Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament przy plaży Zitna, Korcula - prośba o opinię

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.01.2016 17:34

:D na filmiku widać jak na dłoni i Zavalaticę i Żitną, wraz ze wspomnianym wyżej apartamentem.

mrobi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrobi » 13.01.2016 11:50

Czy ktoś ma opienie doświadczenia z wybrzeżem Korculi na przeciwko wyspy Otok ZvirionvikAdres to chyba: Karbuni, Zaglav?

Niestety nie mogę jeszcze wstawiać linków
MMucha
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 29.08.2009
Poszukuję apartamentów - Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMucha » 02.06.2016 11:44

Witam szanownych Forumowiczów :)

Z racji pierwszego naszego wypadu do Chorwacji w już powiększonym składzie 2+1 (z córeczką Marcelą) po raz pierwszy chcemy zarezerwować noclegi. Plan na ten rok to Korcula. Będziemy jechać ze znajomymi 2+2. Nie mamy szczególnych wymagań co do lokalizacji na wyspie. Zależy nam na wynajęciu dwóch apartamentów typu studio w jednej lokalizacji. Miło by było gdyby z tarasu był widok na morze, nie koniecznie przy głównych deptakach. Preferujemy raczej cichsze miejsca.

Do tej pory zawsze jeździliśmy w ciemno i na miejscu coś wybieraliśmy, teraz mam nadzieje, że podzielicie się swoimi doświadczeniami i ciekawymi lokalizacjami na wyspie Korcula.

Termin: 04.09.2016-14.09.2016.

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry Wam dziękuję
Tritan
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.07.2012
Awaryjne poszukiwanie noclegu Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tritan » 02.08.2016 16:42

Witam, mamy mały problem. Wybraliśmy się na Korcule do Lumabrdy ale nasz nocleg okazał się do 5.08 a nie do 10.08 i teraz mamy problem ze znalezieniem noclegu na pozostałe dni. Jakby ktoś coś wiedział albo jest gdzieś w okolicach Lumbardy. Dopytał by się gospodarzy czy nie mają czegoś wolnego. 2 osoby dorosłe 1 dziecko 3latka. Wymagania klima, aneks kuchenny, ew internet. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 05.08.2016 23:51

8) problem już kolega rozwiązał.
iwonjo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonjo » 07.08.2016 12:23

Cześć,
Polećcie proszę jakiś fajny apartament z widokiem w Zavalaticy. Albo w innym spokojnym miejscu na Korculi: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę bardzo wdzięczna.

Jestem niepoprawną optymistką i ma nadzieję zawitać tam wraz z rodzinką jeszcze w sierpniu. Marzy nam się coś widokiem i blisko wody.
Mam jeszcze jedną wątpliwość: czy to prawda, że w północnej cześci Korculi (Prigradica) nie potrzebna jest klimatyzacja bo wieje?
Tak mnie poinformował właściciel jednego apartmana :?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament przy plaży Zitna, Korcula - prośba o opinię - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone