Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartament Vladimir Mrkonjić, Baska Voda

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
siekierka7
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.05.2012
apartament Vladimir Mrkonjić, Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierka7 » 09.05.2012 15:54

Witam,
czy był ktoś może w apartamencie należącym do Vladimir'a Mrkonjić w Baskiej Vodzie? Link tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link . Jeśli ktoś był to bardzo proszę o jakiekolwiek opinie :). Z góry dzięki :).
mawar33
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 18.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mawar33 » 09.05.2012 16:25

Witam

Byłem w tym apartamencie w 2009 r w Baśce. Apartament super w pełni wyposażony, widok z górnego tarasu super,właściela widziałem tylko jak nam przekazywał a potem jak odbierał apartament.Do plaży i centrum blisko a okolica spokojna, apartament jest w takim nowym bloku na ostatnim piętrze. Jeżeli interesują Cię jakieś szczegóły pytaj - chętnie odpowiem 8)
siekierka7
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierka7 » 09.05.2012 17:51

Oki to super :) a zaparkować auto jest gdzie? Klimatyzacja też ok działała ? Aha i pamiętasz ile płaciłeś zaliczki? Bo ja właśnie zarezerwowałem, ale trochę się boje tego przelewu bankowego na konto Pana Vladimir'a... chociaż wiadomo, że nie ma wyjścia :)

Pozdrowienia.
mawar33
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 18.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mawar33 » 09.05.2012 19:42

Parking jest przed blokiem, byłem dwa tygodnie samochód bezpieczny nic się nie wydarzyło. Klima działała ale jest tylko w salonie na dole więc w sypialniach zwłaszcza tych na piętrze jest gorąco. Zaliczki płaciłem chyba 300 euro i wszystko odbyło się bezproblemowo. Apartament to kompletnie wypozażone mieszkanie z pralką,zmywarką,deską do prasowania ,żelazkiem itp. Będziecie zadowoleni, miłego urlopu.

ps. Ja jedynie byłem trochę niezadowolony z miasteczka bo to kurort z troche wyższymi cenami i strasznym tłokiem na plaży, jednak wole mniejsze. W tym roku Pakostane :D
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 21.01.2013 18:05

witam, mamy jechac do tego apartamentu 6+3 , czy tam jest bardzo pod gore i czy faktycznie 100 metrow do plazy? bo w zeszlym roku bylismy w breli i bylo 150 metrow do plazy , ale pod gore (wspinaczka) umeczylismy sie tam z dzieciakami. Prosze napisac ile placil Pan za przelew i za apartament? bo slyszalem ze strasznie drogi przelew , wlasciciel chce 300 euro zaliczki , a za apartament mamy zaplacic 110 euro + klimatyczne. Dziekuje i pozdrawiam
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 21.01.2013 20:08

Tez miałem plan tam mieszkać ale spóźniłem się i był już zajęty
siekierka7
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierka7 » 21.01.2013 20:50

Ja byłem bardzo zadowolony, mogę śmiało polecić ten apartament. Faktycznie jest lekko pod górkę, ale naprawdę nie ma dramatu :). Do plaży wydaje mi się, że było 100 metrów. Apartament jest bardzo fajny - tak naprawdę na 2 rodziny. Niestety klima jest tylko w salonie i nie dochodzi do pokojów w których się śpi. Za apartament płaciłem też 110 Euro + klimatyczne. Niestety nie pamiętam ile płaciłem dodatkowo za przelew ale pamiętam, że to nie były jakieś ogromne pieniądze (chyba ok 20 zł) przelew robiłem w moim banku w WBK. Zaliczka też była 300 Euro. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie - bardzo sympatyczny i bezproblemowy właściciel p.Vladimir.
Jak my byliśmy to zmywarka nie działała - ale to chyba nie jest jakiś gigantyczny problem ;).
Jeżeli są jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem :).
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 21.01.2013 21:17

dziekuje serdecznie, bylem dzisiaj w moim banku i powiedzieli ze za przelew trzeba zaplacic okolo 50 euro!!! Napisalem mu, ze moze wysle listem poleconym. Nie moge sie z nim dogadac ani po polsku ani po niemiecku - i nie wiem czy te 110 euro to za caly apartament, czy jak na stronce jest ze 6 osob , a kazde dodatkowe lozko 10 euro? "A6+3 - for 6 persons / Personen (Baška Voda) --- 120 Euro ---- Additional bed - Zusatzbett -- 10 euro "
Jak wyglada tlok na plazy? i czy sa jakies supermarkety -np. lidl? Ze zdjecia widac morze bardzo daleko, ale moze to zludzenie , aha czy jest internet? wi-fi? i czy sa reczniki i ile? jedziemy na 2 tygodnie , czy wymieniaja je ?duzo tych pytan he he ale dzieki z gory
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 21.01.2013 21:41

a i zapomnialem , czy on bierze kaucje? jedziemy w 2 rodziny 2+2 i 2+2 , a ceny w restauracjach? w Breli byly okolo 90 kuna obiad, 17 kuna piwo, , , , a co do klimy to jak sie pootwiera wszystkie drzwi to tez nic nie daje?
siekierka7
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierka7 » 21.01.2013 21:48

oj nie nie, to ja na pewno za przelew nie płaciłem tyle! Robiłem normalnie przez Internet. Ja płaciłem 110 Euro za cały apartament bez żadnych dopłat (oprócz klimatycznego), a byliśmy w 5 osób. Na głównej plaży od razu jak idziesz bezpośrednio z domu faktycznie jest dużo ludzi. Ja polecam jak będziesz twarzą do morza iść na plażę w lewo (tak z 2 min.) tam jest o wiele mniej ludzi, a i plaża mniej kamienista. Supermarkety są trzy Tommy (z 3 min od apartamentu) i dwa w ścisłym centrum ale nie pamiętam ich nazw, ale na bank to nie był Lidl - były mniejsze. Niestety Wi-Fi nie ma :(, ew. w restauracjach, a w centrum też jest punkt zupełnie darmowego korzystania. Ręczniki były...hmm chyba po jednym na osobę czyli było ich 6 ale możliwe, że więcej niestety już nie pamiętam. Ręczników nie wymieniają, w trakcie pobytu też nie sprzątają.

Nie ma za co :) rozumiem, bo też byłem w takiej sytuacji :).


EDIT: Przy otwartych drzwiach da się wytrzymać :). Ceny niestety wysokie np. w porównaniu do sąsiedniej Makarskiej, gdzie było taniej. Za piwo najtaniej chyba było ok 20 kun. Kaucji nie bierze.

Ogólnie ja jestem bardzo zadowolony i zamierzam jeszcze pojechać do Baśkiej i właśnie do tego apartamentu. :)
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 21.01.2013 21:58

a od ktorej mozna sie wprowadzac? i wyprowadzac? auta stoja w sloncu? dogadaliscie sie po polsku? no i czy warto brac ze soba pontony , materace itp, czy jednak to daleko do morza ? (w breli bylo okolo 150 metrow ale masakra pod gore (premia gorska :)), ledwo samochod mi wjechal :) ) - i to juz chyba wszystko :) dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi
siekierka7
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierka7 » 22.01.2013 15:41

Przyjazd od 14, wyjazd do 10. Przed domem jest parking umieszczony między drzewami, które raczej dają cień czyli auta zazwyczaj stoją w cieniu :). Pontony,materace itp. warto brać, do plaży jest blisko i nie jest strasznie pod górkę więc spokojnie można się przejść z ładunkiem na plecach ;). Po polsku da radę się dogadać (chociaż trochę ciężko) do tego właściciel mówi po niemiecku, a jego syn po angielsku.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 22.01.2013 18:42

mam problem, bo dzis mialem zrobic przelew ( nie mozna ze sparkassy zrobic tego online), i juz wszystkie papiery wypelnione , a oni mi mowia ze to kosztuje 47 Euro , a vladimir otrzyma tylko 275 z 300 Euro, czyli przelew kosztuje prawie 75 euro - zdziercy. To mowie wysle te 300 listem poleconym , i nie chca mi go wziac na poczcie, bo nie mozna wysylac kasy w listach, juz nie wiem co robic. Obecnie mieszkamy w niemczech. Moi rodzice maja konto w banku slaskim , moze z polski by ten przelew poszedl taniej? ale czy trzeba miec konto walutowe? rodzice nie znaja sie zabardzo. Kurde no i jest problem - a bez zaliczki pewnie sie nie da. W breli nie chcieli zaliczki :(
siekierka7
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierka7 » 22.01.2013 18:47

Nie trzeba mieć konta walutowego, ja wysyłałem i w WBK'u i w Mbanku i nie ma z tym problemu, bank robi przewalutowanie wg. swojego kursu :)
rbandula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 17.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 22.01.2013 19:49

kobrat napisał(a):i nie chca mi go wziac na poczcie, bo nie mozna wysylac kasy w listach, juz nie wiem co robic.

Dwukrotnie wysyłałam zaliczkę listem wartościowym i za każdym razem odbiorca otrzymał przesyłkę. Opłata około 12 zł. Nie wiem, czy w Niemczech jest taka możliwość.
Co do lokalizacji - plaża blisko, rzeczywiście trochę pod górkę, ale ze wskazaniem na "trochę". Mieszkaliśmy jeszcze wyżej niż omawiany apartament (przy Tri Ceste) i żadnego dramatu nie było :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
apartament Vladimir Mrkonjić, Baska Voda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone