Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Cajner na wyspie PAG, ktoś był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kicha
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.05.2008
Apartamenty Cajner na wyspie PAG, ktoś był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kicha » 25.05.2011 08:50

Witam, Wybieram się z rodzinka w drugiej połowie sierpnia na wyspę PAG. 3 Lata temu bylismy tam, ale wtedy jeszcze nie placilismy praktycznie nic za dzieci i moglismy siobie pozwolic na pobyt w hotelu PAGUS. Teraz dzieci podrosły i juz nas nie stac, a poza tym chcemy sprobowac czegos innego. Zarezerwowoałem jeden z apartamentów Cajner i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś tam może już kiedyś był?
Oto link: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dagulek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dagulek » 26.05.2011 07:40

Witam :)
Ja byłam w zeszłym roku na Pagu i w tych apartamentach mieszkali nasi znajomi. Byliśmy u nich raz na grilu. Oni mieli taki apartament na dole , trochę ciasny ale wszystko było jeśli chodzi o wyposażenie. Wiem, że cena była przystępna. Ładny widok, ale domek na górce, na nogach do plaży trzeba było trochę podejść, czy do centrum Pagu. No ale można podjechać samochodem. Wiem, że właściciel nie był zbyt sympatyczny. Gdybyście mieli ten sam apartament, to trzeba uważać na przeciąg. Oni otwarli drzwi balkonowe i wejściowe żeby przewietrzyć i rozbili szybę ( nie mieli klimy). Oczywiście zapłacili za nową i wstawienie, ale właściciel skasował ich za to ze sporą przebitką. Na dzień dobry podpisywali umowę i dostali regulamin co im wolno a co nie, to było takie niezbyt miłe. Płacili też depozyt, o którym właściciel powiadomił ich mailowo tuż przed samym wyjazdem, a na koniec "zapomniał" o nim i musieli się upominać o zwrot. To były takie małe zgrzyty, ale ogólnie nie narzekali, w końcu prawie cały dzień ich nie było.
Gdybyście chcieli unikać plaży miejskiej polecam Wam podjechać sobie trochę w kierunku Bosany, (tak ze 2 km - chyba)tam były dwie ładne małe zatoczki, nieco mniej uczęszczane, płynąc w kierunku skał można było sobie z maską ponurkować i pooglądać trochę fajnych żyjątek. Jadąc w kierunku na Bosanę przy drodze stał kontener na śmieci (to mi się kojarzy). Przed nim parkowaliśmy przy drodze, poniżej był taki plac, na którym budował się nowy dom. Droga wiodła w dół.
Zatoczki można wypatrzyć z drogi. Druga była mniejsza, ale też z gorszym dojściem i mało miejsca na parkowanie.
Ale, jak byliście już na Pagu to pewnie macie swoje miejsca.
Jakbyś chciała dokładniejszych informacji o apartamencie mogę podpytać koleżankę, ale dopiero w poniedziałek, bo teraz ma urlop. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :wink:
Kicha
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kicha » 26.05.2011 10:03

BArdzo dziękuję i chetnie dowiem się czegoś jeszcze wiec poczekam do poniedziałku, nie ma sprawy. Dziekuje za polecenie tej plazy. Bylismy już na PAgu ale wtedy korzystalismy z plazy hotelowej, byl czerwiec i bylo luźno bardzo, poza tym nasza mlodsza corka miala wtedy 10 miesiecy wiec wskazane bylo by lokum bylo jak najblizej plazy. Wlasciciel w koantaktach mailowych wydaje się ok, chcialem trohce ponegocjowac cene, ale tu byl twardy, zaproponował jednak butelczyne wina i rakiji :)
Czekam na wiecej info. Pozdrawiam
Dagulek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dagulek » 26.05.2011 15:40

Oj, teraz zauważyłam, że koresponduję z mężczyzną, jakoś tak założyłam, że z kobietą :lol:
Sorki.
A co konkretnie chciałbyś się jeszcze dowiedzieć odnośnie tych apartamentów? Podpytam tak ogólnie, ale jakbyś chciał wiedzieć np. co zabrać itp. to napisz.
Mogę Ci na maila przesłać kilka zdjęć tych zatoczek. Męża podpytam o dokładniejsze wskazówki odnośnie ich lokalizacji. Nie wiem w jakim wieku są Twoje dzieci teraz, ale jeśli jeszcze małe, to w jednej zatoczce przy końcu plaży był piach. Nie duży skrawek ale można było budować zamki :wink: Nie ma tam natomiast możliwości robienia zakupów. Choć gdy my tam byliśmy, od czasu do czasu podpływał gość motorówką i miał np. lody, napoje czy piwo.
wydma8
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wydma8 » 27.05.2011 07:13

Sorki że się wtrącę ale obleśnie wyglądają te apartamenty...
Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 31.05.2011 09:48

Nigdy nie spotkałem się z żądaniem wpłaty kaucji w dniu przyjazdu. Normą jest przelanie zaliczki w momencie rezerwacji i uregulowanie pozostałej części opłaty (wraz z "opłatą klimatyczną") podczas pobytu - czasem nawet w dniu wyjazdu. Lokalizacja apartamentów nie wygląda najlepiej, ruchliwa szosa w kierunku Nowaliji i promu jest bardzo blisko - będzie głośno. Odradzam. :twisted:
Dagulek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dagulek » 01.06.2011 08:17

Witam.
Rozmawiałam jeszcze z koleżanką. Bliskość drogi (była powyżej) im nie przeszkadzała. Musiała się długo zastanawiać czy tam było głośno i stwierdziła, że nie kojarzy.
Fakt, że jest tam przelotówka na Novalije, ale znowu to nie autostrada, a i ruch nie taki duży.
Co do wyglądu domu, z zewnątrz nie zachwyca, ale według mnie w środku mieli całkiem przyzwoicie (byli w apartamencie 2). W zeszłym roku dużym atutem tej kwatery była cena.
Oni płacili za rodzinkę 2+2 ok. 34 euro za dobę (II połowa sierpnia) + dodatkowo taksę klimatyczną. Ale teraz cena poszła znacznie w górę, przynajmniej patrząc na cennik na stronie. My w naszym w tym samym czasie płaciliśmy za 5 osób - 57 euro po negocjacjach, ale gdyby nas było 4 osoby to też by było 57. Więc jak ktoś się liczy z kasą, była to duża zachęta.
Jak widać na zdjęciu apartamentu 2 drzwi wejściowe i balkonowe są na przeciw siebie. Ponieważ nie ma klimy otwierali jedne i drugie, szklane trzeba był zahaczyć, bo inaczej od razu strzelały, i tym sposobem już w drugi dzień poszła im szyba. :roll:
Nie wiem czy kaucja jest powszechna. Oni płacili 100 euro. Podpisywali umowę i dostali regulamin po polsku , który wyglądał tak, jakby był przetłumaczony translatorem.:? Nijak nie było wiadomo o co chodzi. Zdaje się, że był zakaz przyjmowania gości, ale jak się spytali właściciela to nie był problemu żebyśmy zrobili sobie tam grilla na 12 osób (było dość głośno).
Jeśli miałabym tam przesiadywać całymi dniami, to nie było by mi miło. Ale jako sypialnia, może być. Choć ze względu na podejście właściciela koleżanka stwierdziła, że nie wybrałaby się tam drugi raz. Te umowy, kaucja, regulamin, czuła się trochę jak potencjalny złodziej. :x Mam nadzieję, że dla Was będzie sympatyczniejszy.
Życzę udanych wakacji na Pagu.
Teserarius
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teserarius » 15.08.2015 07:40

Witam,

watek już nieco ma, a mnie bardzo zaciekawiła propozycja przesłania na maila listy fajnych miejsc do plażowania. Jeśli to możliwe również poproszę. Będę wdzięczny.
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 15.08.2015 07:54

Teserarius napisał(a):Witam,

watek już nieco ma, a mnie bardzo zaciekawiła propozycja przesłania na maila listy fajnych miejsc do plażowania. Jeśli to możliwe również poproszę. Będę wdzięczny.

Poczytaj moja relacje PAG 2015. Jest tam mapa z plazami
Teserarius
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teserarius » 17.08.2015 21:22

Widziałem, zapisałem i dziękuję. Dobra podpowiedź to ten polski alkohol:)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Cajner na wyspie PAG, ktoś był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone