Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty CAKELIC w Mlini koło Dubrovnika - czy ktoś był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anne
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.05.2006
Apartamenty CAKELIC w Mlini koło Dubrovnika - czy ktoś był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anne » 04.05.2006 10:38

Wybieram się po raz pierwszy do Chorwacji i chciałam wcześniej zarezerwować nocleg. W internecie trafiłam na Apartamenty Cakelic w Mlini... Jeśli ktoś tam był, zna lub cokolwiek słyszał na temat tego miejsca, bardzo proszę o info :) Jakie plaże, sporty wodne i nie tylko oraz inne atrakcje są w tych okolicach?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.05.2006 12:16

forum/viewtopic.php?t=10508&highlight=
forum/viewtopic.php?t=10500&highlight=
Być może jeszcze więcej znajdziesz wpisując w opcji "szukaj" nazwę Mlini.
Pozdrawiam.
anne
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anne » 04.05.2006 13:47

Wojan dziękuję Ci za linki i wskazówki:) Mam pytanko jak wygląda plaża w Mlini? Piaszczysta, żwirowa czy skalista? Z tego co widziałam na zdjęciach to raczej wąska i niewielka... w porównaniu np. do plaż w okolicach Omisu... I jeszcze chciałam zapytać czy widziałeś może w Mlini te apartamenty?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.05.2006 21:18

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć linkzaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Faktycznie -plaża w Mlini nie jest długa.Za to plaża w Srebreno jest dostatecznie rozległa i tam na pewno znajdziesz sobie wygodne lokum.Ja tam właśnie chodziłem i byłem zadowolony.Jak widać na zdjęciach powyżej- Srebreno to ta zatoczka na pierwszym planie- plaże (to w białym kolorze) są dość długie ale wąskie.
Na lądzie jest żwirek- mniej więcej taki:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a w morzu jest twardo ubity,przyjemny dla stópek piasek.
Niestety Twój apartament w Mlini nie wpadł mi w oko.
Ja ze swojego pobytu w Srebreno byłem(jestem) bardzo zadowolony- może tam jeszcze wrócę :D
Pozdrawiam
anne
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anne » 04.05.2006 21:33

:) A można prosić o namiary kwater, w których nocowaliście? mają jakąś stronkę www?
anne
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anne » 05.05.2006 09:51

poczytałam sobie troche o Mlini, a w międzyczasie znalazłam ofertę w Ruskamen (w moim przypadku lepszy dojazd) - ma tylko 1 minus - na plażę schodzi się podziemnym przejściem...
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.05.2006 12:20

anne napisał(a)::) A można prosić o namiary kwater, w których nocowaliście? mają jakąś stronkę www?

Telefon do właścicieli apartamentów w których mieszkaliśmy jest w linkach ,które Ci podałem wyżej.Strony www nie mają.
Pozdrawiam.
Paula81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 02.07.2006
Re: Apartamenty CAKELIC w Mlini koło Dubrovnika - czy ktoś b

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paula81 » 03.07.2006 18:40

anne napisał(a):Wybieram się po raz pierwszy do Chorwacji i chciałam wcześniej zarezerwować nocleg. W internecie trafiłam na Apartamenty Cakelic w Mlini... Jeśli ktoś tam był, zna lub cokolwiek słyszał na temat tego miejsca, bardzo proszę o info :) Jakie plaże, sporty wodne i nie tylko oraz inne atrakcje są w tych okolicach?


witam ;)
w jakim terminie się wybierasz??? ja jadę na 90% w pierwszej połowie sierpnia :) już nie mogę sie doczekac!
pzdr,
Paula
hugo186
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) hugo186 » 16.03.2011 20:16

Byłem tam w Apartamencie cakelic w sierpniu 2010 grupą 10 osób ( mamy po 28-30 lat)wszystko było by fajnie gdyby właściciel nie przychodził o 23 i przypominał o ciszy nocnej i niekazał iść spać , śmieszne ale prawdziwe. Troche za wcześnie na kończenie grilla. Ale pozatym bardzo mili ludzie. Pokoje z A/C i Wi-Fi

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty CAKELIC w Mlini koło Dubrovnika - czy ktoś był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone