Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament w Brist

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
baster
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.01.2011
Apartament w Brist

Nieprzeczytany postnapisał(a) baster » 22.01.2011 16:12

Witam
W sierpniu wybieramy się do Chorwacji. Jedziemy do Brist'u. Znaleźliśmy apartament, który pokazuje poniższy link :

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Szukałem opinii o tych apartamentach ( mario i filip ) lecz nigdzie nic nie znalazłem. Orientuje się ktoś czy w ogóle istnieją takie apartamenty ? Ewentualnie może ma ktoś namiar na sprawdzone i niedrogie apartamenty w Brist dla 4 osób dorosłych i jednego brzdąca ?

Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedź.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 22.01.2011 19:05

Rodzina koleżanki tam mieszkali a ona w jakis innych apartamentch ale tam bywała. Z tego co mówiła warunki ok, ale jak ją dobrze zrozumiałam wadą było to ze niedaleko była ulica (aczkolwiek nie wiem czy ruchliwa czy nie, ona po prostu miała 2 osobowy w jakimś bardziej odludnym miejscu). Wifi działało ale ociężale. Generalnie byli zadowoleni.
Nitka-bn
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nitka-bn » 18.03.2011 13:18

Witam,
Z największa przyjemnością, a zarazem zazdrością polecam to miesjce i fantastyczną Panią Gospodynię - byliśmy tam z mężem i dzieckiem w zeszłym roku.
Apartamenty w bardzo wysokim standardzie - zaskoczyła mnie nawet pralka w łazience, kuchnia w pełni wyposażona - pisząc to mam również na myśli garnki, talerze, kubki, miski - wszystko czego potrzeba. A widok z tarasu i możliwość wypicia porannej kawy - bezcenne.
Pod domem jest zadaszenie na trzy/cztery samochody.
Do plaży bardzo blisko (żwirowa, brzeg płytki, nie za szeroka). Ale jeśli komuś przeszkadza taka sielanka można spacerkiem, deptakiem wzdłuż morza przejść do Gradac gdzie styl życia współgra z polskimi kurortami :)

Pozdrawiam
wojtasekk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtasekk » 21.03.2011 18:04

baster napisał(a):Witam
W sierpniu wybieramy się do Chorwacji. Jedziemy do Brist'u. Znaleźliśmy apartament, który pokazuje poniższy link :

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Szukałem opinii o tych apartamentach ( mario i filip ) lecz nigdzie nic nie znalazłem. Orientuje się ktoś czy w ogóle istnieją takie apartamenty ? Ewentualnie może ma ktoś namiar na sprawdzone i niedrogie apartamenty w Brist dla 4 osób dorosłych i jednego brzdąca ?

Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedź.


Kwatera jest bardzo fajna. Dwa identyczne apartamenty na parterze. Na piętrze mieszka przemiła właścicielka Sanja z synami Mariem i Filipem. Wyposażenie pełne i nowoczesne. Łącznie z pralką, co nie jest normą, a przy dłuższym pobycie może się przydać. Nie ma klimy, ale też nie jest potrzebna nawet w największe upały. Widok z tarasów wspaniały. Palmy, drzewa mandarynkowe, adriatyk a w tle półwysep Pelješac. Doskonałe miejsce na wypady do Dubrownika, Makarskiej, Mosztaru czy na półwysep właśnie. Pod tarasem są miejsca parkingowe więc samochody stoją w cieniu. Jedynie bliskość Jadranki może przeszkadzać. Zwykle po dniu spędzonym na świeżym powietrzu śpi sie jak przysłowiowy suseł, a jak nie to wystarczą stopery. Do plaży jest blisko, a jak się trochę poszuka, można znaleźć fajne miejsce do plażowania. Polecam
wiola030394
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola030394 » 30.07.2012 22:07

W tym roku mieliśmy zarezerwowane 2 apartamenty u pani Sanji, niestety po dotarciu na miejsce zrezygnowaliśmy .. Owszem apartamenty w bardzo wysokim standardzie, ale znajdują się praktycznie przy samej Jadrance. Z tarasu widać morze, ale w pierwszej kolejności samochody, autobusy itd. Nasza grupa bardzo dużo czasu spędza na tarasie i jest to dla nas podstawa. Właścicielka bardzo sympatyczna, cały czas była z nami w kontakcie. Jeżeli ktoś jedzie bez małych dzieci i nie przeszkadza bliskość Jadranki to polecam. I zaznaczam, że mówię o apartamentach "Sanja", a nie "Mario i Filip", które znajdują sie przy samym morzu.
A my mamy nauczkę, że zawsze należy pytać o odległość od Jadranki .. :)

Pozdrawiam
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011
Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 18.02.2013 15:22

Witam
Wybieramy się w sierpniu do Bristu zamieszkamy w Villi Falcon, czy ktoś może coś powiedzieć na temat położenia tej willi, i czy to dobry wybór?
W razie czego podaje meila do kontaktu adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, jakby nie można prowadzić takich rozmów na forum.
Pozdrawiam
macki111
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.05.2008
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) macki111 » 19.02.2013 11:53

Hej, my też tam jedziemy ale na przełomie lipca i sierpnia.
Pytałem już o te miejsce, ale coś cisza póki co.
Kiedy dokładnie jedziecie? My będziemy tam od 27.07 do 10.08 może się spotkamy? :-)
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 19.02.2013 21:16

Hej
My jedziemy od 07.08.2013 do 21.08.2013, mamy zarezerwowane dwa apartamenty 2 osobowe na drugim piętrze wiec jest szansa ze się poznamy i spotkamy.
Jakbyście coś wiedzieli o willi daj znać ja też tak zrobię jak coś się dowiem.
Wysłaliśmy zaliczkę ale coś się nie odzywa Lidija mam nadzieję że wszystko jest ok.
Pozdrawiam Mariusz
macki111
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.05.2008
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) macki111 » 20.02.2013 09:35

No to się na pewno spotkamy :-) My będziemy w 4 rodziny z dziećmi. Na parterze, 4 pokoje. Zaliczka już wpłacona, Lidija informowała, że dostała. Kontakt z nią jest faktycznie lekko utrudniony, wygląda na to, jak by rzadko sprawdzała pocztę. Ja to już ją wymęczyłem tymi meilami, wypytałem chyba o wszystko :-)
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 20.02.2013 09:54

Witam
Kolego/podaj/mi/meila/do/siebie/mam/pare/pytan/moze/ty/szybciej/odpowiesz/od/Lidiji
Moze/wiesz/jak/jest/z/wyposazeniem/kuchni/tej/ogolno/dostepnej/bo/juz/wiem/ze/w/pokojach/nie/ma/czy/sa/talerze/szklanki/sztucce?
Bo/juz/wiesz/ze/czajnika/elektrycznego/nie/ma.
Pozdrawiam
macki111
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.05.2008
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) macki111 » 20.02.2013 10:05

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Co do kuchni, to ponoć w tych pokojach na górze nie ma, jest wspólna. W tych większych pokojach, na dole co my wynajmujemy, niby w każdym jest aneks kuchenny, jakaś kuchenka, lodówka itd. Pościel sztućce też są. No zobaczymy, już zaklepane ;-). Pierwszy raz jedziemy w ten rejon HR. Zawsze były okolice Biogradu i Zadaru, ale pora zwiedzić południową część Chorwacji, myślę, że jako baza wypadowa, to Falcon się nada, ale zobaczymy.
Pozdrawiam Maciek
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 20.02.2013 10:14

My/tez/jedziemy/rodzina/2+2/ale/wynajmujemy/2/pokoje/dwuosobowe.
A/te/pokoje/na/dole/ilu/sa/osobowe?
macki111
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.05.2008
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) macki111 » 20.02.2013 10:17

Niby 3 osobowe, 1 duże łóżko (160x200) i 1 łóżko (90x200).
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 20.02.2013 11:00

My/mamy/tak/jak/mowilem/dwa/pokoje/dwuosobowe/jeden/wiekszy/drugi/mniejszy/co/kolwiek/to/znaczy.
Pytales/moze/o/internet/bo/widze/ze/w/opisie/pisze/ze/nie/posiada.
My/ostatnie.dwa/lata/bylismy/w/Slatine/na/wyspie/Ciovo,teraz/bardziej/na/poludnie/chcemy/zobaczyc/Dubrownik/Mostar/i/Medugorie.
I/mysle/ze/Brist/jest/odpowiedni/znajdziemy/tam/cisze/i/spokoj.
macki111
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.05.2008
Re: Brist co powiecie.....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) macki111 » 20.02.2013 11:07

O internet nie pytałem, bo mi akurat nie zależy aby był. Też od kompa. muszę odpocząć, tylko plaża, słońce i rodzinka. Też myślę, że będzie ok. Bo to mała miejscowość, na dzień idealna, bez ścisku na plaży. A wieczorem można podskoczyć do Gradaca, Podacy czy nawet Makarskiej. Ale wszystko wyjdzie w praniu. Jak będziesz miał jakieś dodatkowe info. na temat Brist, czy Falcon, to daj znać.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone