Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartament Roko-Nemira

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Judyta1975
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.04.2011
apartament Roko-Nemira

Nieprzeczytany postnapisał(a) Judyta1975 » 19.04.2011 18:45

Witam wszystkich, mam jedno pytanie do znudzenia przypominające wiele innych...W tym roku pierwszy raz w życiu odważymy się jechać na rodzinne zagraniczne wakacje.Padło na Chorwację -to piękny kraj.Miałam namiar telefoniczny na pewną kwaterę w Omiszu, jednak nieaktualna, więc sama zaczęłam szukać w tym rejonie.Nie znam miejsc, nie miałam się na kim wzorować ani kogo podpytać.Od siedzenia na forum boli mnie już głowa i mam mętlik.Chciałam aby z jednej strony było przyjemnie dzieciom(10 i 12 lat chłopaki) z drugiej żebym i ja mogła zwiedzić jakąś miłą knajpke w ładnym miasteczku.
Wstępnie zarezerwowałam apartament Roko w Nemirze-właściciel (chyba) nazywa się Ante Kovacevic.Zdjęć na stronce niewiele, a już muszę wysłać 100 euro zaliczki.Jedziemy od 02-12 lipca 2011 z Białegostoku.Proszę bardzo o informacje czy ktoś tam nocował?czy zna to miejsce?
Serdecznie dziękuje i liczę na odzew.
Judyta
misia996
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2015
Chorwacja, Nemira

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia996 » 13.04.2015 17:33

W tym roku wybieramy się do Chorwacji. Wybraliśmy apartament Roko w Nemirze. Był ktoś tam? Polecacie? :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.04.2015 23:10

Jesteś ponownie we właściwym wątku :idea:
Apasha
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apasha » 14.04.2015 00:41

Byłem w tej miejscowości 3 razy ostatnio w zeszłym roku zawsze w sierpniu i muszę powiedzieć ze dokonaliście dobrego wybór. Chodź spora ilość schodków do plaży. Od ul.Nemira 10 gdzie ostatnio mieliśmy apartament (wyjazd zawsze w ciemno bez rezerwacji) aż 146 ale do plaży zaledwo 150m a więc ok 5 min. Nieco dłużej do góry. Wprawdzie nie kojarzę tego apartamentu jak bym zobaczył nr ulicy to bym sobie przypomniał co do zejścia na plażę. Poza tym dobra baza wypadowa do Splitu, Trogiru(mały dubrownik) czy do Makarskiej. Można także spokojnie wybrać się na całodniowy wypad na wodospady rzeki KRK połaczony z kąpiela koniecznie ręczniki obuwie do wody i kocyk!!. W końcu sam Omiś pod ręką 40min spacerkiem lub autem 10-15 w zależności od korka. Samochód można zostawić na bezpłatnym parkingu skręcajac w prawo przed mostem zaraz za tunelem. Atrakcji co niemiara z peudopiaszczystą (więcej żwirku niż piachu) i sporą ilością karbowanych muszelek na plaży. W samej Nemira plaża żwirowa z prysznicami przy której ulokowana jest z jednej strony restauracja z przystępnymi cenami a drugiej sklepik (bar) i zimne piwko. Spora część plaży jest zacieniona nawet do 15-tej. ale co ja się tam będe rozpisywał tym bardziej ze nie za bardzo potrafię jak by co pisać na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl tam podam telefon i odpowiem na pytania na tyle ile będę mógł. pozdrawiam Tadeusz. :papa:
misia996
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia996 » 14.04.2015 15:07

Dziękuję za pomoc :) a może był ktoś konkretnie w apartamentach Roko?
markus15
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) markus15 » 11.08.2015 12:52

Ponawiam pytanie czy był ktos w apartamentach Roko w Nemirze ?
misia996
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia996 » 28.08.2015 18:29

Właśnie wróciliśmy z Nemiry. Ten apartament jest przepiękny. Zadaszony taras na dworzu z widokiem na morze, w środku duzy stół, kuchnia, salon z tv, dwie sypialnie i dwie łazienki. Miezkanie jest tez bardzo dobrze wyposażone, a właściciel jest bardzo miłym człowiekiem, stara sie jak moze mowic po polsku. Na pewno warty swojej ceny ☺
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 26.09.2017 10:58

witam !:) ponawiam pytanie ad. apartamentó Roko :) czy ktos mogby mi pomoc i podesłąc jakies zdjecia, informacje o tych apartamentach ? jak z zejsciem do plazy ? (jedziemy z malym dzieckiem)...
Ludzie tyle was tu jest i nie wierze że nikt tam nie był ;) ostatnio ciężko tu o jakas odpowiedz... :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.09.2017 14:02

SylwiaSz85 napisał(a):witam !:) ponawiam pytanie ad. apartamentó Roko :) czy ktos mogby mi pomoc i podesłąc jakies zdjecia, informacje o tych apartamentach ? jak z zejsciem do plazy ? (jedziemy z malym dzieckiem)...
Ludzie tyle was tu jest i nie wierze że nikt tam nie był ;) ostatnio ciężko tu o jakas odpowiedz... :(

Jest post z 2015 roku - schodków chyba nie przybyło i nie ubyło.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
apartament Roko-Nemira
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone