Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nil Duce/k. Omiś

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agnisia37
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.01.2011
poszukuję opinii - Apartmani Nil Omiś-Duce

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnisia37 » 21.01.2011 10:15

Witam,

Od roku odwiedzam Was w zasadzie regularnie, bo to jest coś na kształt uzależnienia. Jednak wcale a wcale nie mam zamiaru się z tego leczyć. Odkąd byłam w 2009 roku z rodzinką na wakacjach to wsiąkłam i w forum i zakochałam się w Chorwacji. Planuję w tym roku również ją odwiedzić. Przeglądam banki kwater i neta i natknęłam się na ofertę oto taką - Apartmani Nil w Omiś Duće. Cena, którą proponują jest ok i warunki też ze zdjęć są ok. Ale mimo to chciałabym najpier Was wszędobylscy (w dobrym tego słowa znaczeniu :D ) forumowicze zapytać. Zatem czekam na opinie. Pozdrawiam.
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010
Re: poszukuję opinii - Apartmani Nil Omiś-Duce

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 02.02.2011 18:03

[quote="Agnisia37"]Witam,

Od roku odwiedzam Was w zasadzie regularnie, bo to jest coś na kształt uzależnienia. Jednak wcale a wcale nie mam zamiaru się z tego leczyć. Odkąd byłam w 2009 roku z rodzinką na wakacjach to wsiąkłam i w forum i zakochałam się w Chorwacji. Planuję w tym roku również ją odwiedzić. Przeglądam banki kwater i neta i natknęłam się na ofertę oto taką - Apartmani Nil w Omiś Duće. Cena, którą proponują jest ok i warunki też ze zdjęć są ok. Ale mimo to chciałabym najpier Was wszędobylscy (w dobrym tego słowa znaczeniu :D ) forumowicze zapytać. Zatem czekam na opinie. Pozdrawiam.[/quote

Witam ,
to opinia nie temat apartamentu ale miejscowości. W zeszłym roku chciałem tam jechać ale forumowicze wybili mi to z głowy ze względu na Jadrankę, która przecina Duce i mimo iż jest autostrada to ruch na Jadrnce dalej jest duży i bywa to uciążliwe. Wybrałem Pisak czyli parę kilometrów od Duce ale c 1 km w dół od drogi, pięknie , spokój i cisza czyli totalne za....e ale super.

Pozdrawiam
bartos79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 05.10.2011
Apartament Nil Duce/k. Omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartos79 » 09.03.2013 13:50

Witajcie,
Na poczatku sierpnia wybieramy się pierwszy raz do Duce/k.Omiś.Zarezerwowaliśmy apartament NIL na ul. Golubinka III/9
W związku z tym mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma o tym apartamencie jakaś opinie (pomijam opinie o samym DUCE :D )lub informacje?
Udało nam się go zarezerwowac w dobrych pieniądzach, a ze zdjęć wygląda całkiem spoko.
Jeżeli posiadacie jakieś opinie o tym miejscu bardzo prosze o informację
Pozdrawiam!
Wolny80
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wolny80 » 13.03.2013 13:47

Witam,
Tak jak kolega w temacie również prosił bym o jakieś informacje odnośnie tego apartamentu. Rozważamy rezerwacje wakacji w tym apartamencie i ciekawi jesteśmy opinii o nim.
Bartos79 w jakim terminie się tam wybieracie?
bartos79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 05.10.2011
Re: poszukuję opinii - Apartmani Nil Omiś-Duce

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartos79 » 31.05.2013 13:15

Agnisia37
Jeśli zdecydowałaś się na ten apartament jakie jest Twoje zdanie o tym miejscu/ gospodarzach itp.
Jasli tam mieszkałaś bardzo chciałbym poznać twoje zdanie na temat tego apartamentu, ponieważ zarezerwowałem go na tegoroczne wakacje w sierpniu
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Nil Duce/k. Omiś
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone