Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament w Draśnice,Podgora,Żivogośće.Opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Olimpia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olimpia » 26.01.2009 18:37

Wysłałam kilka informacji na maila :)
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 26.01.2009 21:46

Witam Ziomka !! Wysłałem na maila parę namiarów :lol:
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 27.01.2009 20:16

Olimpia napisał(a):Wysłałam kilka informacji na maila :)


Olimpia może masz jakieś ciekawe namiary na podgore? Zgóry dziękuje Tomek. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Olimpia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olimpia » 28.01.2009 06:09

Na Podgorę niestety nie mam :( Spaliśmy jak dotąd tylko w Drasnicach (dłuższy pobyt) tak to jak zwiedzamy, śpimy po prostu tam gdzie cos znajdziemy...Poszukaj, na Forum jest sporo polecanych kwater.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 28.01.2009 07:40

tomag napisał(a):Olimpia może masz jakieś ciekawe namiary na podgore? Zgóry dziękuje Tomek. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008
whisper-mala-duba

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 10.02.2009 15:49

Witaj.
My tez jedziemy do tego apartamentu w terminie 06-12.06. Tez szukam informacji na temat tego miejsca.
Zaliczka wpłacona teraz czekam na czerwiec. Jak wrócimy napisze ci jak było, a teraz chetnie przeczytałbym opinie kogos kto tam był.
Pozdrawiam
anka ryznar
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 16.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka ryznar » 10.02.2009 16:54

miron napisał(a):Witam!Wtym roku po raz pierwszy wybieramy się do Chorwacji.Najprawdopodobniej będzie to Riwiera Makarska.Mamy na oku apartamenty w Draśnice,Podgora szukamy opinii na ich temat.
Za wszelkie informacje będziemy bardzo wdzięczni.Pozdrawiam.Oto linki:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zobacz zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link byliśmy i znowu jedziemy więc polecam
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008
"Whisper of the Sea"-Mala Duba

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 10.02.2009 21:42

Witaj Avensis!
Dzięki za odpowiedż.Będę niecierpliwie czekał na relację z pobytu w tym apartamencie.My też zapłaciliśmy zaliczkę,jedziemy w terminie 13.07-23.07.W necie znalazłem zdjęcie tego apartamentu trochę z innej perspektywy-dołączam do postu.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 11.02.2009 13:06

Cześć Anka!
Dzięki za odpowiedż.Vila Djenka która tam się znajduje była zajęta już w pażdzierniku-ten apartament najbardziej nam się podobał.Może spróbujemy w przyszłym roku,a wtym jedziemy do Mala Duba.
Pozdrawiam
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008
Re: "Whisper of the Sea"-Mala Duba

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 13.02.2009 21:45

miron napisał(a):Witaj Avensis!
Dzięki za odpowiedż.Będę niecierpliwie czekał na relację z pobytu w tym apartamencie.My też zapłaciliśmy zaliczkę,jedziemy w terminie 13.07-23.07.W necie znalazłem zdjęcie tego apartamentu trochę z innej perspektywy-dołączam do postu.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Witaj Miron.
Dzieki za fotke. Panoramio juz wczesniej przesledzilem :) teraz z niecierpliwoswcia czekam na czerwiec. Najpierw Bol pózniej Mala Duba.
(my mamy apartament Wenus).
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008
"Whisper of the Sea"-Mala Duba

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 19.02.2009 10:15

Cześć Avensis!
My będziemy w apartamencie Seagull,też chcieliśmy Wenus,ale w terminie który nam odpowiadał apartament Wenus jest zajęty.Oby do lata.
Pozdrawiam.
Gryfol
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gryfol » 24.02.2009 07:56

smoki napisał(a):Apartament w Podgorze znajduje się w dzielnicy Caklje. Do centrum ok 2 km. My mieszkaliśmy w apartamencie 2 domy bliżej centrum, w 2007 i 2008 roku (2008-80E za 6 os). Miejsce fajne (5m do plaży), a cena za apartamenty kwestią zasobności portfela i gustu. Generalnie Calkje to spokojne i urocze miejsce.


Mam pytanko - czy przy plaży w Caklje nie jest przypadkiem zbyt głęboko dla dzieci?
smoki
Cromaniak
Posty: 619
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki » 27.02.2009 13:01

Gryfol napisał(a):
smoki napisał(a):Apartament w Podgorze znajduje się w dzielnicy Caklje. Do centrum ok 2 km. My mieszkaliśmy w apartamencie 2 domy bliżej centrum, w 2007 i 2008 roku (2008-80E za 6 os). Miejsce fajne (5m do plaży), a cena za apartamenty kwestią zasobności portfela i gustu. Generalnie Calkje to spokojne i urocze miejsce.


Mam pytanko - czy przy plaży w Caklje nie jest przypadkiem zbyt głęboko dla dzieci?


Dno jest z drobnych kamyczków. Opada dośc łagodnie ale nie ma długiej płycizny. Nasze dzieciaki gdy byliśmy pierwszy raz miały 8 i 12 lat. Nie było problemów. Znajomi byli z maluchami 4 i 5 lat i wszystko było ok. Pozdrawiamy.
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008
Apartamenty "Whisper of the Sea"

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 17.06.2009 07:24

Odświeżam temat apartamentów "Whisper of the Sea" w miejscowosci Żivogośće Mala Duba.Będę wdzięczny za wszelkie informacje o tych apartamentach jak i osamej miejscowosci.Może ktoś już był w tym roku w Żivogośće Mala Duba?
Pozdrawiam i czekam na info.
papatkiole
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) papatkiole » 17.06.2009 14:02

Olimpia napisał(a):Miron, w jakim terminie się wybieracie? Ja osobiście polecam Drasnice - spokojnie i ładnie. W Drasnicach mogę polecić Apartmani ALEN Grinka ROSO Hrstić , dom znajduje się przy samej plaży. W sezonie cena za apartament to około 80 euro. Właścicielka ma jeszcze drugi dom około 10 metrów od morza, tam powinno być trochę taniej.


Witam
Czy mogę prosić o jakies namiary na ten apartament z dwoma sypialniami? mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament w Draśnice,Podgora,Żivogośće.Opinie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone