ktoś nastawia się na zabranie dużych ilości jedzenia z Polski i samodzielne gotowanie to uprzedzam że lodówka nawet w apartamencie pięcioosobowym była nie za duża ( podblatowa ) no i niestety wyposażenie apartamentu w akcesoria kuchenne bardzo ubogie.
W łazience wanna z zasłoną prysznicową ( stara ale po renowacji ) Z bojlerem mieliśmy problem bo na początku z kranu leciał wrzątek ale udało się jakoś go wyregulować. Balkon niewielki - co prawda był tam mały stolik i krzesełka ale mieściły się przy nim z trudem 2 osoby - Pierwszy raz zdarzyło się że nie mieliśmy w apartamencie suszarki na bieliznę - radziłabym zabrać jakiś sznurek i klamerki , oraz jeżeli ktoś ma taką potrzebę wieszaki na ubrania bo i z tym był problem.
Do czystości nie mam zastrzeżeń - apartament był wysprzątany Co dwa, trzy dni wymieniano nam ręczniki, obrusy, ściereczki kuchenne, uzupełniano papier toaletowy, worki na śmieci, raz wymieniono pościel. Na terenie ośrodka też co rano kręciły się miłe panie sprzątaczki i dbały o porządek - było czysto.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu - ale jak pisałam wcześniej - dla mnie przy wyborze miejsca ważniejsza była okolica, miejsca do zwiedzania i o tym mogłabym pisać jeszcze duuuużo duuużo więcej ale to już zupełnie inna historia ...
Mam nadzieję że pomogłam tym którzy zastanawiają się nad wyborem tego miejsca. Postaram się wkleić jeszcze zdjęcia ale dopiero odebrałam komputer z naprawy i muszę nad nimi popracować. W razie pytań czy wątpliwości piszcie : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 24.07.2009 15:53

Jeszcze trochę zdjęć z ośrodku Medena :

Domki z zewnątrz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 24.07.2009 16:26

Apartament pięcioosobowy /na pięterku
pokój dzienny + aneks kuchenny

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

jedna z sypialni

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

widok z okna
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 24.07.2009 16:35

Plaża i promenada przy plaży

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Siasia373
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siasia373 » 30.07.2009 09:53

no i git :D
Elvirka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elvirka » 30.07.2009 14:52

:) Witam,
ja byłam w zeszłym roku w tym nowszym apartmanie , cena bardzo wysoka jak na wrzesień , niby wszystko z naszej epoki ale za taka kasę powinno być staranniej wysprzątane, prysznic był brudny juz na wejściu miałam dosyć ,plusem była sprawnie dziłająca klima.Co prawda potem sprzataczki nachodziły mnie ciągle i to mnie wnerwiało bo balam się że mój pies je pożre bo strasznie go kręciły:)Niedostatki drogiego i źle wysprzątanego apartamentu ,przestały dla mnie istnieć jak poszłam na spacer i na plażę.Wszystko wspaniałe i pachnące cudownie lasek piniowy, morze....... i wszystko 150 m od mojego domku. Kocham Chorwację i szczerze polecam to miejsce jak nie zależy Wam na wysokiej klasie zakwaterowania a na pięknym miejscu i cudownych widoczkach, spacerkach bez gwarnych ulic(tak jak w Makarskiej)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty i hotel Medena w Trigorze, czy ktos tam był? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone