Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Andrea - Marusici

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mtkali
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2013
Apartamenty Andrea - Marusici

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtkali » 22.01.2013 00:54

Witam, planuję wakacje w w Marusici, w apartamentach Andrea adres (Put borka 42) i zarezerwowałem apartament w tej willi. Czy ktoś również się tam wybiera albo już kiedyś tam był? Jeśli tak to proszę o opinie, nigdzie takich nie mogę znaleźć.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.01.2013 08:47

Sadząc po zdjęciach, jest to nowo powstały dom, na którego w ub. roku patrzałam z plaży i zastanawiałam się kiedy to cudo otworzą...Rewelacja!!!!Stąd tez pewnie brak opinii na temat tego obiektu, gdyż dopiero zostanie "rozdziewiczony" w tym roku :)Z ciekawości spytam, jak kształtują się ceny w tym apartamencie ?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 23.01.2013 18:52

kemilia napisał(a):Z ciekawości spytam, jak kształtują się ceny w tym apartamencie ?

Inny w tej okolicy (***) wybudowany 2010, nie wiem czy już z zewnątrz wykończony, w sezonie za dwójkę 60e, a (4+2) 100e. :roll:
Jeżeli celujesz w takie i planujesz powrót do Marusici, to polecam apartamenty rodziny Zuzul. :oczko_usmiech:
mtkali
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtkali » 25.01.2013 10:11

W Andrei ceny w sezonie kształtują się na poziomie 20eur za os/noc
Dżoana:)
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżoana:) » 28.01.2013 16:28

mtkali napisał(a):Witam, planuję wakacje w w Marusici, w apartamentach Andrea adres (Put borka 42) i zarezerwowałem apartament w tej willi. Czy ktoś również się tam wybiera albo już kiedyś tam był? Jeśli tak to proszę o opinie, nigdzie takich nie mogę znaleźć.


Witaj! W tym roku również wybieramy się do Andrei 12- osobową ekipą. Jedziemy w lipcu. Może jedziemy w tym samym terminie???
mtkali
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtkali » 28.01.2013 18:22

Dżoana:) napisał(a):Witaj! W tym roku również wybieramy się do Andrei 12- osobową ekipą. Jedziemy w lipcu. Może jedziemy w tym samym terminie???


My wybieramy się dopiero w sierpniu, też sporą ekipą, także wszyscy razem pewnie byśmy się nie pomieścili :)
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 28.01.2013 18:25

Dżoana:) napisał(a):
mtkali napisał(a):Witam, planuję wakacje w w Marusici, w apartamentach Andrea adres (Put borka 42) i zarezerwowałem apartament w tej willi. Czy ktoś również się tam wybiera albo już kiedyś tam był? Jeśli tak to proszę o opinie, nigdzie takich nie mogę znaleźć.


Witaj! W tym roku również wybieramy się do Andrei 12- osobową ekipą. Jedziemy w lipcu. Może jedziemy w tym samym terminie???

No to jest szansa, że spotkamy się w sklepie bądź na plaży:)
My inny apartment, ale wioska mała .....
Dżoana:)
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżoana:) » 28.01.2013 19:29

mtkali napisał(a):
Dżoana:) napisał(a):Witaj! W tym roku również wybieramy się do Andrei 12- osobową ekipą. Jedziemy w lipcu. Może jedziemy w tym samym terminie???


My wybieramy się dopiero w sierpniu, też sporą ekipą, także wszyscy razem pewnie byśmy się nie pomieścili :)


Więc będziemy pierwsi:) Możemy wam napisać wtedy coś o apartamentach.
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 28.01.2013 20:04

Drogo w Marusici to jest tutaj
Link usunięty zgodnie z regulaminem działu
Dżoana:)
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżoana:) » 28.01.2013 20:18

maciej1976 napisał(a):Drogo w Marusici to jest tutaj
Link usunięty zgodnie z regulaminem działu

Rzeczywiście to też nowy apartament. Pisano już o nim na forum.
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 28.01.2013 21:11

mtkali napisał(a):
Dżoana:) napisał(a):Witaj! W tym roku również wybieramy się do Andrei 12- osobową ekipą. Jedziemy w lipcu. Może jedziemy w tym samym terminie???


My wybieramy się dopiero w sierpniu, też sporą ekipą, także wszyscy razem pewnie byśmy się nie pomieścili :)


a kiedy w sierpniu? szukam czegoś od 04.08 na 2 tygodnie i całkiem fajnie wyglądają te apartamenty :)
szaki
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaki » 24.02.2013 18:56

Witam serdecznie, to mój pierwszy post więc wszystkich pozdrawiam. Jestem początkującym wielbicielem Chorwacji bo dopiero w zeszłym roku byłem pierwszy raz, dokładnie to na Ćiovo i czuję że prędko nie zmienię miejsca wakacji.

Wychodzi na to że to jednak ja będę pierwszy w tym apartamencie. :) Jedziemy tam na początku czerwca, koszt to 80 euro za dobę. Podzielę się wrażeniami.

Przy okazji mam pytanie, w innym temacie ale o tej samej miejscowości ktoś pokazywał zdjęcie apartamentu z basenem który wyglądał jak by był na dachu i pisał że tam jedzie. Mogę prosić o jakieś namiary na niego?

Linki usunięte zgodnie z regulaminem działu
Janusz Bajcer
Dżoana:)
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżoana:) » 19.06.2013 14:15

szaki napisał(a):Witam serdecznie, to mój pierwszy post więc wszystkich pozdrawiam. Jestem początkującym wielbicielem Chorwacji bo dopiero w zeszłym roku byłem pierwszy raz, dokładnie to na Ćiovo i czuję że prędko nie zmienię miejsca wakacji.

Wychodzi na to że to jednak ja będę pierwszy w tym apartamencie. :) Jedziemy tam na początku czerwca, koszt to 80 euro za dobę. Podzielę się wrażeniami.

Przy okazji mam pytanie, w innym temacie ale o tej samej miejscowości ktoś pokazywał zdjęcie apartamentu z basenem który wyglądał jak by był na dachu i pisał że tam jedzie. Mogę prosić o jakieś namiary na niego?

Linki usunięte zgodnie z regulaminem działu



Czekamy więc na opis wrażeń i apartamentów:)
Broke
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 14.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Broke » 18.12.2013 20:16

Byłem w Andrei w lipcu 2013.
Nie polecam tego lokum - mało zieleni dookoła, brudno, brak miejsc parkingowych. Właściciel - Srdan opryskliwy i wiecznie zajęty, na nasze reklamacje typu - narzekanie na brud czy pytania o to gdzie mamy postawić auta tylko wzruszał ramionami.
Ponadto jak to w Marusici - bardzo wysoka skarpa i odległość od plaży ok 200 m pod górę/ pomimo tego, że budynek wydaje się leżeć nad samym morzem/.
Dziewięciolatek /syn znajomych, z którymi byliśmy/ podczas pogoni za piłką spadł ze skarpy ok. 15 m w dół na plażę. Lekarze w szpitalu w Omisiu byli zdziwieni, że żyje jak dowiedzieli się skąd spadł. Na szczęście skończyło się tylko na kilku szwach i obtarciach.
Ale skarpa i okoliczne jaskinie wraz z podziemnymi plażami i skałkami a także kameralnymi plażami wśród skał - rewelacja. Problemem jest tylko to, że aby dotrzeć do tych wspaniałości trzeba mieć sprzęt pływający bo nie są one dostępne z lądu a są na tyle odległe, że wpław też nie radzę próbować.
Wspaniałe miejsce do skoków.
sunny
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunny » 20.02.2014 18:14

Witam serdecznie. Pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji, zarezerwowałam apartament w Andrea. Bardzo proszę o jakieś info na ten temat. Zaniepokoiła mnie trochę informacja o problemach z parkingiem i brudem. Będę wdzięczna za więcej szczegółów.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartamenty Andrea - Marusici
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone