Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gogulec
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 26.06.2005
Borak-piękne miejsce, ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogulec » 31.07.2006 21:40

Borak to cudowne miejsce na wakacje dla szukających spokoju. Wszystko jest zgodne z opisami CROMANIAKÓW, którzy mieli przyjemność tam przebywać. Cisza, spokój, piękne widoki i niepowtarzalny tunel DINGAC :D . :twisted: Jeden mały problem :?: omijajcie szerokim łukiem Drodzy Rodacy Apartamenty NIKOLICA :!: Nieprzygotowane do sezonu, brudne, 11 apartamentów przygotowuje jedna dziewczyna i nie stara się zbytnio. Właściciel Antun Radovic dostał szału, gdy pokazaliśmy mu brudne firany, pył na parapetach, pajęczyny z zeszłego sezonu i ,,syfiatą" lodówkę. Stwierdził, że to STANDARD w Chorwacji 8O . Będąc dzieckiem jeźdźiłem po Polsce z rodzicami. nigdzie nie trafiłem na takie zaniedbanie. W Boraku jest wiele fajnych kwater, których nie znajdziecie w internecie(nie muszą się ogłaszać i tak mają komplet). Mimo to chcę tam wrócić. Znalazłem już nawet fajny mały domek za dobrą cenę. Pamiętajcie-wszystko tylko nie NIKOLICA :!: :!: :!: :!: Pozdrawiam.
Iwkab
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 04.08.2008
Apartament Nikolica Dingac Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwkab » 17.08.2008 16:06

Odradzam!!!!ALE MIEJSCOWOŚĆ PIĘKNA!!!Byliśmy w tym roku w lipcu, apartamenty brudne, nie ma gospodarza, tylko opiekunka, która jest bardzo sympatyczna ale niestety nie przykłada się do pracy.Zanim znalazłam ostrzeżenie na forze- zarezerwowaliśmy apartament nr 1- jest to coś w rodzaju piwnicy udającej apartament + grzyb na ścianie.Po naszej interwencji zostaliśmy przeniesieni do apartamentu nr 8 na tydzień, widok z niego piękny ale brud w apartamencie ten sam.Widzieliśmy też ap11 - duży i z ładnym tarasem ale oczywiście...brud ten sam.Informacja że wszystkie apartamenty posiadają klimę oznacza, że w jednym z pokoi jest klima. Kiedy wróciliśmy do ap1 został posprzątany - tak jak powinien być na samym początku.Jedyny plus tego apartamentu do bliskość do morza ok 15 m do plaży.Miejscowość polecam!!!!!bo i piękna i tak spokojna że rzeczy można zostawić na plaży i pójść na piwko do pobliskiej konoby
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.08.2008 20:24

W przyszłym sezonie Nikolica zostanie do rozdania tylko w ciemno :wink:
Gdybyś jeszcze raz wybierał się w tamte strony, to polecam Vilę Anadingac - na wlocie do Boraka :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 17.08.2008 20:36

mkm napisał

polecam Vilę Anadingac - na wlocie do Boraka


czy ta villa znajduje się blisko plaży? W jakiej odległości? Czy zejście do plaży jest łagodne? Dzięki za info :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.08.2008 22:37

mkm, daj już :):) spokój z tym polecaniem bo trzeba będzie jechać tam w marcu żeby się załapać :)
Willa jest ok 40 m od plaży, idzie sie lekko w dól i na końcu jest kilka naturalnych, skalnych schodów, przy ok 1 promilu tylko na czterech i w dół i w górę :):) Plaża to skały i od razu jest głeboko.
Pozdrav.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.08.2008 20:37

Sławomir Wocial napisał(a):mkm, daj już :):) spokój z tym polecaniem bo trzeba będzie jechać tam w marcu żeby się załapać :)
Willa jest ok 40 m od plaży, idzie sie lekko w dól i na końcu jest kilka naturalnych, skalnych schodów, przy ok 1 promilu tylko na czterech i w dół i w górę :):) Plaża to skały i od razu jest głeboko.
Pozdrav.


Już nie będę :D Daję słowo :!: Skały i od razu głębia :D Jak ja to lubię :D
Pozdrav.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 18.08.2008 21:15

Sławomir Wocial napisał
Willa jest ok 40 m od plaży, idzie sie lekko w dól i na końcu jest kilka naturalnych, skalnych schodów, przy ok 1 promilu tylko na czterech i w dół i w górę icon_smile.gificon_smile.gif Plaża to skały i od razu jest głeboko.
Pozdrav.

Niezła reklama miejsca i apartamentu :wink:
Ale są mi te informacje potrzebne ze względów zdrowotnych. Szukam kwatery blisko morza z łatwym dojściem do plaży i stąd takie pytanie.
:roll: Faktycznie po 1 promilu byłoby mi to obojętne :lol: 8O :lol:
Dzięki za info.
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 02.08.2009 09:05

Iwkab napisał(a):Odradzam!!!!ALE MIEJSCOWOŚĆ PIĘKNA!!!Byliśmy w tym roku w lipcu, apartamenty brudne, nie ma gospodarza, tylko opiekunka, która jest bardzo sympatyczna ale niestety nie przykłada się do pracy.Zanim znalazłam ostrzeżenie na forze- zarezerwowaliśmy apartament nr 1- jest to coś w rodzaju piwnicy udającej apartament + grzyb na ścianie.Po naszej interwencji zostaliśmy przeniesieni do apartamentu nr 8 na tydzień, widok z niego piękny ale brud w apartamencie ten sam.Widzieliśmy też ap11 - duży i z ładnym tarasem ale oczywiście...brud ten sam.Informacja że wszystkie apartamenty posiadają klimę oznacza, że w jednym z pokoi jest klima. Kiedy wróciliśmy do ap1 został posprzątany - tak jak powinien być na samym początku.Jedyny plus tego apartamentu do bliskość do morza ok 15 m do plaży.Miejscowość polecam!!!!!bo i piękna i tak spokojna że rzeczy można zostawić na plaży i pójść na piwko do pobliskiej konoby

TO JUŻ NIEPRAWDA. W tym roku sprząta nowa kobieta -o imieniu CICA i jest O.K. Faktycznie poprzednio bywało różnie ale porozmawiałem z właścicielką ( Marija) w Splicie i opowiedziałem o niezbyt pochlebnych opiniach na tym forum. Przejęła się i obiecała poprawę co nastąpiło :) . Można jechać spokojnie. Zawsze (6 razy) wynajmowałem inny apartament w Borku ale w tym roku to był prawdziwe "last minute" i została tylko NIKOLICA. Było super, czysto, przestronnie, satelita, klima (w kuchnio-pokoju) - i .....piękne widoki na otwarte morze, Mljet, Korczulę, Lastowo.
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003
Re: Borak-piękne miejsce, ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 02.08.2009 09:20

gogulec napisał(a):Borak to cudowne miejsce na wakacje dla szukających spokoju. Wszystko jest zgodne z opisami CROMANIAKÓW, którzy mieli przyjemność tam przebywać. Cisza, spokój, piękne widoki i niepowtarzalny tunel DINGAC :D . :twisted: Jeden mały problem :?: omijajcie szerokim łukiem Drodzy Rodacy Apartamenty NIKOLICA :!: Nieprzygotowane do sezonu, brudne, 11 apartamentów przygotowuje jedna dziewczyna i nie stara się zbytnio. Właściciel Antun Radovic dostał szału, gdy pokazaliśmy mu brudne firany, pył na parapetach, pajęczyny z zeszłego sezonu i ,,syfiatą" lodówkę. Stwierdził, że to STANDARD w Chorwacji 8O . Będąc dzieckiem jeźdźiłem po Polsce z rodzicami. nigdzie nie trafiłem na takie zaniedbanie. W Boraku jest wiele fajnych kwater, których nie znajdziecie w internecie(nie muszą się ogłaszać i tak mają komplet). Mimo to chcę tam wrócić. Znalazłem już nawet fajny mały domek za dobrą cenę. Pamiętajcie-wszystko tylko nie NIKOLICA :!: :!: :!: :!: Pozdrawiam.


To już nieprawda! W NIKOLICY sprząta teraz nowa kobieta i jest O.K. Włascicielka ze Splitu przejęła się negatywami na tym forum i zwolniła poprzednią sorzątaczkę. Apartamenty duże, czyste, klima, satelita i piękne widoki na otwarte morze z tych najwyższych. Wróciłem wczoraj i polecam.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 02.08.2009 10:12

Mówisz, że właścicilka przejąła się opiniami z tego forum? Czyta forum, cz ktoś jej tłumaczy? Proszę podjcie link do tej kwatery.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.08.2009 10:39

może ktos pojechal z wydrukiem lub jakaś kryptoreklama...
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 02.08.2009 11:57

Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 04.08.2009 23:36

Lubuszanin napisał(a):Mówisz, że właścicilka przejąła się opiniami z tego forum? Czyta forum, cz ktoś jej tłumaczy? Proszę podjcie link do tej kwatery.


To nie kryptoreklama - ja jej po prostu przetłumaczyłem i podesłałem ze dwa negatywne posty i zapytałem co ona na to zanim zamówiłem. I tyle. W Boraku byłem już 7 razy więc znam wiekszość kwater bo bywali tam znajomi. W Nikolicy byłem w 2001 i 2009 - jest znaczna różnica bo za pierwszym razem trafiłem na mamuśkę skorpiona z trójką młodych w apartamencie nr 11.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.08.2009 05:45

Acha.

:mrgreen:
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 12.08.2009 11:13

FUX napisał(a):Acha.

:mrgreen:


Zwisa mi Twój złośliwy emotikon - to forum służy do wzajemnej pomocy a nie wyrażania swoich frustracji - wyluzuj. Pozdrawiam bez uścisków.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Nikolica Dingac Borak
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone