Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Villa Diana - Zatoglav

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzygaj
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 23.08.2013
Apartament Villa Diana - Zatoglav

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzygaj » 16.08.2017 16:30

Zastanawiam się nad rezerwacją powyższego apartmanu, ale jakoś nie mogę się przekonać do braku plaży.
Jadę z synkiem 7 lat, który niestety nie umie jeszcze pływać i obawiam się, że tam zaraz przy brzegu będzie dla niego głęboko.

Może ktoś był w tym apartmanie i może coś podpowiedzieć jak tak wygląda temat głębokości.

Z góry dzięki za pomoc
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.08.2017 16:53

Przecież plaża jest - tylko betonowa. :mrgreen:
Z tego co widzę na zdjęciach, z tego betonu nie skaczesz zaraz na głębię, tylko między pomostami możesz normalnie wejść do wody. Pewnie bardzo szybko robi się głęboko, to fakt, ale siedmioletniemu dziecku możesz założyć dmuchane "skrzydełka" i kółko dla pewności. Będzie zachwycone, że "pływa" bez dna. ;-) Sama mam ośmioletnią w tej chwili córkę, a matką jestem nadopiekuńczą, więc wiem co mówię. :oczko_usmiech:
Bardziej niepokoiłabym się tym, czy tak koczują jeżowce, które mogą dziecku bardzo utrudnić wejście do wody. Z tego co pamiętam - a stacjonowałam dawno temu po przeciwnej stronie na wyspie - sporo ich na dnie bywało w niektórych miejscach. Nie wiem jak pod tym względem wygląda obecnie Zatoglav.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Villa Diana - Zatoglav
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone