Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
chudy
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 13.04.2008
Apartamenty Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) chudy » 28.04.2008 19:04

Witam wszystkich mam pytanko czy ktos byl :Apartments Bekavac Libertas Brela zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link .Jesli ktos byl prosilbym o opinie na temat tego apartementu pozdrawiam.
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3279
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 11.05.2008 21:38

chudy napisał(a):Witam wszystkich mam pytanko czy ktos byl :Apartments Bekavac Libertas Brela zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link .Jesli ktos byl prosilbym o opinie na temat tego apartementu pozdrawiam.


Nie dam ci opini na temat tych apartamentów, ale zwróć szczególną uwagę, co piszą na temat możliwości podjazdem samochodem. Jeśłi piszą, że utrudniony, to może to być równoznaczne z niemożliwym. Byłem w zesżłym roku w Breli i kilka aparatamentowców w ogóle nie ma dojazdu, trzeba z bagażami kilkaset metrów schodzić w dół, a co gorsza przy wyjeździe wnosić to wszystko pod górę. Samochody goście zostawiali na ulicach powyżej, bo Brela to ma strome zejścia piesze na plaże po schodach, ale za to pięknie,
Pozdrav
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 11.05.2008 23:11

Nie znam samych ap. ale lokalizacja jest b.dobra .Jestem pewny widoczku na morze , ale zejscie będzie utrudnione - schodki .
Brał bym Victorie. Dojazd jest w porządku .
ricko
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.05.2009
Apartamenty Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) ricko » 18.05.2009 09:25

Witam wszystkich na forum poszukuje apartamentów w Breli dla 8 os jak najbilże plaży Z GÓRY DZIĘKI ZA NAMIARY adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam wszystkich
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 18.05.2009 09:35

Tu masz namiar do Ivana i foty z mojego pobytu oraz relację: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Polecam go jako kontakt bo byłem bardzo zadowolony i pewnie jeśli sam już nie będzie miał miejsc to coś poleci. A w ciemno nie chcesz spróbować? Ma to swoje zalety - ja właśnie tak tam trafiłem ;)

pzdr
ricko
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ricko » 18.05.2009 13:23

jedziemy z dziećmi w 8 os. wolał bym na pewniaka
a masz jekieś foty jak mieszkanko wygląda???
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 18.05.2009 13:29

zobacz na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
decklen
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 03.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) decklen » 18.05.2009 22:11

Trż chcę jechać do Breli początkiem lipca ale jakoś nikt na mój mail nie przysłał jakichś konkretnych namiarów - niestety.

Te z linków od moderatorów trącą lekko komercją - łagodnie mówiąc , a ceny ohoho

dla przypomnienia mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - wrazie jak by ktoś chciał coś polecić
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 19.05.2009 05:29

decklen napisał(a):Te z linków od moderatorów trącą lekko komercją - łagodnie mówiąc , a ceny ohoho


Przecież to jest zbiór namiarów wypisywanych przez forumowiczów. Oni tam byli i polecają. A ceny? Cóż - dla jednych ohoho, a dla drugich przystępne.
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 19.05.2009 08:05

Trochę inwencji!!!
Najlepiej iść na łatwiznę : Dajcie namiar na tani dobry apartament na mojego maila.
Podałem stronę z której sam biorę namiary,dzwonię,pisze maile i w końcu wybieram i rezerwuję apartament. To takie trudne?
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 20.05.2009 09:10

zgadzam sie, trochę wysiłku... a pozatym trochę późno jak na Brelę, wiekszość zajeta. No chyba że na wrzesień
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 20.05.2009 23:05

zlybanan napisał(a):Tu masz namiar do Ivana i foty z mojego pobytu oraz relację: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Polecam go jako kontakt bo byłem bardzo zadowolony i pewnie jeśli sam już nie będzie miał miejsc to coś poleci. A w ciemno nie chcesz spróbować? Ma to swoje zalety - ja właśnie tak tam trafiłem ;)

pzdr


To mój pierwszy post na forum. :) Witam!
W jakim języku dogadam się ze wspomnianym Ivanem?
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 25.05.2009 14:52

najlepiej pisz po angielsku
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 25.05.2009 15:46

Albo skorzystaj z tego wątku...
Prośby w tumaczeniu...
Pozdrawiam. :D
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 28.05.2009 21:12

sproboj tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link mam tam apartament od 31.07 do 15.08. maja ponoc jeden wolny jeszcze apartament.
pozdr
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone