Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament w Rogoznicy

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mmmm
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.10.2012
Apartament w Rogoznicy

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmmm » 31.10.2012 08:18

Witam

Drodzy cromaniacy - szukam apartamentu dla 4 osób w Rogoznicy i wpadł mi w oko apartament DORIS. Czy ktoś może zna, może ktoś był, może ktoś widział 8O . Będę wdzięczny za każde info.

Pozdrawiam serdecznie :papa:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 31.10.2012 08:51

Zecevarska, to jedna z bardziej popularnych ulic w Rogoznicy i dobra lokalizacja.

Masz blisko i do Sepurine i do plaży przy Marinie (obie dobre dla dzieci), świetne miejsce wypadowe na spacery do Lozicy (polecam, jeśli jesteście bez dzieci - zwłaszcza poranne spacery dostarczają niesamowitych wrażeń i widoków), na spacery do Smoczego Oka i do Mariny, czy na półwysep, jak równiez macie blisko do knajpek nad zatoka i na samą wyspę.

Apartamentu nie znam, ale na tyle poznałem już mieszkańców Rogoznicy, że raczej nie powinno być z nimi jakichś kłopotów :)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link masz lokalizację.
Jakby link się nie otworzył, to wpisz w szukajkę: Zečevarska 75, Rogoznica, hrvatska

Miłych wakacji :)
mmmm
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmmm » 31.10.2012 09:02

Dzięki serdeczne. :oczko_usmiech:
Ahaaham
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2018
Re: Apartament w Rogoznica Doris

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ahaaham » 21.08.2018 23:53

Obecnie jestem tu i naprawdę warto przyjechać u nas dwójka dzieci 2 latka i 13 blisko plaża lozica i put sepurine do centrum 800 m z jakieś 15 minut właściciele mili apartament może nie jakiś wysokich standardów ale lodówka klimatyzacja i kuchnia jet ogólnie czysto duży balkon wieczorem cisza codziennie siedzimy do 1 w nocy jest naprawdę spokojnie więc jeśli szukacie czegoś w rozsądnej cenie z parkingiem w podwórku bo dużo jest kwater bez albo auta się poposty ledwo mieszczą to tu bez obaw ja polecam jeśli będę miała możliwość to wroce
robo74-2006
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.06.2018
Re: Apartament w Rogoznica Doris

Nieprzeczytany postnapisał(a) robo74-2006 » 26.08.2018 18:05

Ahaaham napisał(a):Obecnie jestem tu i naprawdę warto przyjechać u nas dwójka dzieci 2 latka i 13 blisko plaża lozica i put sepurine do centrum 800 m z jakieś 15 minut właściciele mili apartament może nie jakiś wysokich standardów ale lodówka klimatyzacja i kuchnia jet ogólnie czysto duży balkon wieczorem cisza codziennie siedzimy do 1 w nocy jest naprawdę spokojnie więc jeśli szukacie czegoś w rozsądnej cenie z parkingiem w podwórku bo dużo jest kwater bez albo auta się poposty ledwo mieszczą to tu bez obaw ja polecam jeśli będę miała możliwość to wroce

witaj
czy może podzielisz sie adresem apartamentu ja byłem w tym roku w szybenkiu było ok mam kontakt .z góry dzieki.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 27.08.2018 09:19

Witam
Polecam fajne apartamenty w Rogoznicy blisko centrum i plaży :papa: Miline
norek79
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) norek79 » 27.08.2018 10:13

Mogę prosić o namiary? Szukam apartamentu w tej okolicy na przyszły rok dla 3 dorosłych i 2 dzieci 12 lat :)
Nie mogę pisać pw. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament w Rogoznicy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone