Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Giovanni Mandre

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008
Apartamenty Giovanni Mandre

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 01.02.2018 11:58

Moi drodzy mam do was pytanie - czy był może ktoś z Was w apartamentach Giovanni w Mandre na wyspie Pag?
Po rozmowie telefonicznej i meilowej - wszystko ok bardzo mili ludzie, ale tak jeszcze sobie pomyślałam, ze może ktoś z Was gościł w tych apartamentach i może powiedzieć coś więcej.
Magda stalka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda stalka » 08.01.2019 12:38

Cześć, wynajelas ten apartament giovanni? Też chcę tam jechać. Pozdrawiam
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 08.01.2019 15:38

Tak, wynajęliśmy i byliśmy w tych apartamentach. Gorąco polecam, nad samym morzem piękne apartamenty.
Magda stalka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda stalka » 08.01.2019 20:02

A masz może jakieś zdjęcia które możesz przesłać na maila?
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 09.01.2019 10:33

Oczywiście, podaj meila to Ci prześlę
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 09.01.2019 10:36

Największym zaskoczeniem dla mnie było to, że przy rezerwacji w styczniu 2018 roku nie chcieli żadnej zaliczki. Trochę się obawiałam, bo zawsze wpłacaliśmy jakąś zaliczkę, a zamawiała 6 apartamentów. Ale wszystko było w jak najlepszym porządku, gospodarze bardzo mili , mają 4 domy obok siebie z apartamentami, a oni mieszkają w małym domku obok.
Magda stalka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda stalka » 09.01.2019 18:21

Dziękuję bardzo, trochę boję się zamawiac w ciemno. Ich strona jest niepelna A na moją prośbę o zdjęcia Pani milczy. E dodatku zdjęcie domu na sronie internetowej jest inne niż ze zdjęcia z Google. I stąd mój niepokój.
Dziękuję i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 11.01.2019 15:05

Nie bój sie wszystko jest w jak najlepszym porządku, w wolnej chwili przeslę Ci zdjecia
Azmadan
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azmadan » 28.01.2019 23:40

Byłem obok w 2015... (w ciemno szukałem)
Podczas pobytu na tej samej plaży właściciel zaprosił na oglądniecie jego apartamentu.
Tu masz zdjęcia apartamentu z 2 sypialniami.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pojechałem do niego w 2016r :-) - trafił mi się dokładnie ten apartament który oglądałem :-)
W 2016r za studio 2+1 chcieli 60EUR, za apart z 2 sypialniami 80EUR.
I też nie chcieli zaliczki.

Jakie mają ceny w 2019r?

ps. Te apartamenty mają zaletę i wadę jednocześnie... jest daleko od centrum... więc zawsze jest spacerek na piwo / na pizze / do sklepu.
Tomek W.
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.02.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek W. » 08.02.2020 11:42

Witam, dysponuje może ktoś aktualnym zdjęciem usytuowania budynków Apartamentów Giovanni?
np. zdjęcie z plaży. będę wdzięczny za udostępnienie.
Margo87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 12.08.2020 15:56

Podepne się pod temat, ktoś ma jakieś świeże opinie i zdjęcia?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Giovanni Mandre
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone