Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela. Prośba o opinie.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 27.02.2015 08:00

Dobra. Finalizuję sprawę z Marija Žamić, jeśli już komuś nie wynajęła :)
Interesuje mnie 2+1 z kuchnią nie w sypialni lecz w osobnym pomieszczeniu, jeśli jest zajęty ląduję na Frankopanskiej :)

Co by teraz się nie trafiło to za rok zrobię na odwrót, chyba, że te schody mnie wykończą ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.02.2015 08:17

yooshky napisał(a):Co by teraz się nie trafiło to za rok zrobię na odwrót, chyba, że te schody mnie wykończą ;)

Spoko :wink: - trochę gimnastyki na wakacjach nie zaszkodzi :lol:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.02.2015 08:31

Janusz Bajcer napisał(a):
yooshky napisał(a):Co by teraz się nie trafiło to za rok zrobię na odwrót, chyba, że te schody mnie wykończą ;)

Spoko :wink: - trochę gimnastyki na wakacjach nie zaszkodzi :lol:

ale za to ile pryszniców weźmiesz :mrgreen: rano prysznic, na plaży prysznic, po wejściu na kwaterę po schodkach... prysznic :wink:
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 27.02.2015 08:40

te kiero napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
yooshky napisał(a):Co by teraz się nie trafiło to za rok zrobię na odwrót, chyba, że te schody mnie wykończą ;)

Spoko :wink: - trochę gimnastyki na wakacjach nie zaszkodzi :lol:

ale za to ile pryszniców weźmiesz :mrgreen: rano prysznic, na plaży prysznic, po wejściu na kwaterę po schodkach... prysznic :wink:

:lol: to pewne
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 27.02.2015 09:15

Marija Žamić napisał(a):Apartment 2+1 (with separate kitchen) is free from 01. 06. to 20. 06. from 07. 07. to18. 07. and from 08. 08.

:( Za długo myślałem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.02.2015 09:23

Ja w zeszłym roku urlop wybrałem w terminie wolnej kwatery u Ivo Sošić w Breli :oczko_usmiech:
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 27.02.2015 09:37

Janusz Bajcer napisał(a):Ja w zeszłym roku urlop wybrałem w terminie wolnej kwatery u Ivo Sošić w Breli :oczko_usmiech:

Niestety nie mam szans zmienić terminu. Mój termin jest powiązany z wieloma sprawami i praktycznie nie mam szans przesunąć.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.02.2015 09:54

Wybierz na brela.com klika apartamentów 2+1 w dzielnicach Podrače, Šćit, Stomarica - wysyłaj maile z zapytaniem o interesujący Cię termin i rezerwuj gdzie będzie wolny.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 27.02.2015 11:18

Czekam na potwierdzenie, czy oferta z Villa Entoni sprzed dwóch dni nadal jest aktualna. Jeśli też się zdezaktualizowała to zrobię jak prawisz.
W sumie plażować będę i tak max 50% czasu reszta na zwiedzanie i spacery.
Mam też ofertę obok Ivo Sošića - u Gordany i Radislava Šošića, jeśli nadal aktualna :) Ale tam na prawdę nie ma TV?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.02.2015 11:35

yooshky napisał(a):Mam też ofertę obok Ivo Sošića - u Gordany i Radislava Šošića, jeśli nadal aktualna :) Ale tam na prawdę nie ma TV?

Jak aktualne to rezerwuj. :idea:
A do czego Ci potrzebne TV na wakacjach. :?:
W pokojach telewizorów nie widać, w opisie obrazkowym jest, widocznie zdjęcia zrobione przed ich zainstalowaniem na ścianach. :oczko_usmiech:
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 27.02.2015 12:10

Na innych stronach też pisze że jest TV, więc pewnie jest
a tu krótko o nich:
apartamenty-rade-brela-t34918.html
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 28.02.2015 21:25

Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Szczególnie Tobie Janusz.
Takie forum i takie osoby to prawdziwy skarb.
Apartament wynajęty.
Jednak ten:
:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
(Jeśli to reklama to proszę o usuniecie linku)

Nawet trochę niespodziewanie "zaoszczędzę" bo płatność 65 EUR/d (byłem przygotowany na >80), dobre wino codziennie za to wypiję (z Pelješaca?).
Patrząc na fotki, cała Brela wydaje się być śliczna. To nie są moje ostatnie wakacje, jestem jeszcze piękny i młody (ciiiiii o gustach się nie dyskutuje), jak mi się spodoba to pewnie wrócę, tym razem na Podrače/Šćit :)
Już trochę późno na szukanie najlepszych miejscówek a z tej, spacerując, będę mógł dobrze poznać i Brelę i Baška Voda. Mam już dość szukania. Straciłem ładnych kilkadziesiąt godzin na to (serio!).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2015 21:36

No i OK :idea:

Brela je biser :lol:
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 28.02.2015 21:47

No i super, teraz tylko odliczać DDW :D
A co do Breli, to będziecie zadowoleni na pewno! :-)
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 01.03.2015 06:10

figusek napisał(a):No i super, teraz tylko odliczać DDW


:D :D :D
Obrazek

Zaliczka poszła, więc teraz już tylko czekać do dnia wyjazdu...
Zaliczka niewielka (50 EUR), więc jak na miejscu będzie coś nie tak to skrócę pobyt w apartamencie do 5 minut :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Brela. Prośba o opinie. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone